الموضوع: پاسخ امام مهدی ناصر محمد یمانی به أحمد بن الحسن اليماني العراقي

1

پاسخ امام مهدی ناصر محمد یمانی به أحمد بن الحسن اليماني العراقي..

- 1 -
[ رابط المشاركــة الأصلية للبيــان ]
الإمام ناصر محمد اليماني
05 - صفر - 1434 هـ
18 - 12 - 2012 مـ
۲۸-آذر-۱۳۹۱ه.ش.
12:01 صبح
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
ــــــــــــــــــــــ

پاسخ امام مهدی ناصر محمد یمانی به احمد بن الحسن اليماني العراقي..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله من أولهم إلى خاتمهم وآلهم الطيبين لا نُفِّرق بين أحدٍ منهم ونحن له مسلمون، أما بعد..
السلامُ عليكم ورحمة الله و بركاته انصار پیشگام برگزیده عزیزم و سلام خداوند بر تمام حق‌جویان، همگی شاهدان حق بین امام مهدی ناصرمحمد یمانی و احمدبن‌حسن یمانی عراقی باشید. اگر او خودش مباهله را نوشته است به او می‌گویم: احمد حسن عراقی! بله من سال‌ها قبل از تو برای مباهله دعوت کرده بودم و جوابی ندادی. ولی من از تو دعوت می‌کنم بعد از انجام گفتگو مباهله انجام شود، چون قاعده مباهله در کتاب این است که اول طرفین بر اساس برهان‌های علمی گفتگو و اقامه حجت می‌کنند و اگر من در برابر تو به حق حجت آوردم و اما روبرگردانده و اعراض کردی؛ آن موقع نوبت مباهله بین طرفین فرا می‌رسد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
فَمَنْ حَاجَّكَ فِيهِ مِن بَعْدِ مَا جَاءَكَ مِنَ الْعِلْمِ فَقُلْ تَعَالَوْا نَدْعُ أَبْنَاءَنَا وَأَبْنَاءَكُمْ وَنِسَاءَنَا وَنِسَاءَكُمْ وَأَنفُسَنَا وَأَنفُسَكُمْ ثُمَّ نَبْتَهِلْ فَنَجْعَل لَّعْنَتَ اللَّـهِ عَلَى الْكَاذِبِينَ ﴿۶۱﴾ صدق الله العظيم [آل عمران].
پس من امام مهدی ناصر محمد یمانی؛ خداوند، انصار پیشگام برگزیده و تمام حق‌جویان عالم را به شهادت گرفته و احمد حسن یمانی عراقی را به گفتگو دعوت می‌کنم و هریک برهان‌های علمی و حجت خود را از آیات محکم قرآن عظیم می‌آوریم و سپس نوبت به مباهله بین امام ناصر محمد یمانی و دشمنش احمد بن حسن یمانی عراقی می‌رسد. درمورد گفتگو؛ من او را به پایگاهم یعنی پایگاه امام مهدی ناصر محمد یمانی [منتدیات البشری الأسلامیة] دعوت می‌کنم و اگرنخواست؛ برای گفتگو و مباهله در یک پایگاه بی‌طرف توافق خواهیم کرد. امام احمد حسن العراقی! شرط اساسی برای مباهله این است که در برابر طرف مقابل با برهان علمی حجت آورده شود و با این که طرف مقابل متوجه می‌شود که آشکارا گمراه است؛ اما غرور وتعصب او را به گناه کشانده و جرأت می‌کند مباهله کند و بعد از آن خداوند بین دو طرف حکم خواهد کرد که او خبرالحاکمین است. ما با صبوری منتظر پاسخ هستیم وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.
ــــــــــــــــــــــــ

ملاحظه..
به عضوی که نامش را «العهد و میثاق» گذاشته هشدار می‌دهیم. تو را چه می‌شود که در تمام قسمت‌های پایگاه مباهله را منتشر می‌کنی؟ آیا می‌خواهی برای هر یک از آنها همان پاسخ را برایت رونویسی کنیم؟ به تو هشدار می‌دهیم پایگاه را به هم نریزی؛ و به همان پاسخی که در این صفحه نوشتیم اکتفا می‌کنیم. آن را برای امامت احمد حسن عراقی ببر و به او بگو ما منتظریم تا احمد حسن العراقی با نام و عکسش در اینجا حاضر شود وسپس از ایمیل یا راهی دیگر مطمئن شویم او بی شک‌وتردید خود احمد حسن العراقی است. سپس گفتگو بین امام مهدی ناصر محمد یمانی و احمد حسن الیمانی عراقی آغاز خواهد شد و بعد ازآن که یکی از دو نفر با برهان‌های علمی حجت اقامه کرد و مهیمن گردید و پیروز شد؛ آن‌گاه نوبت مباهله خواهد بود و حکم با خداوند خیرالفاصلین است. به عضوی که نامش «العهد و میثاق» است هشدار می‌دهیم پایگاه را به هم نریزد؛ چطور رونوشت مباهله‌ای که به گمان ما دروغین است را در تمام بخش‌های پایگاه می‌گذارد؟
و اما در مورد احمد حسن یمانی، هروقت در پایگاه حاضر شد؛ بخشی را به او اختصاص خواهیم داد تا گفتگوو اقامه حجت با برهان علمی از آیات محکم قرآن عظیم در آنجا آورده شود. و سپس بین طرفین مباهله اعلان خواهد شد. متشکرم و امیدوارم رعایت شود....
اقتباس: اضغط للقراءة
اخرین به روز رسانی: 01-08-2022 05:52 AM
2

پاسخ امام مهدی ناصر محمد یمانی به قوم مشرک..

- 2 -
[ لمتابعة رابط المشاركـة الأصلية للبيــان ]
الإمام ناصر محمد اليماني
05 - صفر - 1434 هـ
18 - 12 - 2012 مـ
۲۸-آذر-۱۳۹۱ه.ش.
05:59 صباحاً
ـــــــــــــــــــــ

پاسخ امام مهدی ناصر محمد یمانی به قوم مشرک..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله وآلهم وجميع التابعين الحقّ إلى يوم الدين، أمّا بعد..

ای کسی که نامت را «العهد و المیثاق» گذاشته‌ای، به تو بشارت می‌دهم نزد خدا نه عهد داری و نه میثاق؛ چون به عهدی که در ازل و قدیم با پروردگارت بستی وفا نکردی و این سخن من افترا نیست؛ چون به یقین می‌دانم تا زمانی که از احمد حسن یمانی عراقی پیروی می‌کنی، از کسانی هستی که به پروردگار عالمیان شرک آورده‌‌اند؛ چون او با دعوت به مبالغه و تعظیم وبزرگداشت ائمه و اولیاء مردم را به سوی شرک خفی فرا می‌خواند.
به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم! فرق بین دعوت امام مهدی ناصر محمد یمانی و دعوت امام مفتری احمد حسن یمانی؛ مانند فرق بین دعوت محمد رسول‌الله -صلّى عليه وآله وسلم- و دعوت شيطان إبليس رجيم است و این افترا نیست... اگر جستجوکنندگانی که تنها به دنبال حق هستند و چیزی جز آن را نمی‌خواهند؛ دست به جستجو زده و این دو دعوت را مقایسه کنند؛ می‌بینند امام ناصر محمد یمانی صاحب دعوتی است که از همه جوانب از شرک به خدا پاک و مطهر است و براساس بصیرتی که از جانب پروردگارش آمده، قرآن را با قرآن بیان می‌کند. اما دعوت احمد حسن عراقی؛ پر است از شرک به خدا و توسل به انبیا و ائمه و اولیا.
ای کسی که خود را «العهد و المیثاق» نامیده‌ای! گوش کن. من تو و امثال تو را از کسانی می‌بینم که این مباهله را به دروغ به نام احمد حسن یمانی انجام داده‌اید و اگر واقعاً این امام توست که با من مباهله کرده؛ اگر از انصارش هستی به امامت بگو امام ناصر محمد یمانی از تو برای گفتگو دعوت کرده است چون من برای او در صورت توبه و انابه راه بازگشتی در مباهله قبلی باز گذاشته بودم. من امروز از او برای گفتگو دعوت می‌کنم تا شاید به سوی پروردگارش توبه کرده و خداوند گناهش را مورد مغفرت خود قرار دهد. ما سال‌ها قبل او را به مباهله دعوت کرده بودیم ولی جواب نداد و گفتیم شاید ازاین که به اذن خدا؛ مسخ شود می‌ترسد. حال به او برای گفتگو فرصت می‌دهیم چون اساس و اصل مباهله این است که اول گفتگو انجام شده و حجت اقامه شود و این از شدت خشم من به احمد حسن یمانی بود. به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم! خشم من نسبت به او به خاطر این که می‌گوید مهدی منتظر یا فرستاده مهدی منتظر است؛ نیست. بلکه خشم شدید من به خاطر این است که او مردم را به سوی شرک آوردن به خدا دعوت کرده و نصّ قرآن عظیم و بیان آن را از مواضع آن تحریف می‌کند.
در هر صورت ای کسی که نه عهدی داری و نه میثاقی! شما قومی هستید که به دنبال این نیستید تا با بصیرت آمده از نزد پروردگار عالمیان به حق برسید. بنگر چگونه زمانی که قادر به آوردن حجت در برابر امام ناصر محمد یمانی نبوده واز این که با برهان علمی بر او غلبه کنید، عاجز ماندید؛ به دروغ مباهله‌ای از احمد حسن یمانی آوردید، درحالی‌که او مباهله نکرده بود، و سپس می‌گویید: « نمی‌بینید خداوند احمد حسن یمانی را به خوک مسخ نکرد!» و با این کار، گمان می‌کنید در برابر امام مهدی ناصر محمد یمانی حجت آورده‌اید و هیهات هیهات... بیایید تا به شما یاد دهم راه پراکنده کردن انصار از پیرامون مهدی منتظر ناصر محمد یمانی و عدم پیروی از او کدام است؛ بر شماست که از آیات محکم ذکر «قرآن عظیم» با برهان علمی در برابرش حجت بیاورید؛ چون قرآن عظیم حجت خداوند بر شما و مهدی منتظر است. این کتاب حجت خدا بر محمد رسول‌الله صلّى الله عليه وآله وسلم و قوم اوست. حجت خداوند بر تمام مردم عالم همین قرآن عظیم است که من شب و روز شما را به حکمیت بر اساس آن دعوت می‌کنم؛ چون بر خلاف کارهای شما، این کتاب از تحریف ولو یک کلمه‌ی آن محفوظ است. اما شما نمی‌خواهید به دعوت حکمیت بر اساس کتاب خدا قرآن عظیم پاسخ دهید؛ چون دعوت شما از مردم برای این که به صورت خفیه به پروردگار عالمیان شرک بیاورند؛ آشکار و رسوا می‌شود.
گوش کن جناب؛ تو و دوستت که نامش را «احمد هو الحق» گذاشته است، بروید و به امامتان احمد الحسن العراقی بگویید اگر او بر حق است و ناصر محمد یمانی باطل؛ برای گفتگو به پایگاه ما تشریف بیاورد، پایگاه امام مهدی ناصر محمد یمانی به نام «منتدیات البشری» و نام و عکس خود را هم بگذارد. اگر احمد حسن العراقی حاضر به آمدن به این پایگاه نشد؛ پیشنهاد می‌کنم گفتگو در پایگاه علمی و جهانی خاندان هاشمی برگزار شود، چون پایگاه بی‌طرفی است و ما قبلاً امتحان کرده‌ایم و دیدیم که اهل امانت هستند و هیچ یک از بیانات ما را دست‌کاری نکردند و تا امروز هم همچنان ده‌ها صفحه از بیانات امام مهدی ناصر محمد یمانی و کسی که خود را محمود المصری می‌نامید در آن پایگاه وجود دارد و ما با برهان علمی محکم از قرآن عظیم در تمامی موارد در برابرش حجت آوردیم ...الحمدالله رب العالمین. و اگر احمد حسن یمانی گفت نه این و نه آن، این همان چیزی است که ما از کسانی که مردم را به شرک به پروردگار عالمیان دعوت می‌کنند انتظار داریم چرا که نمی‌خواهند مسلمانان از امرشان باخبر گردند. به خداوند قسم اگر می‌دیدم اهل امانت هستید و خود را از تزویرتان در امان می‌دیدم؛ امام ناصر محمد یمانی در پایگاه احمد حسن یمانی عراقی حاضر می‌شد و در خانه خودش در برابرش حجت اقامه می‌کردیم تا آن گروه از انصارش که به دنیال حق هستند را نجات دهیم.
از مردمی متعجبم که خود را مسلمان می‌دانند و از مردی پیروی می‌کنند که کلمات کتاب خداوند قرآن عظیم را تحریف می‌کند؛ نه تنها تفاسیر او تحریف شده است؛ بلکه احمد حسن یمانی جرأت کرده که لفظ قرآن عظیم را تحریف کرده و با روش‌های خفیه مردم را به سوی شرک به خداوند دعوت می‌کند؛ و گروهی از مسلمانان هم پیدا می‌شوند که از او پیروی کنند؛ این از عجایب است!
ممکن است «لا عهد و لا میثاق له» و یا همانندش «احمد هو الباطل» بخواهد بگوید:«ناصر محمد یمانی! او هم مانند تو انصار دارد». امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسخ می‌گوید: همانا که انصار من به دلیل برهان علمی برگرفته از آیات محکم قرآن عظیم بیعت کرده و از من پیروی می‌کنند؛ حجت‌هایی که بر اساس بصیرتی است که از نزد پروردگارشان برای علمای امت و عامه مردم آمده است و کسی از آنچه که در آن آمده منحرف نمی‌شود مگر این که قلبش از حق مبین و آشکار منحرف و تنگ باشد. اما شما چه؟ اگر راست می‌گویید؛ حجت امام احمد حسن برای شما چه بوده که او را تصدیق کردید؟
{ قل هاتوا برهانكم إن كنتم صادقين!}
و اگر احمد حسن یمانی برای گفتگو و مباهله حاضر نشود؛ به گفتگو با شما دو نفر اکتفا می‌کنیم یعنی آن کسی که نام خود را «العهد والميثاق» گذاشته و آن دیگری هم‌دستش که نامش را «احمد هو الحق» و سپس در برابر شما حجت اقامه کرده و بعد از شما دعوت می‌کنم تا بین من و شما مباهله انجام شود و بعد از گفتگو؛ به درگاه خدا التماس و ابتهال می‌کنیم تا خداوند دروغگویان را لعنت کرده و آنها را به خوک یا الاغ مسخ کند؛ هرطور که خدا می‌خواهد و أمور به پروردگار بازمی‌گردند. شما مکر کردید و مکر به مکار بازمی‌گردد. حال یا گیر می‌افتید و یا فرار می‌کنید و برای همه روشن می‌شود شما دروغ گفته و در مورد مباهله به احمد حسن یمانی افترا زده‌اید.
وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
عدو المشركين بالله؛ الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

اخرین به روز رسانی: 01-08-2022 05:52 AM
3

به کسی که نام خود را «احمدهوالحق» گذاشته‌ است

- 3 -
[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيـان ]
الإمام ناصر محمد اليماني
06 - صفر - 1434 هـ
19 - 12 - 2012 مـ
۲۹-آذر-۱۳۹۱ه.ش.
06:34 صباحاً
ــــــــــــــــــــــ

به کسی که نام خود را «احمدهوالحق» گذاشته‌ است

سلام الله عليكم ورحمته وبركاته
؛ ای کسی که نام خود را «احمدهوالحق» گذاشته‌ای! من می‌دانم هدفت از انتخاب اسم «احمدهوالحق» چیست و می‌خواهی به کجا برسی. می‌خواهی انصارِ من به صورت غیرعمد اقرار کنند که «احمدهوالحق» یعنی احمد حسن یمانی حق است و ناصر محمد یمانی باطل. برای همین بود که با آگاهی از حکمت خبیثانه‌ای که درپیش گرفته بودی ؛ گفتیم«احمدهوالباطل».

درهرحال، ما شما را مکلف کردیم تا از امام احمد حسن یمانی دعوت کنید برای گفتگو در پایگاه ما «پایگاه امام مهدی ناصر محمد یمانی» [منتدیات البشری الأسلامیه] حضور یابد. و اگر احمد حسن یمانی بگوید: «ناصر محمد یمانی به پایگاه احمد حسن یمانی بیاید» می‌گوییم: امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسخ می‌گوید به اذن خداوند ما حاضریم چنین کنیم و به دعوت احمد حسن یمانی برای گفتگو در پایگاهش لبیک گفته و به اذن خداوند او را در پایگاه خودش با برهان علمی از آیات محکم قرآن عظیم به هزیمت وامی‌داریم و او را در خانه خودش به شدت شکست می‌دهیم تا آن دسته از انصارش که تنها در پی حق و پیروی از آن هستند و چیزی جز راه حق نمی‌خواهند؛ از اطرافش پراکنده شوند. من با برهان آشکارثابت خواهم کرد او دروغگویی گناهکار است و در صراط مستقیم نیست و اگر چنین نکنم ونتوانم در برابر او برهان علمی و بینه بیاورم؛ من دروغگوی گناهکار خواهم بود و انصارم در عالم را از دست خواهم داد. پس روشن خواهد شد چه کسی دروغگو و گناهکار است و قرآن عظیم را تحریف کرده و مردم را به سوی شرک به خداوند دعوت می‌کند؛ سبحانه وتعالى علواً كبيراً،.... نگاه کن که احمد حسن یمانی عراقی با این فتوای خود چگونه شرک به خداوند را تبلیغ می‌کند و درباره‌ی «وسیله»ای که باید به سوی پروردگار بجوییم، چه فتوایی داده است. او می‌گوید: این «وسیله» امام علی‌بن‌أبوطالب عليه الصلاة والسلام است! وای برتو از پروردگار عالمیان! ای کسی که مردم را به شرک به خدا دعوت می‌کنی....
به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم؛ اگر احمد حسن به دعوت برای گفتگو پاسخ دهد و یا از ما دعوت کند؛ چنان علم آشکار و مبینی را نزد امام مهدی ناصر محمد یمانی خواهد یافت که تصورش را هم نمی‌کند. ای انصار و ای تمام حق‌جویان! شما شاهد باشید. ما برای احمد حسن یمانی تنها یک شرط داریم، اگر می‌خواهد از ما برای حضور در پایگاهش دعوت به عمل آورد؛ باید عهد و میثاق محکمی ببندد که حقوق ما محفوظ است و بیانات مورد دستکاری قرار نگرفته و یا حذف نمی‌شوند و بر ماست که در پایگاهش نه به او دشنام بدهیم و نه در مقابل انصارش به او بی‌احترامی کنیم؛ بلکه با برهان علمی آشکار از آیات محکم قرآن در برابرش حجت خواهیم آورد؛ ما منتظریم که شما فرستادگان [احمد حسن یمانی] چه جوابی برای ما بیاورید.
و اگر بگویید با اراده خود به اینجا آمده و امامتان احمد حسن یمانی شما را نفرستاده است، بازهم مشکلی نیست؛ شما را مکلف می‌کنیم دعوت ما را به گوش امامتان برسانید حال یا از راه پست الکترونیک یا از راه پایگاهش به وسیله پیام خصوصی و یا در صفحه اصلی پایگاهش. اگر راست می‌گویید فرمانی که به شما داده شد را انجام دهید.
وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله رب العالمين..
الدّاعي للحوار من قبل الظهور؛ الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

4

از امام مهدی ناصر محمد الیمانی به فرستاده شیطان رجیم احمد الحسن الیمانی که مردم را به شرک به خداوند بزرگ دعوت می‌کند

از امام مهدی ناصر محمد الیمانی به فرستاده شیطان رجیم احمد الحسن الیمانی که مردم را به شرک به خداوند بزرگ دعوت می‌کند

5

در برابر تردیدکنندگانی که نمی‌خواهند سخن را درک کنند؛ خداوند ما را بس است....

- 5 -
الإمام ناصر محمد اليماني
08 - صفر - 1434 هـ
21 - 12 - 2012 مـ
۱-دی-۱۳۹۱ه.ش.
05:57 صبح
ـــــــــــــــــــ

در برابر تردیدکنندگانی که نمی‌خواهند سخن را درک کنند؛ خداوند ما را بس است....

بسم الله الرحمن الرحيم

در برابر تردید کنندگانی که نمی‌خواهند سخن را درک کنند؛ خداوند ما را بس است می‌بینم که می‌گویی: «ناصر محمد! چرا خداوند احمد حسن یمانی را به خوک مسخ نکرد؟» امام مهدی ناصر محمد یمانی در جوابت می‌گوید: اول این که این احمد حسن یمانی نبود که با من مباهله کرد؛ یکی از شما آن را نوشته بود. دوم این که گفتگو بین من و احمد حسن یمانی انجام نشده است و سوم این که من درمباهله‌ قبلی باب رحمت الهی را بر او نبستم. ببین در خط آخر مباهله چه نوشته شده است:
و اگر توبه کرد و مبارزه طلبی ننمود؛ پروردگارا او را به خوک مسخ مکن، باشد که به سوی تو توبه و انابه کند چرا که رحمت تو ای پروردگار من دربرگیرنده همه چیز است و تو ارحم الراحمینی
پایان.
جناب؛ ما از گفتگو با شما اعراضی نداریم؛ بلکه گفتیم به جای تلف کردن وقت با شما؛ بهتر است که با بزرگترتان گفتگو کنیم چون اگر من با برهان علمی بر او غلبه کنم؛ تمام پیروان او نیز به سوی حق هدایت خواهند شد و هرکس از آنان که بخواهد پیرو حق شود و جز راه حق نخواهد؛ چنین خواهد کرد. برای همین؛ هم‌چنان منتظر رسیدن احمد حسن یمانی میهمان‌ میز جهانی گفتگوی آزاد برای تمام بشریت در «موقع الإمام المهدي ناصر محمد اليماني منتديات البشرى الإسلامية» هستیم.
بعد از این که میهمان ما برای گفتگو رسید، نه او را لعنت می‌کنیم و نه به وی ناسزا می‌دهیم؛ بلکه به اذن خداوند با برهان علمی از آیات محکم قرآن عظیم؛ در برابر او حجت اقامه خواهیم کرد؛ ولو این که به خاطر دعوت مردم به شرک و این فتوا که «این محمد است که در سایه‌ای از ابر خواهد آمد» [اشاره به آیه کریمه سوره البقرة: هَلْ يَنْظُرُونَ إِلَّا أَنْ يَأْتِيَهُمُ اللَّـهُ فِي ظُلَلٍ مِنَ الْغَمَامِ وَالْمَلَائِكَةُ وَقُضِيَ الْأَمْرُ ۚ وَإِلَى اللَّـهِ تُرْجَعُ الْأُمُورُ ﴿٢١٠﴾] ، مستحق لعنت خدا و خلیفه‌ی اوست! به خداوند قسم! از کسانی که پیرو احمد حسن یمانی هستند، به شدت تعجب می‌کنم؛ مگر مسلمان نیستند؟ یا مگر گروهی هستند که از عقل خود استفاده نمی‌کنند؟ چگونه انسانی را تصدیق می‌کنند که آیه‌ای از قرآن را آورده و بعد از نزد خود بدون این که دانش و برهانی از پروردگار عالمیان داشته باشد؛ آن را تأویل می‌کند؟
ولی من امام مهدی ناصر محمد یمانی؛ قرآن را با قرآن تفصیل می‌کنم وبدون علم و برهانی آشکار از نزد پروردگار، از خود چیزی را به خدا نسبت نمی‌دهم. بلکه من برای بیان قرآن، از خود محکمات قرآن برهان علمی می‌آورم؛ برهانی که برای عالمان امت و عامه‌ی آنها قابل فهم است. تفاوت بین بیان قرآن توسط این مدعی یعنی احمد حسن یمانی و بیان امام مهدی ناصر محمد یمانی مانند تفاوت ظلمت و نور است و این را صاحبان بصیرت درک می‌کنند که در برهان‌های علمی تدبر می‌نمایند. خداوند تعالی می‌فرماید:
{هَلْ يَنْظُرُونَ إِلَّا أَنْ يَأْتِيَهُمُ اللَّهُ فِي ظُلَلٍ مِنَ الْغَمَامِ} صدق الله العظيم [البقرة:۲۱۰].
ای صاحبان بصیرت که در برهان علمی دعوت کنندگان تفکر می‌کنید؛ چطور در این آیه پروردگار عالمیان فتوا می‌دهد:
{هَلْ يَنْظُرُونَ إِلَّا أَنْ
يَأْتِيَهُمُ اللَّهُ فِي ظُلَلٍ مِنَ الْغَمَامِ} صدق الله العظيم
و بعد احمد حسن الیمانی می‌گوید این محمد رسول الله است؟! ولی خداوند می‌فرماید:
{هَلْ يَنْظُرُونَ إِلَّا أَنْ يَأْتِيَهُمُ اللَّهُ فِي ظُلَلٍ مِنَ الْغَمَامِ} صدق الله العظيم

و نفرموده است: آیا منتظرند محمدٌ رسول الله به سوی آنان بیاید؛ کسی که شب و روز با قرآن با آنان مجادله کرده و در نزد آنان است و به آنان در مورد عذاب خدا و روز برانگیخته شدن و گرد آمدن در پیشگاه خداوند هشدار می‌دهد؛ و برای همین خداوند تعالی می‌فرماید:
{هَلْ يَنْظُرُونَ إِلَّا أَنْ يَأْتِيَهُمُ اللَّهُ فِي ظُلَلٍ مِنَ الْغَمَامِ وَالْمَلَائِكَةُ وَقُضِيَ الْأَمْرُ} صدق الله العظيم [البقرة:۲۱۰]
شایسته نیست خداوند نام «الله» را بر احدی از مأموران و مکلفین انجام فرامین خود بگذارد، سبحانه و تعالى علوَّاً كبيراً! آیا شما دلیل و برهانی برای این دارید؟ یا ندانسته به خداوند نسبت می‌دهید؟ خداوند در برابر کسانی که مردم را به شرک دعوت می‌کنند؛ ما را بس و پناه برخدا که از مشرکین باشیم .
أخوكم؛ الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

اخرین به روز رسانی: 01-08-2022 05:56 AM
6

خداوند اعراب را بعد از محمد رسول الله وارث قران عظیم گرداند؛ همان طور که بنی اسراییل بعد موسی وارث تورات شدند...

- 6 -
الإمام ناصر محمد اليماني
11 - صفر - 1434 هـ
24 - 12 - 2012 مـ
۴-دی-۱۳۹۱ه.ش.
04:27 صبح
ـــــــــــــــــــــ
خداوند اعراب را بعد از محمد رسول الله وارث قران عظیم گرداند؛ همان طور که بنی اسراییل بعد موسی وارث تورات شدند...

بسم الله الرحمن الرحيم والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين وآلهم الطيبين لا نفرّق بين أحدٍ من رسله وأصلّي عليهم جميعاً وأسلّم تسليماً، أمّا بعد..
همانا که بعد از محمد رسول‌الله صلّى الله عليه وآله وسلم، خداوند مقرر داشت اعراب وارث قرآن عظیم گردند تا شاهدان تبلیغ قرآن به مردم باشند؛ همان‌طور که بعد از موسى صلّى الله عليه وآله وسلم، بنی اسراییل تورات را به ارث بردند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَلَقَدْ آتَيْنا مُوسَى الْهُدى وَأَوْرَثْنا بَنِي إِسْرائِيلَ الْكِتابَ ﴿۵۳ هُدىً وَذِكْرى لِأُولِي الْأَلْبابِ ﴿۵۴}
صدق الله العظيم [غافر]

خداوند تورات را تنها میراث موسی و هارون و آل موسی و هارون نکرد. برای همین خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَلَقَدْ آتَيْنا مُوسَى الْهُدى وَأَوْرَثْنا بَنِي إِسْرائِيلَ الْكِتابَ ﴿۵۳ هُدىً وَذِكْرى لِأُولِي الْأَلْبابِ ﴿۵۴} صدق الله العظيم [غافر].
مبالغه درمورد ما آل بیت را رها کنید، ما نیز مانند شما بشری بیش نیستیم و فرقی بین ما وشما نیست؛ بین بندگان خداوند تفاوتی نیست مگر بر اساس تقوا؛ پس از خدا تقوا کنید و درمورد اولیای الهی به ناحق مبالغه نکنید که شرک خواهید آورد.
آل بيت محمد رسول‌الله صلّى الله عليه وآل بيته الأطهار هم جزو کسانی هستند که خداوند قرآن عظیم را برای آنان به ارث گذاشته و مسئولیت ابلاغ آن به مردم عالم را بردوش آنان نهاده است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَإِنَّهُ لَذِكْرٌ لَّكَ وَلِقَوْمِكَ وَسَوْفَ تُسْأَلُونَ}
صدق الله العظيم [الزخرف:۴۴]،

چون خداوند سبحان آنها را امت وسطی در میان عالمیان قرار داد تا رساله خداوند قرآن عظیم را به تمام مردم دنیا ابلاغ کنند و هم چنین به عنوان شاهد؛ شهادت دهند که این ابلاغ صورت گرفته است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:

{وَكَذَلِكَ جَعَلْنَاكُمْ أُمَّةً وَسَطًا لِتَكُونُوا شُهَدَاءَ عَلَى النَّاسِ وَيَكُونَ الرَّسُولُ عَلَيْكُمْ شَهِيدًا}
صدق الله العظيم [البقرة:۱۴۳]

و اما بیان حق فرموده خداوند تعالی تعالى:
{وَكَذَلِكَ جَعَلْنَاكُمْ أُمَّةً وَسَطًا لِتَكُونُوا شُهَدَاءَ عَلَى النَّاسِ} صدق الله العظيم
یعنی شما شهادت بدهید که رساله خداوند برای تمام مردم یعنی قرآن عظیم را به آنان ابلاغ کرده‌اید و اما بیان حق فرموده خداوند تعالی: {وَيَكُونَ الرَّسُولُ عَلَيْكُمْ شَهِيدًا} یعنی ایشان شاهد است که رساله خداوند قرآن عظیم را به قوم عرب و تمام مردم ابلاغ نموده؛ پس آیات خدا را آن طور که دوست دارید، منحصر به مبالغه درمورد آل بیت نکنید که مشرک می‌شوید...
و ما هم چنان منتظریم میهمان ما احمد حسن یمانی در قسمتی که طبق قولمان برای گفتگوی اختصاصی بین او و ناصر محمد یمانی درنظر گرفته شده، حاضر شود تا ببینیم خداوند کدام یک از ما را به امامت مردم برگزیده و دانش او در بیان حق قرآن را فزونی بخشیده است و این که خداوند رحمن بیان حق قرآن را به کدام یک از ما آموخته تا قرآن را با خودِ قرآن بیان کند و کدام یک از ما گرفتار وسوسه شیطان شده و خودش قرآن را سرخود تفسیر می‌کند بدون این که برهان علمی از آیات محکم قرآن ارائه کند. با بی‌احترامی و دشنام نمی‌توانید بر امام ناصر محمد یمانی غلبه کنید؛ اگر راست می‌گویید برهان علمی بیاورید. می‌بینم بیش از آن چه که مستحق باشید برای گفتگو به شما فرصت داده‌ایم؛ پس دیگر برای شما کافی است. به امامتان خبر دهید تا برای گفتگو در بخشی از پایگاه امام مهدی ناصر محمد یمانی منتدیات البشری الأسلامیه که به او اختصاص یافته حضور یابد و اگر استکبار ورزید و گفت: «من به پایگاه امام ناصر محمد یمانی نمی‌روم؛ او برای گفتگو بیاید» ؛ امام مهدی ناصر محمد یمانی می‌گوید: خداوند واحد قهار و تمام کسانی که خداوند آنان را از امر ما آگاه نموده را به شهادت می‌گیرم که حاضرم چنین کنم و برای گفتگو در پایگاه احمد حسن بمانی حاضر خواهم شد. قسمتی را برای گفتگو با ما اختصاص دهد و هیچ یک از انصار احمد حسن یمانی و انصار ناصر محمد یمانی در حین گفتگوها؛ دخالتی در آن نکنند. بلکه همگی به همراه تمام حق‌جویانی که جز راه حق چیزی نمی‌خواهند؛ بر اساس بصیرتی که از نزد پروردگار عالمیان آمده است گفتگوها را پیگیری کنند.

الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني این بیان را در دوران گفتگو قبل از ظهور برای دعوت از أحمد الحسن اليماني به گفتگو مرقوم کرده است.

اخرین به روز رسانی: 01-08-2022 05:57 AM
7

تصویر چهره امام مهدی ناصر محمد یمانی

- 7 -
الإمام ناصر محمد اليماني
12 - صفر - 1434 هـ
25 - 12 - 2012 مـ
۵-دی-۱۳۹۱ه.ش.
06:00 صباحاً
ـــــــــــــــــــــ
تصویر چهره امام مهدی ناصر محمد یمانی

به نام خداوند واحد قهار که به نیکوکاران وعده‌ی بهشت و به کفار وعده‌ی آتش را داده است و اما بعد...

از مهدی منتظر ناصر محمد یمانی به فرد دعوت شده احمد حسن یمانی، بفرمایید برای گفتگو تا ببینیم کدام یک از ما در بیان حق آیات محکم قرآن به حق سخن گفته و قرآن را با قرآن بیان می‌کند و کدام یک از ما از روی ظن سخن می‌گوید؛ و ظن و گمان کسی را از حق بی‌نیاز نمی‌کند. و اگر استکبار ورزیده و به دعوت به گفتگو در پایگاه امام مهدی ناصر محمد یمانی جواب نداده و تنها در صورتی حاضربه گفتگو شوی که این کار در پایگاه احمد حسن یمانی باشد؛ من امام مهدی ناصر محمد یمانی خدارا به شهادت می‌گیرم و شهادت خداوند کافی است، که حاضرم برای گفتگو با احمد حسن یمانی در پایگاه احمد حسن یمانی حاضر شوم به شرط این که بخش خاصی در صفحه اصلی سایتش را برای انجام گفتگو بین احمد حسن یمانی و ناصر محمد یمانی درنظر بگیرد و تمام انصار او انصار من و همه‌ی حق جویان این گفتگو را پیگیری کنند تا روشن شود کدام یک از ما با بصیرتی منیر برای عقل و قلب؛ مردم را به سوی خداوند دعوت می‌کند.
احمد حسن یمانی! اگر این واقعاً خود تو هستی که با ما مباهله کرده‌ای؛ اگر راست می‌گویی به نزد ما بیا و گمان نمی‌کنم چنین جرأتی داشته باشی چون می‌دانی یارای گفتگو با امام مهدی حق ناصر محمد یمانی را نداری و همین طور از این که به خواست خدا به چیزی که خدا بخواهد، مسخ شوی در هراسی.دلیل این که می‌گوییم تو مباهله را ننوشته‌ای این است که از گفتگو با امام مهدی ناصر محمد یمانی فرار می‌کنی. اگر یکی از شیاطین بشر به جای تو آن را نوشته باشد، خداوند او را به هرصورتی که اراده کند؛ مسخ می‌نمود. ولی یکی از پیروان گمراهت آن را نوشته است، از کسانی که ناآگاهند و با تصور این که کار خوبی می‌کنند؛ تلاششان در دنیا به هدر رفته است .
ما هم چنان منتظریم که تو به دعوت ما برای گفتگو در پایگاه امام مهدی ناصر محمد یمانی «منتدیات البشری الإسلامیه» پاسخ دهی و یا ما را برای گفتگو به پایگاهت دعوت کنی؛ پس بخش خاصی برای گفتگو با ما درنظر بگیر و کسی جز ناصر محمد یمانی و احمد حسن یمانی در گفتگو شرکت نکنند به شرط این که این بخش توسط تمام اعضا و بازدید کنندگان و حق‌جویان قابل دیدن باشد تا بتوانند گفتگو را دنبال کنند و تا هرکس زنده می‌ماند بر اساس بینه باشد و هرکس که هلاک می‌شود نیز براساس بینه. بازگشت امور به خداست که از خیانت چشم‌ها و رازهای پنهان در سینه‌ها آگاه است و همه در پیشگاه او گرد خواهند آمد. نعم المولى ونعم النصير.
الداعي إلى سبيل الله على بصيرة؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني..

8

- 8 -
[ لمتابعة رابط المشاركــة الأصلية للبيان ]

الإمام ناصر محمد اليماني
21 - صفر - 1434 هـ
03 - 01 - 2013 مـ
۱۴-دی-۱۳۹۱ه.ش.
09:18 صـباحاً
ـــــــــــــــــــــ

احمد حسن یمانی عراقی! قدم پیش گذار و به دعوت من برای گفتگو و اقامه کردن حجت و آوردن برهان از آیات محکم قرآن را پاسخ ده...

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله وآلهم الأطهار وجميع صحابتهم الأخيار من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلم، أمّا بعد..
نام یمانی عراقی؛ شیخ محمد عطیه است یا احمد حسن یمانی! ای محمد عطیه رفیق تو را چه می‌شود که از گفتگو می‌گریزد؟ و چگونه می‌گوید بفرمایید من درپایگاهتان حاضر شدم در حالی که او نیامده بلکه محمد عطیه اینجاست! یا مگر مانند کسانی که گرفتار مسّ شیطان هستند؛ بدن تو مسّ دارد؟ محمد عطیه! به رفیقت بگو ما در پایگاه‌ اصلی خود صفحه‌ای را به او اختصاص داده‌ایم تا بدون دخالت انصار من و یا انصار او گفتگو بین من و او صورت گیرد ومتن گفتگو علنی در اختیار همه‌ی انصار و حق‌جویان خواهد بود و تا زمانی که گفتگوی ما بر اساس برهان‌های علمی به انجام نرسیده باشد؛ از مسخ به خوک صحبتی نمی‌شود. هر یک دلایل و حجت‌های خود را می‌آوریم و تا زمانی که گفتگو براساس برهان‌های علمی به آخر نرسیده باشد؛ مسخ نشدن تو به خوک حجتی برعلیه ما نیست. خداوند دانش بیشتری به من عنایت کرده و بعد از اقامه کردن حجت با دلایل علمی، نوبت به مباهله می‌رسد؛ پس بیا تا قدم به قدم؛ گام‌های اصلی و اساسی را برداریم.
پس اول گفتگو برای اقامه برهان‌های علمی و سپس مباهله؛ انصار خود را هم برای خواندن مباهله‌ات سراغ ما نفرست؛ بلکه خود تو احمد حسن عراقی که نام یمانی بر خود نهاده‌ای باید حاضر شوی و اگر حاضر نیستی به پایگاه امام مهدی ناصر محمد یمانی «منتديات البشرى الإسلامية» بیایی؛ پیش از این فتوا داده بودیم که من از درخواست خود کوتاه آمده و به پایگاه احمد یمانی می‌روم به شرط این که بخشی خاص برای گفتگو با امام ناصر محمد یمانی درنظر گرفته شود و انصارمن و انصار تو در گفتگو دخالت نکنند تا ببینیم خداوند کدام یک از ما را با برهان علمی حق از نزد پروردگار عالمیان به دیگران برتری داده است.
من نه از جدّم محمد رسول الله وصیتی دارم و نه از پدرم امام علی ابن ابی طالب - صلّى الله عليهم جميعاً وأسلم تسليماً- کتاب فاطمة الزهراء هم نزد من نیست. من چیزی جز کتاب خداوند قرآن عظیم ندارم و احکام دین خدا را از آن استنباط می‌کنم. اما احمد حسن یمانی؛ می‌دانم که بر اساس عقیده‌ی شما او اول وارد سرداب شده و بعد از آن خارج می‌شود و آزادانه در خیابان‌ها راه می‌رود. برای من این چیزها مهم نیست که در سرداب بماند یا از آن خارج شود؛ مهم این است که شما باطل هستید و خداوند درمورد احمد حسن عسکری؛ برهانی نازل نفرموده است.
و خلاصه بیانم این است که:
احمد حسن یمانی عراقی! یا دعوت من برای گفتگو و اقامه حجت و ارائه برهان‌ از آیات محکم قرآن را بپذیر؛ یا مرا برای گفتگو به پایگاهت دعوت کن؛ خدا را شاهد می‌گیرم من حاضرم و بعد از اقامه برهان علمی خواهیم دانست کدام یک از ما مردم را به سوی حق دعوت کرده و صراط مستقیم را نشان می‌دهد. همانا که برهان امامت، اقامه حجت بر اساس برهان علمی است جناب احمد حسن عراقی. پس چرا فرار می‌کنی و دیگران را برای مباهله یا خواندن بیانت می‌فرستی؟ این به هیچ وجه قابل قبول نیست. بلکه جناب احمد! خودت باید حاضر شوی و شاید قبول نکنی چون می‌دانی به مردمت دروغ گفته‌ای و چیزی در دست نداری. لعنت بزرگ خداوند بر کسی از ما باشد که دروغگو و گستاخ است.
از ما به عنوان مسیلمة کذاب یاد کرده‌ای؛ آیا مسیلمة مردم را به توحید و شرک نیاوردن به خدا دعوت می‌کرد؟ آیا مردم را به سوی کتاب خدا و سنت حق رسولش می‌خواند؟ تو را چه می‌شود که فرق بین حق و باطل را تشخیص نمی‌دهی! جناب شیخ عطیه! برو و به امامت بگو خودش باید در پایگاه ما حاضر شود و یا ما به پایگاه او می‌رویم و چیزی غیر از این نداریم. اگر حاضر نشوی دعوت مرا برای حضور بپذیری و با حضور مرا در پایگاهت قبول نکنی؛ این دلیل کافی است که نشان دهد احمد حسن از گفتگو با امام ناصر محمد یمانی هراس دارد؛ ای احمد تا کی انتظاربکشیم؟ صبر ما از روگرداندن و استکبار تو از حاضر شدن بر سر میز گفتگوی جهانی لبریز شده است.
خلاصه کلام من این است اگر راست می‌گویی؛ حاضر شو. احمد حسن یمانی؛ گمان نمی‌کنم جرأت کنی به پایگاه من بیایی و یا بپذیری من به پایگاه تو بیایم تا با برهان علمی حق از قرآن عظیم گفتگو کنیم. احمد حسن اگر تو ولیّ خداوند الرحمن هستی؛ به دعوت من برای گفتگو پاسخ ده تا با برهان علمی که برای علمای امت و عامه مسلمانا روشن و آشکار است دربرابرت حجت بیاوریم.
أخوكم؛ الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.
ـــــــــــــــــــــ

9

بعد از اقامه حجت با برهان علمی نوبت به مباهله می‌رسد...

- 9 -
الإمام ناصر محمد اليماني
24 - صفر - 1434 هـ
06 - 01 - 2013 مـ
۱۷-دی-۱۳۹۱ه.ش.
08:47 صــــباحاً
ـــــــــــــــــــــ

بعد از اقامه حجت با برهان علمی نوبت به مباهله می‌رسد...

نوشته اصلی توسط العهد والميثاق
بسم الله الرحمن الرحيم، الحمد لله رب العالمين
آیا خودت آن چه را می‌گوئی باور می‌کنی گفتگو برای روشن شدن دروغگوی گستاخ است و تو شرط مباهله گذاشته‌ای . وامام احمد حسن مباهله انجام داد
و دروغگوی گستاخ تویی و قبلا مباهله کردی و برای همه روشن شد تو دروغگوی گستاخی. از تو دعوت می‌کنم قبل از این که دیر شود توبه نمایی...

بسم الله الرحمن الرحيم..
گوش کن جناب؛ گفتیم نوشتن دراین بخش جز برای احمد حسن یمانی و ناصر محمد یمانی، برای دیگران ممنوع است؛ و اما انصار ما هیچ کدام حق ندارند در این بخش چیزی بنویسند فرقی ندارد انصار احمد حسن یمانی باشند یا انصار ناصر محمد یمانی؛ چون گفتگو تنها بین دو نفر خواهد بود: احمد حسن یمانی و ناصر محمد یمانی. همه مردم حق دارند گفتگو بین ما را بر سر میز گفتگوی آزاد جهانی در «پایگاه امام مهدی ناصر محمد یمانی» پیگیری کنند؛ پایگاهی که برای همه‌ی مردم ایجاد شده تا بیان حق ذکر در آن آورده شده و روشن گردد. بعد از آن که هریک از ما برهان علمی و حجت خود را برای طرف مقابل آورد، و اگر کسی که برعلیه او حجت اقامه شده، از حرف خود بازنگشت؛ آن وقت نوبت مباهله می‌رسد. مباهله بعد از آوردن حجت براساس برهان‌های علمی است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{فَمَنْ حَاجَّكَ فِيهِ مِن بَعْدِ مَا جَاءَكَ مِنَ الْعِلْمِ فَقُلْ تَعَالَوْا نَدْعُ أَبْنَاءَنَا وَأَبْنَاءَكُمْ وَنِسَاءَنَا وَنِسَاءَكُمْ وَأَنفُسَنَا وَأَنفُسَكُمْ ثُمَّ نَبْتَهِلْ فَنَجْعَل لَّعْنَتَ اللَّـهِ عَلَى الْكَاذِبِينَ ﴿۶۱﴾} صدق الله العظيم [آل عمران].
به هیچ یک از انصار امام مهدی ناصر محمد یمانی اجازه نمی‌دهیم در بخشی که به گفتگو با احمد حسن یمانی العراقی از عراق و ناصر محمد یمانی از یمن اختصاص داده‌ایم چیزی بنویسند؛ به همین ترتیب به هیچ یک از انصار احمد حسن یمانی هم اجازه پاسخ نوشتن در این بخش را نمی‌دهیم هر چقدر هم به او نزدیک باشند.غیر از خودش نماینده‌ای از جانب او قبول نمی کنیم تا با برهان علمی از آیات محکم قرآن عظیم دربرابر او حجت اقامه کنیم و ثابت نماییم احمد حسن یمانی با مبالغه در مورد آل بیت رسول‌الله -صلّى الله عليهم وآلهم وأسلّم تسليماً- مردم را به شرک به خداوند بزرگ می‌خواند ولی امام ناصر محمد یمانی مردم را به سوی حق دعوت کرده و با بیان حق قرآن مجید، آنان را به راه خداوند عزیز و حمید هدایت می‌نماید.
خدایا شاهد باش که من ابلاغ کردم؛ خدایا شاهد باش؛ اگر از امروز به بعد بیانی را از این صفحه که تنها برای گفتگوی علنی به دو نفر اختصاص داده شده یعنی امام احمد حسن یمانی و امام ناصر محمد یمانی ؛ حذف کردیم ما را ملامت نکنید.
تا ببینیم کدام یک از ما پیشوای هدایتیم و کدام ائمه کفر و گمراهی و پناه بر خداوند از شرّ شیاطین جن و انس. به خدا قسم نمی‌توانید حتی در یک مسئله از قرآن عظیم بر امام مهدی غلبه کرده و برای آن تفسیری بهتر از بیان امام ناصر محمد یمانی بیاورید ولو این که به هم کمک کنید و از شاهدان این امر باشید....
امام احمد حسن یمانی! من خدا را به شهادت می‌گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است که من شرط نکرده‌ام گفتگو بین من و تو حتما باید در پایگاه ما باشد؛ بلکه ما آماده‌ایم در پایگاه احمد حسن یمانی گفتگو کنیم اما به شرط این که در پایگاهتان بخشی به این گفتگوی علنی اختصاص داده شود و نه انصار احمد حسن یمانی و نه انصار ناصر محمد یمانی در گفتگو دخالت نکنند؛ بلکه گفتگو فقط بین این دو نفر باشد. پس اگر احمد حسن شروط ما را می‌پذیرد؛ امام مهدی ناصر محمد یمانی ‌امادگی خود برای حضور در پایگاه امام احمد حسن یمانی را اعلان می‌کند تا گفتگو فقط بین این دو نفر آغاز شود و این امر را به انصارمان در سراسر جهان و همین طور انصار احمد حسن یمانی و همه‌ی حق‌جویانی که پیگیر گفتگوها هستند وعقل خود را به کار می‌گیرند تا منطق حق ازمنطق باطل تمیز داده شده و حق برای همگان آشکار گردد اعلان خواهیم کرد.
من اعلان می‌کنم احمد حسن یمانی می‌داند اگر گفتگو با امام مهدی ناصر محمد یمانی را بپذیرد،٪۱۰۰ شکست می‌خورد؛ چون می‌داند در گفتگو با امام مهدی حق پروردگارش شانسی ندارد چرا که احمد حسن عراقی یمانی خود آگاه است که فرستاده شیطان رجیم بوده و از راه مبالغه درباره انبیاء و ائمه کتاب مردم را به شرک به خداوند دعوت می‌کند. برای همین احمد حسن یمانی برای گفتگو حضور پیدا نخواهد کرد و جرأت گفتگو با امام مهدی ناصر محمد یمانی را نخواهد داشت چون می‌داند من هیچ چیز برای او نفرستادم و می‌داند من امام مهدی منتظر هستم. احمد حسن یمانی از حقیقت نفس خود آگاه است و می‌داند فرستاده شیطان رجیم برضد دعوت مبارک مهدی در جهان است.
ای انصار پیشگام برگزیده در دوران گفتگو قبل از ظهور! همانا که شیاطین جن بر علیه امام مهدی ناصر محمد یمانی اعلان جنگ کرده‌اند ولی این مبارزه مستقیم نیست؛ بلکه اعلان جنگ شیاطین جن به ما، جز از طریق شیاطین انس نیست. آنها شیاطین انس را به شدت تحریک می‌کنند تا از هر وسیله و راهی برای جنگ با امام مهدی ناصر محمد یمانی و بازداشتن مردم از دعوتش استفاده کنند؛ چون او می‌خواهد بندگان خدا را از عبادت بندگان بازداشته و به سوی عبادت پروردگار بندگان ببرد. پس امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسخ آنان می‌گوید: من خدا را به شهادت می‌گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است من مکر آنها را به شدت به چالش می‌کشم و اعلان می‌کنم هرطور که می‌خواهید مکر کنید؛ به شما قول می‌دهم من در سردابی زیرِ زمین و دور از چشمتان مخفی نشده‌ام؛ بلکه خداوند از بالای آسمانش شاهد است که من در بازار همراه محافظین شخصی بلند قامت راه می‌روم و چهره‌ام را مخفی نمی‌کنم و در راه خدا از ملامت احدی هراس ندارم. این از روی مغرور بودن من به شجاعتم و محافظانم نیست؛ بلکه من به خدا توکل دارم و او مرا بس است نعم المولی و نعم النصیر... آیا خدا برای بنده‌اش کافی نیست [أليس الله بكاف عبده]؟ به خدا قسم که اگر خداوند اراده کند به بنده‌اش آسیبی برسد؛ تمام جنود خدا در آسمان و زمین قادر نیستند از من حراست کنند و آن آسیب را رد کنند. و اگر تمام دشمنان خداوند از جن و انس بخواهند مکر کرده و به من آسیبی برسانند؛ نمی‌توانند کاری بکنند و پروردگارم جز کامل شدن نورش را نمی‌خواهد ولو مجرمان از ظهور آن بیزار و ناخشنود باشند. اگر من مهدی منتظر نباشم؛ خداوند عمرم را کوتاه کند و شرّ مرا از سر شما کم نماید و اگر مهدی منتظرم؛ عمرم را طولانی فرماید تا نعیم اعظم را برای بنده‌اش محقق نماید.
بازگشت امور به خداوند است که از خیانت چشم‌ها و رازهای پنهان در سینه‌ها باخبر است و چه کسی ستمکارتر از کسی است که به خداوند نسبت دروغ بدهد و پناه برخدا که جز حق به خدا نسبت دهیم و پناه برخدا از این که از جاهلان باشیم.
هر دعوتی به برهان نیاز دارد و برهان دعوت امام مهدی؛ برتری علمی در علم کتاب دربرابر تمام علمای جن و انس است با این که او در نزد هیچ یک از عالمیان علوم دینی را نیاموخته؛ بلکه انسانی است که خداوند علم بیان حق قرآن را به وی آموخته است و دروغگو بالاخره دروغش کشف می شود؛ پس بفرمایید برای گفتگو جناب امام احمد حسن الیمانی تا ببینیم ناصر محمد یمانی راست می‌گوید یا دروغ.
این بیان را امام مهدی ناصر محمد یمانی نوشته است تا به دست امام احمد حسن یمانی برسد.
اخرین به روز رسانی: 01-08-2022 05:58 AM