الموضوع: فوری از مهدی منتظر به همه مردم در اطراف و اکناف زمین خبری فوری برای شما

21

-21-
الإمام ناصر محمد اليماني
14 - محرم - 1436 هـ
07 - 11 - 2014 مـ
۱۶ – آبان – ۱۳۹۳ ه.ش.
09:56 بعد از ظهر
(بحسب التّقويم الرّسميّ لأمّ القُرى)
[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=164865

بسم الله الرحمن الرحيم..
ملاحظه‌ای دیگر: به انصار و حق‌جویان اجازه می‌دهیم تا زمانی که برای ملهم و تمام دانشمندان فلک، بیان نجومی خود از قرآن را نگذاشته‌ایم، شهادت‌های خود را بنویسند و همچنین انصار اجازه دارند در مورد ماه محرم نظرات و عکس‌هایی را که گرفته‌اند، بیاورند. اما بلافاصله بعد از گذاشتن آن بیان، دیگر هیچ یادداشتی نگذارند تا گفت‌وگو بین من و ملهم به پایان برسد. متشکرم
ــــــــــــــــــــ
======== اقتباس =========
22

پاسخ به سؤال ملهم هندی درباره این‌که چراغروب «اَبَر ماه» در ماه شوال تا بعد از طلوع آفتاب به تأخیر افتاد...

-22-

الإمام ناصر محمد اليماني
15 - 01 - 1436 هـ
08 - 11 - 2014 مـ
۱۷ - آبان - ۱۳۹۳ ه.ش.
08:13 صبح
[ لمتابعة رابط المشاركـــــــــــــة الأصليّة للبيــــــــــــــان ]
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=164930
ـــــــــــــــــــ

پاسخ به سؤال ملهم هندی درباره این‌که چراغروب «اَبَر ماه» در ماه شوال تا بعد از طلوع آفتاب به تأخیر افتاد...

بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين...
خطاب به تمام کسانی که شب شنبه مقارن با نیمه ماه محرم سال ۱۴۳۶ بر حسب زمان رؤیت هلال، شاهد طلوع و غروب ماه بودند، می‌گوییم آیا همگی شاهد بودید که ماه تنها بعد از تاریکی کامل هوا طلوع کرد و در تاریکی کامل یعنی بعد از گذشتن مغرب و آغاز تیرگی شب [غسق الیل المظلم] ماه ظاهر شد و اهالی صنعا نیز شاهد آن بودند که ماه در تاریکی و بعد از گسترش کامل شب ظاهر شد، درحالی‌که با محاسبات اول محرم شب شنبه ، شب نیمه ماه بود.
و حال از ملهم سؤال می‌کنیم: ای مرد از کی تابه‌حال قمر، در شبِ نیمه‌یِ ماه بعد از حلول تاریکی طلوع می‌کند؟ در مورد غروب ماه در شب نیمه نیز همین‌طور؛ ناظران شاهد آن بودند که ماه غروب نکرد مگر تا زمانی که آفتاب بالا آمد و روشنایی کاملاً زمین را فرا گرفته باشد! آیا این غروب ماه در نیمه محرم این‌گونه باید باشد؟ حق، خود را نشان داد و برای همگان روشن شد که شب شنبه به حق شب هفدهم محرم [بر اساس تاریخ ادراک هلال ماه محرم] است. البته امام مهدی ناصر محمد یمانی توانایی این را دارد که پاسخ این سؤال را به صورت مفصل بدهد‌، همان‌طور که می‌تواند در مورد «اَبَر ماه» که ملهم درباره آن سؤال کرده بود، توضیحات کامل بدهد. ما تفصیل دقیقی برای علت غروب دیر هنگام بدر ماه در روز چهاردهم شوال سال ۱۴۳۵ داریم؛ همان ماهی که ملهم در کنار [برج] ساعت در مکه مکرمه از آن عکس گرفته است و من به دانشمند نجوم ملهم قول دادم که به اذن خداوند از محکمات قرآن عظیم جواب مفصلی به آن بدهم. اما تصمیم گرفتم بیان نجومی مفصل از آیات محکم قرآن عظیم را به تأخیر بیندازم تا زمانی که دکتر ملهم هندی اعتراف کند که واقعاً به‌دنبال حق است و می‌خواهد به حقیقت دست یابد. چون به خداوندی که جز او خدایی نیست قسم می‌خورم در دکتر ملهم هندی امر غریبی را ملاحظه می‌کنم انگار که او لباس باطل بر تن حق می‌کند و درباره حقیقت مغلطه می‌نماید. ملهم! من نمی‌دانم این کار تو عامدانه است و از منجمانی هستی که اولیای شیطان هستند و دانشمند فیزیک نجومی نیستي؟ یا این‌که دچار مسِّ شیطانی و انفصال شخصیتی شده‌ای؟ یا غرور تو را به گناه کشانده است؟ اگر بعد از آن‌که حق برایت روشن گردید، غرور تو را به گناه کشانده باشد؛ جهنم نصیب تو خواهد شد.
ای مرد، من کوچکترین ظلمی به تو نمی‌کنم و دلیل مغلطه تو در حق، شهادت دروغ و آشکار تو درباره‌یِ ماه شب جمعه است. چون تو ادعا می‌كنی از آن تصویری داری که نشان می‌دهد ماه، قبل از غروب آفتاب روز پنجشنبه [شب جمعه] طلوع کرده است و خداوند، تو را در برابر عالمیان رسوا کرد! تمام انصار و حق‌جویان در کشورهای مختلف دیدند که بدر ماه در شب جمعه، تنها بعد از طلوعِ آفتابِ روزِ جمعه غروب کرد و ما این را حکم بین تو و انصار قرار دادیم تا با تصاویر ثابت کنند ماه در شب جمعه بعد از غروب کامل آفتاب پنجشنبه و بعد از وارد شدن موعد [نماز] مغرب در آسمان ظاهر شد. ولی ملهم گفت او از طلوع ماه در شب جمعه قبل غروب آفتاب تصویربرداری کرده است و شهادت تمام انصاری که شاهد [غیر از این بودند] تکذیب کرد ولی حقیقت خود را نشان داد و در بسیاری از کشورهای جهان، ماه شب جمعه بعد از طلوع آفتاب صبح جمعه غروب کرد مگر در یمن که غروب ماه در آخرین لحظات سپیده دم [میقات الظل] و قبل طلوع آفتاب جمعه رخ داد. ملهم! آیا تو واقعاً فکر می‌کنی تصویرِ طلوع ماه را قبل از غروب آفتاب پنجشنبه گرفته‌ای! ملهم، اگر این‌طور است پس چرا با این‌که ماه در شب پنجشنبه زود طلوع کرده صبح جمعه غروب آن با تأخیر و تا فرا رسیدن طلوع آفتاب همراه شده است؟ آیا این برهان روشن، نشانه آشکاری برای این نیست که تو دروغ گفته و به سراغ ما آمده‌ای که حق را با باطل بپوشانی؟ یا اینکه ملهم هندی تو به ناحق مغروری؟ از خدا تقوا کن برادر. به خداوند قسم که این خبر بزرگی است و تو از آن رو برمی‌گردانی ملهم. چه کسی در برابر عذاب بزرگ خداوند به تو پناه خواهد داد؟
اما درمورد سؤالت و تعجب و دهشت تو وغریب بودن این امر که چرا «اَبَر ماهی» که تو تصویرش را در کنار ساعت مکه گذاشته‌ای در چهاردهم شوال با تأخیر غروب کرده است؛ ما به اذن خداوند می‌توانیم به ملهم ثابت کنیم ما قبل از وقوع آن حادثه؛ در یکی از بیانات درباره وقوع آن نوشته و در ماه رمضان آن را در پایگاه گذاشته بودیم . در آن بیان یک کلام با قاطعيت گفتیم که عید مبارک فطر روز دوشنبه در تاریخ دوم شوال سال ۱۴۳۵ خواهد بود چون در روز یکشنبه در ابتدای ماه شوال خورشید به ماه رسیده و ادراک اتفاق افتاده است و به‌خاطر ادراک، هیچ بشری نتوانسته هلال شب اول شوال را ببیند چون هلال در حالت ادراک بوده است و برای همین گفتیم حتماً مسلمانان عید مبارک فطر را در سال ۱۴۳۵ از دوشنبه آغاز خواهند کرد. اين امر دوباره اتفاق افتاد، در ماه شوال سال ۱۴۳۵، شب اول بدر، شب یکشنبه بود و ماه در زمان فجر روز یکشنبه غروب کرد و اما شب دوم بدر، شب دوشنبه بود و شب دوشنبه شب شانزدهم شوال بود برای همین هم دیدید بدر دوم ماه با تأخیر و بعد از طلوع آفتاب صبح دوشنبه غروب نمود. چون ماه در شب دوشنبه در منزل شانزدهم خود قرار داشت و این راز ماجراست ملهم. اما حساب شما این بود که شب دوشنبه، شب نیمه ماه شوال است؛ هیهات، هیهات، ملهم! شب نیمه ماه شوال سال ۱۴۳۵، شب یکشنبه بود چون می‌دانستم خورشید در ابتدای ماه شوال به ماه رسیده و ادراک رخ خواهد داد. هیچ احدی نتوانست هلال ماه شوال را در منزل اول آن مشاهده کند و من می‌دانستم که اول شوال ادراک رخ داده و خورشید هلال ماه شوال را «درک» می‌کند و در این باره به‌طور مفصل و قبل از آن‌که رخ دهد نوشتم و بیان را در ماه رمضان در پایگاه گذاشتم.
وحال بدون مغلطه و خدعه، به‌سراغ آن بیان می‌رویم و پناه بر خدا که از جاهلان باشیم. به بیان و تاریخ آن توجه کن، ما قبل از آن‌که رخ دهد خبرش را داده بودیم:
لینک ترجمه بیان امام در رمضان سال ۱۴۳۵ :

23

-23-
الإمام ناصر محمد اليماني
15 - 01 - 1436 هـ
08 - 11 - 2014 مـ
۱۷ - آبان - ۱۳۹۳ ه.ش.
08:45 بعد از ظهر
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=165018
همانا به ملهم اجازه گذاشتن تصاویر را ندادیم چون در عالم واقعیات روشن شد او افترا زده و سخنش درمورد اینکه از طلوع ماه بعد از غروب آفتاب پنجشنبه/ شب جمعه تصویربرداری کرده است، دروغ است. ماه در عالم واقعی و حقیقی، ثابت کرد او دروغ می‌گوید و زبان حال ماه می‌گوید: «ملهم، این من هستم که بعد از طلوع خورشید جمعه، در سپیده‌دم [میقات ظل] غروب کردم و حق آشکار شد و حق با امام مهدی و انصار اوست».
از آنجا که افراد ناآگاه گمان خواهند کرد امام ناصر محمد یمانی از ترس اینکه این دانشمند نجوم در برابرش حجت اقامه کند، به او اجازه‌ی گذاشتن تصاویر را نمی‌دهد، لذا به اداره پایگاه دستور می‌دهیم برای دانشمند نجوم ملهم امکان بارگذاری تصاویر را فراهم کنند و بگذارند هر مکر و حیله‌ای که می‌خواهد، به‌کار گیرد، ما به اذن الهی در کمین او هستیم. ما از همه‌نظر در مقابل او حجت آوردیم و بازهم به اذن الهی در تک‌تک مسائل به‌حق در مقابلش حجت خواهیم آورد. تصدیقِ فرموده‌ی خداوند تعالی:
{ وَلَا يَأْتُونَكَ بِمَثَلٍ إِلَّا جِئْنَاكَ بِالْحَقِّ وَأَحْسَنَ تَفْسِيرًا ‎﴿٣٣﴾‏} صدق الله العظيم [الفرقان].
أخوكم الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.
ـــــــــــــــــــــــ

24

-24-
الإمام ناصر محمد اليماني
16 - محرم - 1436 هـ
09 - 11 - 2014 مـ
۱۸ – آبان – ۱۳۹۳ ه.ش.
07:23 بعد از ظهر
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=165139
_________

بسم الله الرحمن الرحيم، وسلام على المرسلين، والحمد لله رب العالمين، أما بعد..
برادر گرامی ملهم، مگر این امکان را برایت فراهم نکردیم تا هر تصویری را که می‌خواهی، بگذاری و اگر می‌توانی در برابر مهدی منتظر حجت اقامه کنی؟ پس منتظر چه هستی؟ امیدوارم خداوند به تو بصیرت دیدن حق را عنایت فرماید و از مردمان مکرم جهان گردی تا برانگیخته شدن مهدی منتظر برایت حسرت نشود، بلکه نعمت و رحمت باشد. وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين..
ــــــــــــــــ
25

-25-
الإمام ناصر محمد اليماني
16 - 01 - 1436 هـ
09 - 11 - 2014 مـ
۱۸ – آبان – ۱۳۹۳ ه.ش.
07:46 بعد از ظهر
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=165144
ملهم، مهم این است که تو می‌توانی با روشی که اداره پایگاه انتخاب می‌کند، تصاویر را در آن بگذاری. چقدر به تو احترام گذاشتیم و برایت ارزش قائل شده و دکتر خطابت کردیم و با گذاشتن بیان، گرامیت داشتیم تا شاید متذکر شوی ولی ملهم با وجود اینکه با برهان علمی در عالم حقایق، واقعیت به‌حق برای همه روشن شده است اما متأسفانه همچنان غرور تو را به گناه می‌کشاند. آیا بعد از حق چیزی جز گمراهی است؟ وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين.
ـــــــــــــــ

26

-26-
الإمام ناصر محمد اليماني
16 - محرم - 1436 هـ
09 - 11 - 2014 مـ
۱۸ - آبان - ۱۳۹۳ ه.ش.
08:44 بعد از ظهر
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=165154
_________
بسم الله الرحمن الرحيم، وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين، أما بعد..

برای تمام انصار پیشگام برگزیده و تمام کسانی که بر سر میز جهانی گفت‌وگو، به دنبال یافتن حقیقت هستند، روشن خواهیم ساخت چرا دانشمند نجوم ملهم تصویر ماه را که طبق فتوایش قبل از غروب خورشید روز پنجشنبه [شب جمعه] طلوع کرده است در اینجا نیاورد.علت این است که ملهم به یقین می‌داند غروب ماه در روز جمعه بعد از طلوع خورشید و در موعد سپیده دم و در روشنی صبحگاه[میقت ظل] در کمین اوست [و اشتباه بودن فتوای او را نشان می‌دهد] چون از نظر علمی و منطقی امکان ندارد ماه قبل از غروب آفتاب روز پنجشنبه طلوع کند و سپس غروب ماه در روز جمعه بعد از طلوع آفتاب صبح جمعه رخ دهد. این امر، از هر نظر غیرِممکن است. ملهم این را به یقین می‌داند و تمام دانشمندان نجوم نیز آگاه هستند امکان ندارد ماه قبل از غروب خورشید طلوع کرده و غروب آن بعد از طلوع خورشید روز بعد باشد. برای او روشن شد ماه در زمان [نماز] مغرب و بعد از غروب خورشید روز پنجشنبه، طلوع کرده است و برای همین هم ملهم در سپیده دم جمعه شاهد بود که ماه تنها بعد از طلوع خورشید، غروب کرد و تمام انصار پیشگام برگزیده نیز در نقاط مختلف جهان و در کشورهای گوناگون، شاهد بودند ماه در زمان سپیده دم [میقات ظل] روز جمعه غروب کرد. حقیقت خود را نمایان کرد و با علم و منطق به‌صورت عینی و درعالم واقعیت، ثابت شد که خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ داده است. ملهم آرزو می‌کند تا امام ناصر محمد یمانی بیان دیگری بنویسد که با سخن گفتن پیرامون آن، بتواند راهی برای خروج از تنگنایی که با شهادتش مبنی بر گرفتن عکس طلوع ماه قبل از غروب خورشید در عصر پنجشنبه، خود را دچار آن کرده است، نجات دهد. ملهم هنوز در تنگناست و مردد است و می‌گوید چگونه از این وضع خارج شود؟ لذا به او می‌گوییم: ملهم! راه خروجی نداری مگر به حقی که از جانب پروردگارت آمده است اعتراف نمایی. اگر راست می‌گویی بیا و تصویر طلوع ماه را در عصر جمعه که مدعی هستی قبل غروب خورشید طلوع کرده است، در اینجا بگذار و یا به حق اعتراف کن و از شکرگزاران و از انصار پیشگام و برگزیده و افراد مکرم عالم باش که عزیز من این برای تو بهتر از آن است که غرور تو را به گناه بکشاند و آیه و نشانه‌ی کیهانی خداوند را که در عالم واقعیت رخ داده است، انکار کنی . ملهم این خبر بسیار بزرگی است و تو می‌توانی شاکر خداوند باشی و به حق اعتراف کنی و می‌توانی آن را انکار کرده و کافر باشی.

وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين..

27

-27-
الإمام ناصر محمد اليماني
16 - 01 - 1436 هـ
09 - 11 - 2014 مـ
۱۸ - آبان - ۱۳۹۳ ه.ش.
10:26 بعد از ظهر
بسم الله الرحمن الرحيم، وسلام على المرسلين، والحمد لله رب العالمين..

به مدیریت پایگاه دستور می‌دهیم فوراً به دانشمند نجوم سعودی، ملهم محمد هندی، امکان گذاشتن مستقیم عکس در پایگاه را بدهند نه اینکه فقط از راه سرور قادر به آن باشد، بلکه امکان بدهند او هر عکسی را که می‌خواهد مستقیم در پایگاه بگذارد تا به اندازه مثقالی هم در برابر انصار و تمام حق‌جویانی که به پایگاه می‌آیند، حجت نداشته باشد. از ملهم هم می‌خواهیم اول از همه، عکسی را که از طلوع ماه قبل از غروب خورشید در عصر پنجشنبه و شب جمعه دارد، در پایگاه بگذارد .

عزیز من، ملهم هندی، آیا نمی‌بینی غرور ناصر محمد یمانی را به گناه نکشاند و وقتی فراموش کردم و شمارش منازل ماه را از غروب خورشید چهارشنبه و شب پنجشنبه انجام دادم تا اینکه ماه قبل از غروب آفتاب چهارشنبه [شب پنجشنبه] طلوع کرد نه بعد از غروب آفتاب چهارشنبه، لذا به سراغ محاسبات قبلی رفتم که ببینم کجا خطا شده است و برایم روشن شد علتش این است که من منازل ماه را مانند همیشه که ادراک ماه در غروب اتفاق می‌افتاد از غروب آفتاب چهارشنبه حساب کرده‌ام .اما بیان من شاهد است که از قبل اعلام کرده بودم نقطه‌ای که ادراک در آن روی داده در زمان طلوع خورشید روز پنجشنبه بوده نه حین غروب، چون خطای محاسباتی قابل برگشت است؛ این حجتی برعلیه من به‌شمار نمی‌آید. در ضمن در محاسبات بر اساس اسرار ادراک، تغییری رخ نداده و شب پنجشنبه، نیمه ماه محرم بود. من حساب کردم که طلوع ماه از زمان غروب آفتاب چهارشنبه آغاز می‌شود نه از نقطه ادراک [در زمان طلوع خورشید روز پنجشنبه] ولی دیدم ماه قبل از غروب خورشید چهارشنبه در شب پنجشنبه طلوع کرد. اما از محاسبات خود بازگشتم و برایم روشن شد خطا در کجا بود و چرا ماه، قبل از غروب آفتاب روز چهارشنبه [شب پنجشنبه] طلوع کرد نه بر اساس فتوای من بعد از غروب خورشید چهارشنبه؛ غرور مرا به گناه نکشاند و نکته‌ای که در آن اشتباه ساد‌ ای کرده بودم برایم روشن شد؛ نکته در این بود که من ادراک را از موقع غروب آفتاب چهارشنبه محاسبه کردم، ولی این حجتی بر علیه من نیست؛ چون از قبل برای مردم روشن کرده بودم ادراک، در زمان طلوع آفتاب روز پنجشنبه و نه در موقع غروب آفتاب چهارشنبه [شب پنجشنبه] رخ داده است. در منازل تغییری رخ نداده و برای همه به حق روشن شد که بدر ماه شب پنجشنبه و در موعد فجر پنجشنبه کامل گردید. پس ملهم چرا به حق اقتدا نمی‌کنی تا غرور باعث به گناه کشیدن تو نشود عزیز من؟

ما انکار نمی‌کنیم امام مهدی ناصر محمد یمانی و تمام انصار از حضور دانشمند نجوم سعودی، ملهم هندی بسیار مسرور و شادمان هستند و می‌گوییم باشد که حق از طریق دانشمند سعودی ملهم هندی خود را به اثبات برساند و او برای عالمیان روشن کند واقعاً خورشید به ماه رسیده و بی‌شک‌وتردید، ادراک رخ داده است و سپس بگوید: اما در مورد ناصر محمد یمانی، من به مردم نمی‌گویم او مهدی منتظر است چون این امر به علمای دینی و در درجه اول اعضای هیئت علمای بزرگ سعودی و علمای دینی کشور های مختلف مسلمان مربوط است و ملهم تنها در حیطه تخصصی خود یعنی نجوم فتوا می‌دهد که حق برایش روشن شده و خورشید به ماه رسیده و هلال ماه قبل از کسوف روز جمعه [آغاز محرم] به حساب مکه مکرمه، متولد گردیده و خورشید زمانی با ماه اجتماع کرده که ماه بصورت هلال درآمده بوده است چرا که برای همگان روشن شد بدر ماه صبح پنجشنبه کامل شد نه صبح جمعه [که بر اساس محاسبات فلکی نیمه ماه محرم به حساب می‌آمد]. لذا این دلیلی است که نشان می‌دهد هلال ماه محرم سال ۱۴۳۶ حقاً در زمان طلوع خورشید روز پنجشنبه متولد شده است. این یعنی تولد هلال قبل از کسوف [قبلی] خورشید رخ داده و خورشید بدون شک و تردید در شب جمعه و درحالی‌که ماه به شکل هلال درآمده بود، با آن اجتماع کرده است. این گزارش حقی است که ما از دانشمند نجوم سعودی؛ ملهم محمد هندی انتظارش را داشتيم و اگر برادر گرامی ملهم، از این کار ابا کنی، از تو انتظار می‌رود با برهانی روشن، ثابت نمایی که ماه در شب جمعه قبل از غروب آفتاب پنجشنبه طلوع کرده است. اما به خداوند قسم که تو خود به یقین می‌دانی قادر نیستي در عالم واقعیات این را ثابت کنی چون غروب ماه در فجر جمعه بعد از طلوع خورشید رخ داد و این برهان روشن و قاطعی است. چون علم دقیق فیزیک نجومی نمی‌پذیرد که ماه قبل از غروب آفتاب، طلوع کند و سپس غروب ماه بعد از طلوع خورشید [در روز بعد] رخ دهد. خداوند حکمیت بین من و تو را به ماه واگذار نمود و ماه نیز به حق حکم کرد و دیدیم ماه در میعاد سپیده دم [روشنایی صبحگاهی] جمعه تا طلوع آفتاب غروب کرد و انصار از کشورهای مختلف تصاویر خود را از غروب ماه که بعد از طلوع آفتاب جمعه رخ داد در پایگاه گذاشتند. پس به نام خداوند بزرگی که استخوان‌های پوسیده و پراکنده را زنده می‌کند از تو سؤال می کنم: آیا این برهان روشنی نیست که نشان می‌دهد ماه در شب جمعه تنها در میعاد مغرب و بعد از غروب خورشید پنجشنبه [شب جمعه] طلوع کرده است؟ و برایت روشن نشد که به علت ادراک ماه توسط خورشید در محاسبات فلکی اختلاف به‌وجود آمده است؟

عزیز من ملهم، این شرف بزرگی برای توست که دلیل حقیقی بروز اختلاف محاسبات نجومی را که از زمان‌های قدیم بسیار دقیق و به دور از خطا بوده‌اند برای مردم عالم روشن نمایی. به‌راستی که اختلاف محاسبات نجومی با واقعیات جاری، به علت اختلال در حرکت خورشید و تولد هلال ماه قبل از کسوف و اجتماع خورشید با ماهی است که از قبل به شکل هلال در آمده است. عزیز من، دانشمند فیزیک نجومی سعودی دکتر ملهم محمد هندی! این شرف بزرگ را که از جانب پروردگارت به تو عطا شده است رد نکن. و می‌دانم تو اولین دانشمند نجومی هستی که برای گفت‌وگو با مهدی منتظر بر سر میز جهانی گفت‌وگو در پایگاه امام مهدی ناصر محمد یمانی حاضر شده‌ای و ما به تو احترام گذاشته و اجازه داده‌ایم عکس‌هایی را که می‌خواهی مستقیم در پایگاه بگذاری و این را از تصاویری شروع کنی که نشان دهد ماه در شب جمعه قبل از غروب آفتاب روز پنجشنبه طلوع کرده است. ملهم اگر به علت یقین کامل نسبت به محاسبات فیزیک نجومی، اقدام به رصد زمان طلوع ماه در شب جمعه نکرده‌ای، قابل ملامت نیستی و این یقین تو خوب است؛ چون امام مهدی ناصر محمد یمانی نیز به اندازه تو به دقت علوم فیزیک نجومی یقین دارد. نشانه‌ی ادراک کیهانی دلیلی برای صحت رخ دادن نشانه‌ای از نشانه‌های بزرگ ساعت است و همین رخداد باعث به‌هم ریختن محاسبات نجومی شده است. حدیث محمدٍ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم را به یاد داشته باش که فرمودند:

[من أشراط الساعة انتفاخ الأهلّة فيرى الهلال ليلة فيقال ليلتين] صدق محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم

[از نشانه های ساعت، بزرگ شدن هلال ماه است. هلال را در شب اول می‌بینید و می‌گویید به اندازه هلال شب دوم است]

چون علت بزرگ شدن هلال، تولد هلال ماه نو قبل از اقتران و غروب آن قبل از غروب خورشید است و همان‌طور که می‌دانید وقتی ادراک در غروب رخ دهد، خواهید دید که ماه قبل از خورشید غروب می کند؛ درحالی‌که بر طبق محاسبات نجومی لحظه تولد هلال ماه را می‌دانید و با وجود اینکه می‌دانید ماه بعد از تولد از سمت شرق از خورشید جدا می‌شود نه از سمت غرب ولی می‌بینید ماه قبل از خورشید غروب می‌کند. اما علت غروب هلال قبل از غروب خورشید این است که هلال قبل از اقتران متولد شده است و برای همین هم با وجود تولد هلال، ماه قبل از خورشید غروب می‌کند اما تنها به همین توضیح اکتفا کرده‌اید که علت عدم رؤیت هلال غروب آن قبل از خورشید است!هیهات، هیهات! این ادراک است، این ادراک است، این ادراک است. چون می‌دانید ماه بعد از میلادش از سمت شرق از خورشید جدا و دور می‌شود نه از سمت غرب. پس هلال قبل از اقتران متولد شده و برای همین هم [علی‌رغم تولد، هلال در سمت غرب خورشید قرار دارد نه در سمت شرق آن و لذا] قبل از خورشید غروب می‌کند. خداوندا شاهد باش که من ابلاغ کردم.

وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين..

28

-28-
الإمام ناصر محمد اليماني
17 - محرم - 1436 هـ
10 - 11 - 2014 مـ
۱۹ – آبان – ۱۳۹۳ ه.ش.
01:49 صبح

https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=165227
_________

بسم الله الرحمن الرحيم، وسلام على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين، أما بعد..
به تمام انصار پیشگام برگزیده و اعضای میز گفت‌وگو فرمان می‌دهیم در این صفحه هیچ‌ مطلب و بیانی ننویسند. بگذارید من و دانشمند نجوم، ملهم به گفت‌وگو بپردازیم باشد که خداوند او را به راه درست هدایت فرماید. عزیزان من در راه خدا، فراموش نکنید دانشمند نجوم ملهم، هم در چهارچوب هدف و تلاش شما برای هدایت تمام امت در جهت تحقق رضوان خداوند در نفسش است.
و همان‌طور که قبلاً به شما وعده داده بودیم، اجازه خواهیم داد نظرات و بیاناتتان را در خمین صفحه بگذارید ولی بعد از تمام شدن گفت‌وگو بین مهدی منتظر ناصر محمد یمانی و دانشمند نجوم محمد هندی متولد مکه‌ی مکرمه. به اعضای اداره دستور می‌دهیم بعد از این بیان، تمام نظراتی که توسط انصار یا اعضای میز گفت‌وگو گذاشته می‌شوند، حذف شود مگر نظرات دانشمند نجوم سعودی ملهم محمد هندی. متشکرم.
اقتباس: اضغط للقراءة

اخرین به روز رسانی: 18-08-2023 03:49 PM
29

-29-
الإمام ناصر محمد اليماني
17 - محرم - 1436 هـ
10 - 11 - 2014 مـ
۱۹ – آبان – ۱۳۹۳ ه.ش.
05:18 بعد از ظهر
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=165288
________

بسم الله الرحمن الرحيم، وسلام على المرسلين، والحمد لله رب العالمين، أما بعد.

ما کوچکترین شکی در مورد حقیقی بودن تصاویری که از طلوع ماه بعد ازغروب آفتاب پنجشنبه، در موعد[نماز] مغرب در شب جمعه گرفته شده‌اند نداریم و شب جمعه را بین تو و انصار حَکَم قرار دادیم و گفتیم: اگر دیدیم روز جمعه ماه بعد از طلوع آفتاب، غروب کرد، حقیقت روشن شده و انصار راست گفته‌اند. سپس تصاویری از ماه تهیه و گذاشته شد که نشان می‌داد ماه بعد از طلوع آفتاب جمعه، غروب کرد و ماه به حق بین شما حکم کرد. ملهم، بگذار روی طلوع ماه بعد از غروب آفتاب پنجشنبه [شب جمعه] تمرکز کنیم. آیا عقل و منطق فیزیکی نجوم می‌گوید ماه قبل از غروب آفتاب پنجشنبه طلوع کرده و سپس تا طلوع آفتاب روز بعد یعنی جمعه غروب نمی‌کند؟ برادر کریم؛ حق روشن شده است و خداوند مرا و شما و تمام مسلمانان را بر راه راست-صراط مستقیم- ثابت قدم نگاه دارد.

اگراین موضوع را قبول نداشته و منکر آن هستی، باید تصویر طلوع ماه قبل از غروب خورشید پنجشنبه را گذاشته و سپس به خداوند بزرگی که استخوان‌های پوسیده و پراکنده را زنده می‌کند قسم بخوری که از ماه، قبل از غروب آفتاب پنجشنبه [شب جمعه] عکس گرفته‌ای و سپس خداوند بین من و تو حکم خواهد کرد که خداوند خير الفاصلين است وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين..

======== اقتباس =======

اخرین به روز رسانی: 18-08-2023 03:51 PM
30

-30-
الإمام ناصر محمد اليماني
18 - محرم - 1436 هـ
11 - 11 - 2014 مـ
۲۰ آبان – ۱۳۹۳- ه.ش.
06:28 صباحاً
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=165404
_________

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على محمدٍ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلم تسليماً وجميع المسلمين في كل زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، أما بعد..
دانشمند نجوم ملهم، تو معتقد بودی ما اجازه نخواهیم داد تصاویر را بارگذاری کنی و قصد داشتی ناصر محمد یمانی را گیر بیندازی اما خداوند تو را در مخمصه‌ای انداخت که خروج از آن مشکل است مگر اینکه به حقانیت ما اعتراف کنی و تصویر ماه را بعد از غروب آفتاب پنجشنبه/شب جمعه بگذاری نه طبق ادعایت قبل از غروب خورشید. پس تو را به‌حق چالش می‌کشم، بازهم به چالش می‌کشم، باز هم به چالش می‌کشم که تصویری از ماه را قبل از غروب آفتاب پنجشنبه برایمان بگذاری.
ملهم، از آنجا که خودت گفتی از طلوع ماه تصویربرداری کرده‌ای و به انصار می‌گویی اگر به تو اجازه بدهند در پایگاه عکس می‌گذاری و حقیقت را به ما نشان می‌دهی. پس ما می‌گویی: بفرما جناب ملهم، حق را به صورت واقعی در عالم حقایق به ما نشان بده و تصاویر را بیاور. می‌دانی چرا به‌حق تو را به چالش می‌کشم؟ چون هرگز نمی‌توانی قبل از غروب آفتاب پنجشنبه، از ماه عکس بگیری چون پنجشنبه، قبل ازغروب آفتاب، در افق شرقی ماهی در آسمان نیست و تنها بعد از غروب آفتاب در افق شرقی ظاهر می‌شود، دقیقاً در موعد مغرب، چون در منزل شانزدهم محرم است و برای همین جناب ملهم تنها در موعد «مغرب» و بعد از غروب آفتاب پنجشنبه، می‌توانی از ماه عکس بگیری ولی مسِّ شیطان رجیم در تو در گردش است و به شدت تحریکت می‌کند تا غرور تو را به گناه بکشاند و جهنم برایت کافی است که چه بد عاقبت و جایگاهی است.
گوش کن چه می‌گویم: اگر ناصر محمد یمانی به خدا نسبت دروغ داده باشد و خورشید به ماه نرسیده باشد، لعنت بزرگ خدا بر او باد، به‌دلیل مغلطه در حق از خدا حیا نمی‌کنید؟ چطور است که دیده‌اید هلال ماه بعد از تولدش، قبل از خورشید غروب می‌کند، اما از خودتان تحلیل می‌آورید که دلیلش عرض جغرافیایی است! و سخنان بی‌معنی از این دست از خودتان در می‌آورید. به خداوند بزرگ قسم میذخورم دروغ می‌گویید و مردم را از باور چنین نشانه‌ی کیهانی بزرگ باز می‌دارید. ملهم، خداوند در شبی که در آن شب از روز پیشی می‌گیرد از کسانی که غرور آنان را به گناه کشانده است، انتقام خواهد گرفت.
قبلاً راز رؤیت هلالی را که از نظر شما دیدنش غیرممکن است، برایتان روشن کردیم و گفتیم دلیل آن وقوع پیشاپیش ادراک است و خورشید با هلال ماه اجتماع و اقتران می‌کند و سپس ماه قبل از غروب از سمت شرق از خورشید دور می‌شود و هلالی که دیدنش غیر ممکن بود، رؤیت می‌گردد اما شما به دلیل اعتقاد به اطلاعات علمی نجومی که متعلق به قبل از وقوع ادراک هستند، «الخضیری» و کسانی که به‌حق هلال را دیده‌اند تکذیب می‌کنید. جناب ملهم! والله، والله تو و کسانی که همانند تو هستند، دروغگو هستید و «الخضیری» و کسانی که با او هستند، راست می‌گویند چون من دلیل دیده شدن هلالی را که رؤیت آن غیر ممکن است، می‌دانم. و هربار به «الخضیری» و اعضای هیئت عالی در پادشاهی عربستان سعودی حمله کرده و آنها را متوهم می‌خوانید. دلیل آن هم این است که اصلاً به خودتان زحمت نداده و خود را مکلف نمی‌دانید به دنبال رصد هلالی بروید که رؤیت آن را غیر ممکن می‌دانید، چون بر اساس دانش نجومی شما، ماه قبل از خورشید غروب می‌کند. می‌گوییم: بله دانش نجومی شما قبل از ورود حیات دنیا به دوران نشانه‌های بزرگ ساعت، بسیار دقیق و درست بود و برانگیخته شدن مهدی منتظر و رسیدن خورشید به ماه و وقوع ادراک از جمله این نشانه‌ها هستند.
لعنت بزرگ خدا بر امام ناصر محمد یمانی باد اگر از دروغگویان باشد و لعنت بزرگ خدا بر کسانی باد که با وجود روشن شدن حق، او را تکذیب می‌کنند چون می‌دانم وقتی حق آمده از نزد پروردگار روشن شد، تنها کسانی از آن رومی‌گردانند که از شیاطین سرکش بشر و یا منجمانی باشند که خود را به عنوان دانشمندان نجوم به مردم معرفی می‌کنند ولی حقه‌بازانی از اولیای شیطان هستند، همان کسانی که شیاطین بر آنان نازل شده و اخباری را به گوششان می‌رسانند و آنها ادعا می‌کنند این خبرها را از راه رصد حرکات اجرام آسمانی و نجوم به دست آورده‌اند و گمان می‌کردم ملهم از آنان نیست. ولی متأسفانه غرور ملهم را به گناه کشانده است و از روی تکبر حاضر نیست به حق آمده از پروردگار عالمیان اعتراف نماید و خود را مکلف نمی‌کند هیچ‌یک از بیانات امام مهدی را بخواند. به شما گفتیم ماه چرخه به دور خود را کامل می‌کند و قبل از اقتران متولد می‌شود درحالی‌که خورشید در شرق آن قرار دارد و وقوع این حادثه با انتفاخ اهله [بزرگتر بودن اندازه ماه] در آغاز ماه و همچنین بدر شدن زودهنگام ماه برایتان روشن می‌گردد. ولی ملهم! تو منکر بدر صددرصد ماه در فجر پنجشنبه هستی، اما کسانی که پیگیر آن هستند، بدر ماه را با چشمانشان دیدند و با دوربین از آن تصویربرداری کردند درحالی‌که تنها دوازده روز از ماه محرم گذشته بود!! از کی تا به‌حال ماه زمانی که فقط دوازده روز از آغازش گذشته است، بدر کامل می‌شود!!
همچنین دیدم حین گفت‌وگو با یکی از انصار که اصرار داشت در مورد زمان دقیق طلوع و غروب بدر ماه فتوا بدهی، به‌ناحق مغلطه کردی. فتوای ملهم با فتوای تمام دانشمندان نجوم فرق داشت چون همه‌ی آنان در مورد زمان طلوع و غروب بدر ماه متفق القول هستند و هیچ‌ کدام از دانشمندان نجوم در این مورد با هم اختلاف ندارند مگر ملهم که سخنش ناحق است. با اینکه ملهم در گفت‌وگویی که عصر پنجشنبه با انصارم داشت، تأکید می‌کرد و می‌گفت: «ماه بدر قبل از غروب آفتاب پنجشنبه، طلوع خواهد کرد» اما انصار من ماه را رصد کرد و خودش مطمئن شد ملهم دروغ می‌گوید و ماه، بعد از غروب آفتاب پنجشنبه و ظهور شفق در غرب و وقت [نماز] مغرب در شب جمعه، طلوع کرد و بعد از این زمان دید ماه به صورت بدر در افق شرقی ظاهر شد. ولی ملهم اصرار دارد که ماه شب جمعه قبل ار غروب آفتابِ پنجشنبه، طلوع می‌کند و خود را در تنگنای بدی قرار داد، می‌دانید چرا؟ دلیلش این است که پنجشنبه، قبلِ غروب آفتاب، ماهی در افق شرقی وجود نداشت و حتی در دریا هم تنها بعد از غروب آفتاب پنجشنبه، در موعد نماز مغرب ظاهر شد. بنابراین ملهم هرگز نمی‌تواند تصویری از طلوع ماه قبل از غروب آفتاب پنجشنبه برایمان بیاورد و تنها راهی که در پیش رویش هست اعتراف کردن به حق و آوردن تصویر طلوع ماه در موعد نماز مغرب جمعه است. پس شما شاهد باشید.
ملهم، صبرمان به سر رسید. وقت زیادی را به‌خاطر تو تلف کردیم و تو لیاقت نداری که حتی یک ثانیه از وقتم را برایت تلف کنم چون به‌ناحق متکبر و مغروری. این موضوع به چهل و هفت صفحه رسیده است و ما درخواست کردیم تصاویر بارگذاری شوند و گفت‌وگو صورت گیرد ولی تو کاری جز اتلاف وقت و پوشاندن حق با باطل نکردی. تاریخچه سیاهی برای مردم بعد از ظهور از خود به‌جا گذاشتی، با اینکه ما تو را دکتر خطاب کردیم و در ابتدای کار برایت ارش قائل شده و به تو احترام گذاشتیم ولی پروردگارت از حال تو آگاه‌تر است و می‌داند لایق تکریم نیستی چون مانند شیطان رجیم، غرور تو را هم به گناه کشاند.پس خشمگین نشو و تصویر طلوع بدر ماه قبل از غروب آفتاب پنجشنبه/شب جمعه را بگذار که اگر چنین نکنی، برای تمام انصار پیشگام برگزیده و تمام حق‌جویان روشن خواهد شد که دروغ می‌گویی.
انصار را از مداخله میان من و ملهم منع می‌کنم. صبرم در برابر او تمام شده است و مرا به‌خاطر اینکه به‌حق او را تحریک می‌کنم، ملامت نکنید. برای گفت‌وگو از یک یا چند دانشمندان نجوم جز او دعوت خواهیم کرد اما این یکی، گمان نمی‌کنم دانش علمی داشته باشد، نمی‌دانم او واقعاً دانشمند نجوم ملهم است یا به دروغ خود را به‌جای دانشمند نجوم ملهم، جا زده است! چون این ملهمی که در پایگاه ماست، نادان و جاهل است و می‌ترسم به دانشمند نجوم ملهم محمد هندی ظلم کرده باشم و او نباشد. از انصار می‌خواهم بررسی کنند تا مطمئن شویم این مرد واقعاً ملهم محمد هندی است؟ وسلام على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
خليفة الله وعبده الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.