الموضوع: خداوند در کتاب خود کشتن کسی که از دین اسلام برگشته استمرتد و کشتن کافری که با دین شما سرجنگ ندارد را حرام نموده پس از خدابترسید و گوش فرا داده و اطاعت نمایید

1

خداوند در کتاب خود کشتن کسی که از دین اسلام برگشته است(مرتد) و کشتن کافری که با دین شما سرجنگ ندارد را حرام نموده؛ پس از خدابترسید و گوش فرا داده و اطاعت نمایید...

الإمام ناصر محمد اليماني
25 - ذی الحجة - 1436 هـ
08 - 10 - 2015 مـ

۱۶-مهر-۱۳۹۴ه.ش.
09:46 صبح
ــــــــــــــــــــــ

خداوند در کتاب خود کشتن کسی که از دین اسلام برگشته است [مرتد] و کشتن کافری که با دین شما سرجنگ ندارد را حرام نموده؛ پس از خدا بترسید و گوش فرا داده و اطاعت نمایید...
بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على محمدٍ رسول الله وجميع المؤمنين يا أيها الذين آمنوا صلّوا عليه وسلّموا تسليماً، أمّا بعد..

ای علمای امت! سنگینی جرم کشتن نفس بی‌گناه در کتاب خداوند، همانند کشتن تمام انسان‌هاست. پس از خدا تقوا و با فتوای باطلی که غضب و لعنت شدید خداوند را به دنبال دارد؛ خود را به تباهی نکشید. من امام مهدی ناصر محمد یمانی خداوند را به شهادت می‌ گیرم و شهادت او کافی است: من در کتاب خداوند قرآن عظیم حكمی دال براینکه پروردگار اجازه قتل کسی را که از دین اسلام بازگشته‌است داده باشد نمی‌یابم؛ شما چگونه با حکم خداوند که در این کلام پروردگار آمده است مخالفت می‌کنید:
{وَقُلِ الْحَقُّ مِنْ رَبِّكُمْ ۖ فَمَنْ شَاءَ فَلْيُؤْمِنْ وَمَنْ شَاءَ فَلْيَكْفُرْ} صدق الله العظيم [الكهف:۲۹]

چگونه با حکم خداوند درآیات محکم کتابش مخالفت می‌ورزید که:
{إِنْ هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِلْعَالَمِينَ ﴿٢٧﴾ لِمَنْ شَاءَ مِنْكُمْ أَنْ يَسْتَقِيمَ ﴿٢٨﴾} صدق الله العظيم [التكوير]

و چگونه با حکم خداوند درآیات محکم کتابش مخالفت می‌ورزید که:
{لَا إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ} صدق الله العظيم [البقرة:۲۵۶]

به خدا قسم؛ به خدا قسم؛ که بسیاری از احکامی که به نام احکام دین اسلام شناخته شده‌اند، ساختگی بوده و افتراهایی هستند که حکم شیطان‌اند نه حکم خداوند ارحم الراحمین. اگر در میان علمای مسلمین کسی هست که ذره‌ای مردانگی و جرأت دارد؛ پرده از رخ برگیرد و با نام و عکس چهره‌اش به پایگاه ما بیاید تا در مورد حکم مرتد از اسلام و حکم قتل کافری که به جنگ دینی با مسلمانان رونیاورده و هم‌چنین در باره حکم آزادی عقیده در امر عبودیت با هم گفت‌وگو کنیم. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{قُلِ اللَّـهَ أَعْبُدُ مُخْلِصًا لَهُ دِينِي ﴿١٤﴾فَاعْبُدُوا مَا شِئْتُمْ مِنْ دُونِهِ}
صدق الله العظيم [الزمر].

ای علمای امت؛ به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم که راه نجاتی برای اوضاعی که در آن قرار دارید وجود ندارد مگر اینکه به سوی تطبیق احکام حق خداوند بگریزید که به حق و به دور از ذره‌ای ظلم از آیات محکم کتاب استنباط کرده باشید و اما اغلب احکامی امروزین شما از جانب شیطان رجیم و به شکل احادیث و روایات ساختگی آمده‌اند. من به احادیث حق سنت نبوی که از نزد خداوند هستند ایمان دارم؛ مگر آن مطالبی که بر خلاف آیات محکم قرآن باشند که این موارد از جانب خداوند نیامده‌اند و کار شیطان رجیم هستند؛ آیا راضی شده‌اید که حکم خداوند ارحم الراحمین را رها کرده و به احکام شیطان رجیم چنگ زنید! پس چه کسی شما را از عذاب عظیم خداوند حفظ خواهد کرد؟

از بزرگ‌ترین جرم‌هایی که شما درحق خودتان مرتکب می‌شوید این است که ندانسته به خداوند نسبت دهید و اگر کسی هست که خود را دانشمندی می‌بیند که قادر است با علم خود امام مهدی ناصر محمد یمانی را خاموش سازد؛ نقاب را از روی خود کنار زده و چهره و نام حق خود را عنوان نماید و اگر ما با سخن خداوند که در ایات محکم قرآن عظیم آمده است زبانش را خاموش نساختیم؛ مهدی منتظر صاحب علم کتاب نیستیم و شایسته حق نیست که از امیال و خواسته‌های شما پیروی کند.

عمر دعوت مهدوی به پایان سال یازدهم رسیده و شما هم‌چنان از حکم خداوند رومی‌گردانید! می‌خواهید من از شما دعوت کنم که بر اساس چه چیزی حکم کنیم؟ به خدا قسم؛ به خدا قسم اگر هزار سال هم میان شما زندگی کنم؛ ذره‌ای از دعوت به پذیرش حکمیت کتاب خداوند قرآن عظیم که رسالت خداوند به ثقلین [جن و انس] و محفوظ از تحریف و دست‌کاری است؛ تکان نمی‌خورم . اللهم قد بلغت اللهم فاشهد..
انصار پیشگام برگزیده؛ این بیان مرا [به همگان] ابلاغ نمایید و به خاطر تکذیب [مردمان] خسته نشده و سست نگردید که این عذر شما در پیشگاه پروردگارتان است؛ باشد که پروا کنند. وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
الداعي إلى سبيل الله على بصيرةٍ من ربّه الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

اقتباس: اضغط للقراءة
اخرین به روز رسانی: 07-08-2022 10:04 AM