الموضوع: İmam Mehdinin gerçeği arayanlara tavsiyesi

1

İmam Mehdi'nin gerçeği arayanlara tavsiyesi

İmam Nasır Muhammed El-Yemeni
01-04-2013
14: 35

İmam Mehdi'nin gerçeği arayanlara tavsiyesi
https://mahdialumma.xyz/showthre...eeks-the-truth

Size bir öğüt vereceğim, sadece Allah rızası için, Yani: eğer gerçekten doğruyu takip etmeyi arıyorsanız , tövbe ile Allah'a dönün. Allah'a yemin ederim ki, gerçeği görmeniz için Allah'tan başka hiç kimse size yardım edemez.

Artık Allah'a tevbe et ve De ki: Ey Allah'ım, sen gerçeğin ta kendisisin, kulunun doğru olana uymak için gerçeği aradığını biliyorsan, gerçeği görmeme yardım et ve beni ona doğru ilet. Ey Yüce Rabbim sen herşeyi bilirsin ve görürsün.

Sonra Nasır Muhammed El-Yemeni'nin ifadeleri hakkında iyice akıl ederek düşünün, böylece Allah size , güneşin doğuşunda güneşe bakarken karanlığın kaybolmasi gibi aydınlık bir şekilde gerçeği görmenize yardımcı olacaktır.

Sonra , siz Müslümanların neden Nasır Muhammed El-Yemeni'nin gerçekten İmam Mehdi olduğuna inanmadıklarına hayret edersiniz ...sizinde anladığınız gibi, Allah'ın kitabının (büyük Kuran) açık bir şekilde İmam Mehdi tarafından açığa kavuşturılması şüphesiz gerçektir.

İşte bu, Allah'ın hidayetidir. O, gerçeği görmeniz için kalbinizi bir nur ile aydınlattı,
o yüzden siz gerçekleri açık bir şekilde anlayabiliyorsınız.
Fakat kim gerçeği anlamıyorsa Allah onun görmesi için kalbine bir nur koymamıştır, Allah kime o nuru lütuf etmediyse, artık onun için bir aydınlık yoktur ve işitmesi ve görmesi ona hiçbir fayda sağlamaz.

Kardeşiniz; İmam Nasır Muhammed El-Yamani.

اقتباس: اضغط للقراءة
Son güncelleme: 17-06-2020 09:40 AM