الموضوع: مباهله در مورد انتفاخ اهله و خداوند و رسولش راست گفتند

1

مباهله در مورد انتفاخ اهله و خداوند و رسولش راست گفتند...

الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
02 - شوال - 1442 هـ
14 - 05 - 2021 مـ
۲۴ - اردیبهشت -۱۴۰۰ه.ش.
03:42 عصر
( حسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=348749

مباهله در مورد انتفاخ اهله و خداوند و رسولش راست گفتند..

بسم الله الرحمن الرحيم
خداوند جباری که از تصمیم‌گیرندگان و مفتیان کشورها و دانشمندان متخصص در حرکات خورشید و ماه و روز و شب است، انتقام می‌گیرد؛ خداوند انتقام‌گیرنده از دانشمندان متخصص رده‌های بعوضة خون در بدن انسان؛ خداوند انتقام‌گیرنده از دانشمندانی که به نظریه گرمایش زمین باور داشته و ادعا می‌کنند کربنی که از کارخانه‌هایشان متصاعد شده‌است، عامل ایجاد اختلال در آفرینش متقن زمین و شرایط اقلیمیِ آسمان آن شده است، در‌حالی‌که خلقت آن [زمین و آسمان آن] بسیار بزرگتر از خلقت آنان است و آنها حقیرتر از یک ذرّه‌اند و قادر نیستند روی میزان بارش باران و سیل آب‌های فروریزان تأثیری بگذارند؛ و خداوند انتقام‌گیرنده از تمام جباران سرکش و مستکبری که از بیان حق قرآن مجید رو می‌گردانند؛ خداوند انتقام‌گیرنده از کسانی که منکر رسیدن خورشید به ماه و تولد ماه قبل از کسوف و اجتماع خورشید با ماه در اقتران مرکزی هستند. همان پدیده‌ای که روز یکشنبه/شب دوشنبه اول رمضان بر اساس تاریخ ادراک [و رسیدن خورشید به ماه] در «شب قدر» قمری [شب دوشنبه] و خورشیدی که هر یک تقویم جداگانه‌ای دارند رخ داد، شبی که از هزار ماه بهتر است. ای شیاطین بشر، ای کسانی که مردم را از نشانه تصدیق مهدی منتظر ناصر محمد که همانا رسیدن خورشید به ماه [ادراک] است، باز می‌دارید و این از روی ناآگاهی و جهالت نیست. آنها می‌دانند که واقعاً خورشید به ماه رسیده‌است، همان‌طور که اخیراً در ادراک بزرگ هلال شوال امسال [سال ۱۴۴۲ه.ق.] در شب سه‌شنبه رخ داد و خورشید بعد از غروب آفتاب سه‌شنبه/شب چهارشنبه، با هلال ماه اجتماع کرد، شبی که در آن خورشید با هلال ماه اقتران داشت. بر اساس ادراک، هر دو اینها در رمضان رخ داد؛ چون من به یقین می‌دانم آغاز رمضان بر اساس ادراک، شب دوشنبه و سی‌ام رمضان بر اساس ادراک، شب سه‌شنبه است. و اما شب اجتماع خورشید با هلال ماه، این بار در فجر نبود، بلکه بعد از غروب آفتاب روز سه‌شنبه/ شب چهارشنبه، شب اول شوال، و شب ۲۹ رمضان [برای کسانی که بر اساس رؤیت شرعی هلال رمضان، از چهارشنبه روزه گرفتند] رخ داد. ولی برخی از دانشمندان نجوم توانستند با سوءاستفاده از ادراک، آنان و تمام مسلمانان را به فتنه بیندازند تا شب پنجشنبه به عنوان شب سی‌ام رمضان در نظر گرفته نشود و ملت‌های مسلمان یک روز رمضان را از دست بدهند. این شب، شب پنجشنبه، دوم شوال بر حسب ادراک بود، اما کسانی که روز جمعه را که شب سوم شوال بود، عید فطر اعلان کردند، آنها [روزه] «شب قدر» را بر اساس رؤیت اهله ماه، کامل کردند. آنان این بار به فرمان خدا و رسولش در مورد اینکه افطار نکنند، مگر هلال ماه شوال را ببینند، پایبند ماندند و عید فطر را اعلان نکردند مگر در روز جمعه.
و لذا از جانب خداوند واحد قهار فرمان رسید که بعد از آن، دیگر با شما مجادله نکنم، بلکه اعلان مباهله کنم؛ اینکه باعث شوند مسلمانان گمراه شده و قبل از رویت هلال شوال، افطار کنند، جرم بزرگی در تاریخ مسلمانان است.
به خداوند بزرگ قسم، من می‌دانم و خودشان هم نزد خود می‌دانند، به دلیل کبر و غرور دروغ گفتند؛ چون نمی‌دانستند چه باید به مردم عالم بگویند!! چطور درحالی‌که مردم سی روز، روزه گرفته‌اند، رؤیت هلال شوال ثابت نشد!! به مردم عالم چه بگویند!! یعنی شب سی و یکم رمضان، رؤیت هلال شوال ثابت نشد، درحالی‌که قاعدتاً باید هلال در شب پنجشنبه بدون دوربین برای تمام مردم قابل مشاهده باشد و همه مردم بتوانند با چشم غیر مسلح آن را در برابر خود ببینند؛ چون شما باعث شدید مردم قبل از آغاز رکن رمضان، در روز سه‌شنبه روزه بگیرند، با اینکه هلال رمضان را بعد از غروب آفتاب دوشنبه/شب سه‌شنبه ندیده بودند. برای همین، دانشمندان نجوم قبل از اینکه هلال شوال را ببینند، عید فطر را اعلان کردند و ملت‌های مسلمان، در رمضان افطار کردند و این حادثه هولناک و بزرگی است که قبل از اینکه شهادت دهند هلال شوال رؤیت شده‌است، در رمضان اعلان کنند عید فطر است.
شاید تمام دانشمندان نجوم بشریت بخواهند بگویند: «ناصر محمد یمانی! ما بین دو امر گیر افتادیم که هر دو تلخ هستند؛ چون مصداقیت علمی فیزیک نجومی در نهایت از بین خواهد رفت. به مردم عالم چه بگوییم! اینکه رمضان امسال [سال ۱۴۴۲] سی و یک روز است، چون ما سه شنبه را اول رمضان اعلان کردیم و سه شنبه روز ۲۹ رمضان شد و چهارشنبه سی‌ام رمضان، ولی موقع غروب آفتاب روز سی‌ام رمضان، شب پنجشنبه، به مشکل برخوردیم؟! و اگر به مسلمانان بگوییم برای تکمیل رمضان، سی و یکمین روز را هم روزه بگیرید، حتماً مصداقیت علمی ما به کلی از بین می‌رود. تنها یک راه حل در پیش روی ماست: اینکه به دروغ و با بهتان، به باطل با استفاده از تصاویر کامپیوتری اعلان کنیم که بعد از غروب آفتاب روز چهارشنبه/شب پنجشنبه [شب سی و یکم] برایمان ثابت شده که هلال ماه رؤیت گردیده‌است. به رغم اینکه موقع غروب آفتاب روز چهارشنبه/شب پنجشنبه تصویربرداری از آن با تلسکوپ برایمان ناممکن شد، با اینکه اقتران محاق نور ماه رمضان، غروب سه‌شنبه/شب چهارشنبه رخ داده است. انتخاب دیگری نداریم! یا اینکه به مسلمانان بگوییم رمضان امسال [سال ۱۴۴۲] سی و یک روز است».
پس امام مهدی ناصر محمد یمانی در برابر شما حجت آورده و می‌گویم: آیا هلال‌های ماهی را که در زمان ادارک‌های کوچک دیدنشان غیر ممکن بود به یاد دارید؟ آن زمان یک روز از ماه می‌گذشت و شما شب دوم آن را می‌دیدید. ولی حال نوبت ادراک‌های بزرگ است و شما هلال را نمی‌بینید، مگر شب سوم و اینجاست که می‌دانم به دردسر خواهید افتاد و اگر بگویید «روز سی‌ام، شب سی و یکم هلال شوال رؤیت نشد»، خداوند مصداقیت علمیتان را در برابر تمام ملت‌های مسلمان به کل از بین می‌برد.
آنچه که به شما وعده داده بودیم، رخ داد و وقتی خداوند مصداقیت علمی شما دانشمندان نجوم را از بین ببرد، مجبور می‌شوید دروغ بگویید و باعث شوید مسلمانان در رمضان و قبل از اثبات رؤیت هلال شوال بعد غروب آفتاب روز چهارشنبه/شب پنجشنبه، افطار کنند. والله اگر خورشید به ماه نرسیده‌بود، تمام مردم با چشم غیر مسلح هلال شوال را می‌دیدند؛ چون بر اساس ادراک هلال دوم شوال بود.
در هر حال، ای دانشمندان نجوم! اکنون که خداوند مصداقیت علمیتان را برده، نمی‌خواهیم بیش از این با شما مجادله کنیم، با اینکه خداوند علم فیزیک نجومی واقعی و حقیقی را به شما عطا کرده‌است. والله که امام مهدی ناصر محمد یمانی از زمان آغاز دعوت مهدوی در سال ۱۴۲۶ه.ق. منطبق با ۲۰۰۵ میلادی، به هیچ‌وجه دانش شما را انکار نکرد است.
اما شما خودتان این گناه را در حق خود مرتکب شدید و نشانه تصدیق مهدی منتظر یعنی رسیدن خورشید به ماه [ادراک] و تولد هلال قبل از اقتران مرکزی و اجتماع خورشید با هلال ماه را انکار و تکذیب کردید و تنها چیزی که از شما خواستم، این بود که به فرمانی که خداوند بیش از شانزده سال است که به من داده تا به مردم اعلان کنم خورشید به ماه رسیده، اعتراف کنید. از زمانی که دانشمند نجوم ملهم هندی بچه بود، همان کسی که به حدیث محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم جفا می‌کند که فرموده‌است: [من أشراط الساعة الكبرى انتفاخ الأهلة فُيرى الهلال يوم خروجه للناس قَبلًا فيقال: هو ابن ليلتين أو ثلاث] صدق محمد رسول الله،
[همانا که از علائم ساعت و قیامت، انتفاخ اهله (بزرگ شدن اندازه هلال ماه) است و مردم هلال را برای بار اول می‌بینند و می‌گویند: این هلال شب دوم یا سوم است]
خداوند از آنچه که در نفس ملهم هندی و دانشمندان نجوم مستکبری که همانند او هستند، آگاه‌ است.
آنچه که در این بیان قصد اعلانش را دارم، تأکیدی از نزد خداوند عزیز و حمید است، هلال شوال قبل از غروب آفتاب روز سه‌شنبه/شب چهارشنبه، غروب کرد، درحالی‌که همان‌طور که قبل از رخ دادن این امر به شما وعده داده بودیم، به صورت هلال درآمده‌بود و لذا بعد از غروب آفتاب سه‌شنبه/شب چهارشنبه غروب روز بیست و پنجم ماه مه و شب بیست و ششم ماه مه سال
۲۰۲۱ به صورت بدر کامل طلوع خواهد کرد. تاریخ را به میلادی نوشتم تا نتوانید مغالطه کنید.

به من فرمان داده شده‌است تا با کسانی که وقوع نشانه ادراک را انکار می‌کنند، مباهله کنم، فرقی ندارد دانشمندان نجوم باشند یا کسانی که تردید ایجاد کرده و یا از روی غرور تکبر مردم را از این نشانه بازمی‌دارند. و اینکه بگویم: لعنت خدا بر آنان باد، یا بر ناصر محمد یمانی اگر نسبت دروغ به خدا داده باشد که می‌گوید خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه اجتماع کرده است. و خداوند میان ما به حق حکم خواهد کرد و مستکبران و کسانی که در زمین فساد می‌کنند، شیاطین بشری را که در زمین سرکشی و برتری‌طلبی بزرگی کرده‌اند، لعنت خواهد کرد. چقدر هشدار داده و شما را برحذر داشته و گفتم: ای مردم! خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه اجتماع کرده است، آیا گمان کرده‌اید من تا بی‌نهایت با نشانه ادراک با شما مجادله می‌کنم؟! خیر، بلکه منتظر می‌شویم تا خداوند به حق میان ما حکم فرماید که او بهترین جدا کننده حق و باطل است. لعنت خداوند بر مستکبران و تردید کنندگان، لعنت بزرگ خدا بر آنان باد و حکم با خداوند است و او خیر الفاصلین است.
کسانی که خداوند و خلیفه او را اذیت می‌کنند، ذلیل‌ترین وخوارترین مردم هستند مگر قبل از این توبه کنند و خداوند از آنچه که در سینه مردمان است آگاه است و می‌داند چه کسانی شکرگزار هستند.

وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربِّ العالمين..
خليفةُ الله وعبدُه الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ
======== اقتباس =========
اقتباس: اضغط للقراءة
اخرین به روز رسانی: 16-05-2021 07:29 PM