الموضوع: مجموعه بیانات درباره ویروس کرونا و راز پنهان و مکنون آن

1

مجموعه بیانات درباره ویروس کرونا و راز پنهان و مکنون آن

ـ 1 ـ
امام مهدی ناصر محمد اليماني
10 - رجب - 1441 هـ
05 - 03 - 2020 مـ
۱۵ - اسفند - ۱۳۹۸ ه.ش.
12:51 عصر
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=324206
_______

ویروس کرونا از عذاب‌های خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است شاید بازگردند...

بسم الله الرحمن الرحيم و صلوات خداوند بر انبیا و اولیای الهی در هر زمان و مکان، از عذاب خدا بر آنان ترسی نیست و محزون نمی‌شوند. چقدر به صورت خاص به تصمیم‌گیران و رهبران مسلمین و به صورت عام به‌ کافران و روگردانان نصیحت کردیم‌ولی شما نصیحت‌کنندگان را دوست ندارید. در هر صورت هم مشرکان و هم ملحدان و مسلمانان، حدیث خداوند را تکذیب کردند مگر کسی که پروردگارم به او رحم کرده و از ایمانش خیری به دست آورده باشد. شما را به خداوند واحد قهار واگذار کردم، خداوندی که مرا خلیفه خود بر عالمیان قرار داد تا با حول و قوت خود مرا بر شما غلبه دهد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾} صدق الله العظیم [سورة القلم]*
و اينک خداوند با کوچک‌ترین لشکريانش که نمی‌توان با چشم غیر مسلح آن را دید، شما را به تحدی کشیده است. دولت‌های بزرگ و کوچک به شدت به لرزه افتاده‌اند و این تنها یک ویروس انسانی است [مترجم: مقصود این است که این ویروس، انسان را بیمار می‌کند و ربطی به حیوانات ندارد] و شما درباره آن هیچ چیزی نمی‌دانید و همچنین از اینکه خداوند از کجا آن را به جنگ شما فرستاده است آگاه نیستید. خداوند با این ویروس، تمام دانشمندان پزشکی بشریت را به چالش کشیده است و آن‌ها نتوانسته و نمی‌توانند برایش واکسن یا دارویی پیدا کنند، هر چه که اعلان کنند، والله دروغ می‌گویند. با اینکه این موجود زنده‌ یکی از سپاهیان کوچک و مخفی خداوند است، ولی اگر تمام پزشکان جهان جمع شوند و به یاری و کمک یکدیگر بشتابند، به اذن خدا قادر نخواهند بود [درمانی برای آن بیایند] تا بدانید، نمی‌توانید به علوم خدا دست یابید، مگر خداوند سبحان بخواهد ولی شما مردمی ملحدید و مکر این سپاه خداوند «ویروس ناشناخته و خفه‌کننده کرونا» را به صورتی خواهید دید که تصورش را هم نمی‌کردید و خداوند از راه ابتلای هوشمند و مخفیانه‌ی این ویروس، به‌ تدریج شما را مبتلا خواهد کرد تا برخی از بزرگانتان را که بخواهد، از راهی که نمی‌دانند مبتلا ‌کند. می‌بینم سازمان بهداشت جهانی این بیماری را بیماری واگیر جهانی [پاندمی] نمی‌داند، چون گمانشان این است که آن را کنترل خواهند کرد، ولی دروغ می‌گویند؛ چگونه می‌خواهند بر عذاب خدا غالب شوند؟! اما من امام مهدی ناصر محمد یمانی، خلیفه‌ی خدا بر جهانیان به حقّ به شما فتوا می‌دهم که این تنها یک بیماری واگیر جهانی نیست، بلکه عذابی جهانی است و چون از دسته عذاب‌های خفیف‌تر است که قبل از عذاب بزرگ رخ می‌دهند [تا شاید بازگردید]، حتماً در اوایل، تعداد فوتی‌ها کم خواهد بود ولی در حال حاضر میلیون‌ها نفر مبتلا شده‌اند، ولی از ابتلای خود بی‌خبرند و این از مکر خداوند است، تا افراد دیگری را مبتلا کنند، که خود را از عذاب خداوند که باعث خفقان و تنگی‌نفس می‌شود در امان می‌دانند، به‌ طوری که فرد به‌ تدریج احساس کمبود هوا می‌کند، طوری که انگار دارد در آسمان بالا می‌رود [که اکسیژن آن کم است] تا جایی که به‌ تدریج به علت التهاب و ورم دستگاه و راه‌های تنفسی، نفس کشیدن برایش مشکل شده و خفه می‌شود؛ چگونه خداوند برخی از مستکبرانی را که می‌خواهد، گرفتار و مبتلا نکند که آنان برای این گرفتاری سزاوارترند. آن‌ها کسانی هستند که از ذکر پروردگارشان رومی‌گردانند [و گرفتار می‌شوند] شاید بازگردند و خداوند هر یک از آن‌ها را که بخواهد هلاک می‌کند تا پندی برای عالمیان باشد، تا شاید با تضرع و دعا به سوی پروردگارشان رو کنند که عذاب را از آنان بردارد و به خدا وعده بدهند که از کتابش قرآن عظیم پیروی خواهند کرد و از خداوندی که میان آنان و قلبشان حایل می‌شود، درخواست کنند تا ایشان را در این امر استوار و ثابت‌قدم نگاه دارد و امیدوار باشند که خداوند قلبشان را بر وفای به این عهد که بسته‌اند [یعنی اگر عذاب را از آنان دور کرده و بردارد، از کتاب خدا قرآن عظیم پیروی کنند و از هدایت‌شدگان باشند]، ثابت‌قدم نگاه دارد.
آنچه که می‌خواهم با آن این بیان را به آخر برسانم، ندای خداوند در آیات محکم کتابش است که در اثنای موعظه‌اش درباره عذابی که باعث بیماری سینه می‌گردد آمده‌است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{يَا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءَتْكُم مَّوْعِظَةٌ مِّن رَّبِّكُمْ وَشِفَاءٌ لِّمَا فِي الصُّدُورِ وَهُدًى وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِينَ ﴿٥٧﴾} صدق الله العظیم [سورة یونس]
این موعظه‌ی عذاب، موعظه‌ای برای متقیان است.
و می‌دانم این عذاب بسیاری از ملت‌ها را ترسانده و به هراس انداخته است، تا شاید توبه کرده و تنها خداوند یکتا و بی‌شریک را عبادت کنند و از گناهان بزرگ و ظلم‌های آشکار و اعمال زشت، چه آن‌ها که فاش و آشکارند و چه آنها که پنهانی در خفا انجام شده؛ از پنهان و آشکار آن توبه کنند و وضوی کامل گرفته و خدا را بدون شریک و به یگانگی عبادت کنند و هیچ احدی را همراه خدا نخوانند و به‌ یقین بدانید این عذاب جهانی، [مکرهای نهانی دارد و] از خداوند واحد قهار است و آن‌طور که گمان می‌کنید، تنها یک بیماری مسری و واگیر نیست. هیهات هیهات، در آینده - حقیقت - را درخواهید یافت. پس از [عذاب خدا] به‌سوی خدا بگریزید که من آشکارا به شما هشدار می‌دهم. درهای خانه‌های خدا را بر روی کسانی که به‌سوی پروردگارشان می‌گریزند تا برای پروردگار یگانه و بی‌شریک خود نماز برپا دارند نبندید. مساجد از آن خداوند است، پس هیچ‌ کس را با خدا نخوانند، هر کس که برای عبادت پروردگارش وارد خانه‌های خدا گردد، از ویروس خفقان‌آور در امان است، حتی اگر همراه او مبتلایانی وارد مساجد شوند که به‌سوی خدا گریخته‌اند. نمازگزاران صالحی که ایمان آورده و به خداوند توکل دارند، مبتلا نمی‌شوند، پس به خدا توکل کنید اگر مؤمن هستید.
و بدانید این ویروس کرونا عذابی جدید و بسیار قوی و شدید است و به‌ تدریج و آرام آرام سینه را درگیر می‌کند تا جایی که نفسِ کسانی که خداوند اراده کند، قطع شود و هر کس که شفا می‌یابد بداند، به دلیل درمان پزشکان نیست، بلکه به‌خاطر دعای او به درگاه پروردگار ارحم الراحمین است و‌ آن‌ها نمی‌توانند برای عذاب خدا علاجی پیدا کنند، چون این ابتلایی برای آشکار شدن آنچه که در سینه‌ها پنهان است و برای خالص کردن دل‌های شما نیست. بلکه عذابی است که به سینه برخی از روگردانان شما که خداوند بخواهد وارد می‌شود، شاید بازگردند و برخی از شما با عذاب خفه شدن [از این بیماری] که ویروس کرونا می‌نامید از دنیا می‌روند و این تنها عذاب خفیف‌تر برای عده‌ی زیادی از مردم است، شاید که بازگردند و به درگاه خدا تضرّع کنند، تا شرّ این عذاب را از آنان بردارد و از کتاب حقِّ پروردگارشان قرآن عظیم پیروی کنند.
خداوند این عذاب را از کسانی که بر آنچه که تربت حسین می‌نامند سجده می‌کنند، برنداشته و برنخواهد داشت، چیزی که خداوند برای آن برهانی نازل نفرموده‌است، نه در قرآن و نه در سنت بیان حق پروردگارشان، بلکه این بدعتی از نزد خودشان است. خداوند این عذاب را از کسانی که به درگاه اهل قبور دعا می‌کنند تا سختی و بدی را از آنان دور کنند برنداشته و برنخواهد داشت. آن‌ها دعاهای اینان را نمی‌شنوند و اگر بشنوند، استجابت نمی‌کنند و روز قیامت نسبت به شرک آنان کافر بوده و از ایشان تبری می‌جویند و علیه‌شان خواهند بود. چقدر به شما هشدار دادیم، چقدر شما را برحذر داشتیم و نصیحت کردیم که هیچ‌ کس را با خدا نخوانید ولی متأسفانه اکثرشان ایمان نمی‌آورند مگر آلوده به شرک. و همچنین [به ظالمان
به صورت عام] به بزرگانشان هشدار می‌دهیم و همچنین به مسئولانِ رده‌های بعد در کشورهای اسلامی و تمام عالم، در مورد عذاب نزدیک خداوند و نشانه‌های عذاب دیگر هشدار می‌دهیم تا اینکه عذاب اکبر آنان را در برگیرد، کسانی که در کشورها طغیان کرده و به ملت‌هایشان به ناحق ظلم می‌کنند و باعث بیشتر شدن فساد در زمین می‌شوند. همانا که پروردگارت در کمین آنان است.
و همچنین به آن‌ها در مورد سیارک عذاب الراجفة هشدار می‌دهیم که در آن سوی اقیانوس اطلس در غرب آن در ایالات متحده امریکا فرود خواهد آمد و‌ آن را خواهد لرزاند و خاک زمینشان را به هوا می‌پراکند و آسمان عالم از خاک آن زمین، آکنده خواهد شد و موج اصابت آن به تمام نقاط این عالم خواهد رسید و خواهید دانست که به اذن خداوند و پروردگار عالمیان من از راست‌گویانم و اگر سیارک عذاب باعث تذکر شما نشود، کوکب سقر بعد از این خواهد بود پس ای خردمندان از خدا بترسید.
موعد فساد اکبر موعود در زمین مبارک مسجد الاقصی که اولین قبله از دو قبله است، فرا رسیده‌است. ای کسانی که بیت الله المعظم را فروختید، همانا که نزد خداوند حرمت مسجد الاقصی مانند حرمت مسجد الحرام است و من در برابر عذاب خدا نه یاوری برایتان می‌یابم ونه پناهی... و دنیا و آخرت خود را از دست خواهید داد و این خسرانی آشکار است و من ناصح امین شما هستم و مرگ به سراغتان آمده ولی شما غافلانه رومی‌گردانید. خدایا ابلاغ کردم... خدایا شاهد باش. وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.
خليفة الله وعبدُه؛ الإمام المهديّ ناصرُ محمدٍ اليمانيّ.

ــــــــــــــــــــــــــــــــ
* فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾‏ القلم
بیان سنستدرجهم در لینک زیر:
https://mahdialumma.xyz/showthread.p...433#post210433

======== اقتباس =========
اقتباس: اضغط للقراءة

اخرین به روز رسانی: 14-05-2023 05:51 AM
2

انصار عزیزم، ارتش جهانی الکترونیک، از خدا پروا کنید...

- 2 -
امام ناصر محمد اليماني
25 - رجب - 1441 هـ
20 - 03 - 2020 مـ
۱ - فروردین - ۱۳۹۹ ه.ش.
06:45 صبح
________

انصار عزیزم، ارتش جهانی الکترونیک، از خدا پروا کنید...

بسم الله لا قوة الا بالله..
انصار پیشگام برگزیده عزیزم از خدا پروا کنید؛ در امر دعوت و تبلیغ برای نجات بشریت از ویروسِ سهمگین و درهم‌شکننده و بسیار مرگبارِ کرونا سستی نکرده و آرام نگیرید. ویروس کرونای سهمگین و درهم‌شکننده بسیار بسیار بزرگ(XXL]... ما هیچ‌ آیه‌ای به آنان نشان نمی‌‌دهیم مگر اینکه از آیت دیگر بزرگتر باشد [اشاره به آیه کریمه سوره الزخرف: وَمَا نُرِيهِم مِّنْ آيَةٍ إِلَّا هِيَ أَكْبَرُ مِنْ أُخْتِهَا ۖ وَأَخَذْنَاهُم بِالْعَذَابِ لَعَلَّهُمْ يَرْجِعُونَ ﴿٤٨﴾].
پس بر انتشار بیان
«ویروس کرونا عذاب خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است؛ شاید که بازگردند»
https://mahdialumma.xyz/showthread.p...427#post332427
تمرکز کنید.
با گذاشتن آن بیان، مسئولیت از گردن من ساقط شده‌است و حال بر دوش شاهدان تبلیغ بر مردم جهان است که به صورت گسترده و وسیع با
copy&paste آن را در اینترنت و یوتیوب منتشر کنند. دقت کنید تا تاریخ روزی که بیان به قلم امام مهدی ناصر محمد نوشته شده یعنی همان روز صدور بیان را حتماً ذکر کنید؛ در یوتیوب هم همین طور در حد توانتان تلاش کنید. و هم چنان لشکر کوچک خداوند از هر طرفی به شدت و با قدرت به روگردانان از کتاب خداوند قرآن عظیم، چه کافر و چه مسلمان هجوم می‌برد. همه‌ی آن‌ها از پیروی از کتاب خداوند قرآن عظیم رومی‌گردانند مگر کسی که پروردگارم به او رحم کند و بزرگان ظالم مسلمین گمان نکنند از عذاب رسته‌اند، درحالی‌که خودشان می‌دانند ستمکارند.
همچنان فتوا می‌دهیم این -‌ ویروس - موجود زنده‌ی متشابه است [كائنٌ حيٌّ متشابهٌ] که هیچ اطلاعی از آن ندارند؛ دانشمندان مکری از آن خواهند دید که باعث دهشت عقل‌ها خواهد شد چراکه این ویروس به فرمان خداوند واحد قهار و خیرالماکرین مسیری مشخص شده دارد تا بدانند واقعاً عذابی از نزد پروردگار است و افراد را به صورت تصادفی و کورکورانه گرفتار نمی‌کند! این عذاب، منجر به عذاب‌های رنگارنگ [و گوناگون] می‌شود، بیماری، درد، رنج و مرگ، برای کسانی که تقدیرشان فرا رسیده‌است و وحشت بزرگ و ضربه‌ی بزرگ اقتصادی به جهان و به خصوص به کشورهای بزرگ، و آنچه که در راه است برای گزافه گویان دروغگوی نخست، بزرگ‌تر است و خواهند دانست وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين، اللهم قد بلّغتُ.. اللهم فاشهد.
و اجازه می‌دهیم این بیان را در قسمت دانش‌نامه بیانات قرار دهید تا عاملی باشد برای شتاب در انتشار بیان اول در مورد ویروس خفه کننده کرونا؛ شاید تقوا کنند و بدانند این عذاب پروردگار عالمیان است و به سوی او بازگردند.
به سوی خدا بگریزید که من از جانب او به شما آشکارا هشدار می‌دهم؛ با توبه و تضرع و دعا رو به پروردگار کنید و با پیروی از کتابش قرآن عظیم، خود را از عذاب او حفظ کنید. راه فرار از عذاب خداوند بستن در مساجد بر روی نمازگزاران و کسانی که به‌سوی خدا می‌گریزند، نیست! آیا فکر نمی‌کنید؟ اگر نه، تنها بیشتر عذاب خواهید شد. ای خردمندان از خدا پروا کنید.
خليفةُ الله وعبدُه الٳمام المهديّ ناصرُ محمدٍ اليمانيّ

اخرین به روز رسانی: 17-02-2022 10:40 AM
3

ويروس كرونا و بیان جداکننده حقّ از باطل، بیانی که بیهوده و شوخی نیست!

- 3 -
26 - رمضان - 1441 هـ
19 - 05 - 2020 مـ
۳۰ - اردیبهشت - ۱۳۹۹ ه.ش.
06:37 عصر

https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=329915

ـــــــــــــــــــــــــــــــ

ويروس كرونا و بیان جداکننده حقّ از باطل، بیانی که بیهوده و شوخی نیست!

بسم الله الواحد الغفار العزيز القهار و صلوات و سلام بر نبیّ مختار محمد رسول‌الله که با ذکر - قرآن - به‌سوی تمام مردم فرستاده شد..
ای تصمیم‌گیرندگان و رهبران بشریت! ای ملت‌های جهان در نقاط مختلف عالم! همانا شما را تنها به‌ یک چیز اندرز می‌دهم، و آن اینکه: دو نفر دو نفر یا یک نفر یک نفر برای خدا قیام کنید، سپس بیندیشید خداوند تحدیِ حقِّ چه کسی را درباره‌ی آنچه که ویروس کرونا نامیده می‌شود، در عالم واقعیات و حقایق، تصدیق کرد؟ تحدی [و مبارزه‌طلبی] تمام پزشکان بشریت را یا تحدی مهدی منتظر عبد و خلیفه‌ی خدا امام مهدی ناصر محمد یمانی را...
این برای آن است که به‌ یقین بدانید، شما از علم خداوند هیچ‌چیز نمی‌دانید، مگر آنچه را که خداوند بخواهد، خداوندی که از شرک و الحاد شما منزه است و این به‌ دلیل مغرور شدن شما به‌ دانش‌های نوینی است که به‌ آن‌ها دست‌ یافته‌اید، دانشی که گذشتگان در اختیار نداشتند. شما به‌ علم فناوری‌ اطلاعات و علومی که در رشته‌های گوناگون در اختیارتان قرار گرفته‌است، مغرور شده‌اید و برای همین با امری به‌ تحدی کشیده‌ شدید که هیچ‌چیزی درباره آن نمی‌دانید، آن‌هم با کوچک‌ترین سپاه خدا، تا معلومات و دانش شما به صفر سمت چپ [هیچ] تبدیل شود. ای کسانی‌ که به دانش خود خرسند بودید و گمان می‌کردید قادرید هر کاری انجام دهید، پس خداوند با کوچک‌ترین عضو از سپاه آفریدگانش [که به‌ علت کوچکی نمی‌توان آن را با چشم غیر مسلح دید]، قدرت شما را تحقیر کرد و عظمتتان را به‌ ذلّت و خواری کشاند و غرورتان را از بین برد، تا حد و اندازه‌ی خود را بدانید و همچنین به‌ یقین دریابید، هیچ‌کس جز خداوند نمی‌تواند این بیماری خفقان‌آوری که عذاب الهی است و شما آن را ویروس کرونا می‌نامید، از سرتان بردارد. تا از گناهان کبیره و زشتی‌های بزرگ و ظلم بر انسان و ظلم «شرک» توبه کنند و بگویند:
"{رَبَّنَا ظَلَمْنَا أَنفُسَنَا وَإِن لَّمْ تَغْفِرْ لَنَا وَتَرْحَمْنَا لَنَكُونَنَّ مِنَ الْخَاسِرِينَ}
و بعد از توبه بگویند:

«خداوندا! من بنده‌ات به‌حق «لا اله الا انت» و به‌ حق رحمتی که بر خود فرض نمودی و به‌ حق بزرگی و عظمت رضوان نفست که از نعیم بهشت تو، بسیار بزرگتر است، از تو درخواست می‌کنم که مرا از عذاب کرونا شفا دهی یا آن را از من بازداری که ما به دعوت‌کننده حقّی که از نزد تو آمده‌است، ایمان داریم.
خدایا عذاب خود را از هر دری که بر ما وارد شود، از ما بردار تا راه حقّ تو را در پیش‌ گیریم و ما را در وفای به وعده‌ای که به‌ تو دادیم، ثابت نگاه‌دار؛ ای خدایی که بین انسان و قلبش حائل می‌شوی، ما چیزی جز رحمتی که تو بر خود فرض نموده‌ای نداریم، پس اگر ما را نبخشی و بر ما رحم نکنی، از زیان‌کاران خواهیم بود. خداوندا تو در آیات محکم کتابت فرمودی:
{وَقَالَ رَبُّكُمُ ادْعُونِي أَسْتَجِبْ لَكُمْ} [غافر: من الآية ٦٠]
پس از من دعا و انابه و از تو اجابت؛ همانا که تو از وعده‌ای که به‌ ما دادی، تخلف نمی‌کنی. پروردگارا پاک و منزهی تو و وعده‌‌ی تو حق است و تو ارحم الراحمینی. خداوندا! ما را در وفای به وعده‌ای که به‌ تو دادیم ثابت‌قدم و استوار نگاه‌دار. ما وعده دادیم که از دعوتگر الهی و جهانی، خلیفه‌ی خدا در زمین، امام مهدی ناصر محمد یمانی، پیروی کنیم. خدایا برانگیخته‌شدن او را برای ما نعمت قرار ده، نه اینکه به‌‌خاطر روگرداندن از دعوت حق امام مهدی ناصر محمد یمانی، بدل به نقمت و عقوبتی برایمان گردد.»
متن دعا به زبان عربی:
{رَبَّنَا ظَلَمْنَا أَنفُسَنَا وَإِن لَّمْ تَغْفِرْ لَنَا وَتَرْحَمْنَا لَنَكُونَنَّ مِنَ الْخَاسِرِينَ}
«
اللهم إنّي عبدك أسألك بحق لا إله إلا أنت وبحق رحمتك التي كتبت على نفسك وبحق عظيم نعيم رضوان نفسك الأكبر من نعيم جنّتك أن تشفيني من عذاب كورونا أو تصرفه عنّي فإنّا مؤمنون بداعي الحقّ من عندك، اللهم اكشف عنّا عذابك من كل باب لنتّبع سبيل الحق من عندك وإن تُثبّتنا على الوفاء بما وعدناك به يا من تحول بين المرء وقلبه، فليس لنا إلا رحمتك التي كتبت على نفسك، فإن لم تغفر لنا وترحمنا لنكوننّ من الخاسرين، اللهم إنّك قلت في محكم كتابك: {وَقَالَ رَبُّكُمُ ادْعُونِي أَسْتَجِبْ لَكُمْ} [غافر: من الآية ٦٠]، فمِنّي الدعاء والإنابة ومنك الاستجابة إنّك لا تُخلف وعدك، ربّنا سبحانك فوعدك الحق وأنت أرحم الراحمين، اللهم ثبّتنا على الوفاء بما وعدناك به أن نتّبع داعيَ الله العالميّ خليفة الله في الأرض الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني، اللهم اجعل بَعثهُ نِعمةً علينا لا نقمة علينا بسبب إعراضنا عن دعوة الحق للإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ».
پایان متن دعا به زبان عربی.
و هرکس حاضر نشود این دعا را بگوید، حتماً گرفتار عذابی خواهد شد که به‌ نام ویروس کرونا می‌خوانند. و آیا جز این است که خداوند نشانه‌ی ویروس کرونا را تنها به‌ عنوان نشانه‌ای برای تصدیق بیانی قرار داده‌است که امام مهدی ناصر محمد یمانی در تاریخ ۱۰ رجب/ ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۸ با این عنوان نوشت:
«ویروس کرونا از عذاب‌های خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است، شاید بازگردند»
و با آن جهانیان را به تحدی کشید؟ ما درمان و راه حل را در عنوانِ بیان آوردیم و حکمت عذاب خفیف‌تر [خداوند] ویروس کرونا و راه شفا یافتن از عذاب در آن آورده شده‌است، باشد که مردم به‌سوی خدا بازگشته و آن‌طور که باید و شاید به‌ درگاه او توبه کنند و از دعوتگر به‌ سوی کتاب خدا، بنده و خلیفه‌اش امام مهدی ناصر محمد یمانی پیروی نمایند. ای جماعت انصار! بدانید که اگر مستکبران از این دعا روبرگردانند، خداوند دعای شما را برای رفع عذاب خفقان‌آور از مجرمان عالم، هرگز اجابت نکرده و نخواهد کرد. این بر اساس آگاهی و اطلاع من از کتاب خداوند است، چون اگر از روی رحمت خود، این عذاب را از سر آنان بردارد، بدون اینکه مردم عالم بدانند این عذاب، نشانه و آیه ‌تصدیق کسی است که خداوند او را به‌ عنوان امام و خلیفه و بنده خود بر آنان برگزیده، باز هم تکرار می‌کنم اگر این عذاب را از آنان بردارد، بدون اینکه دریابند این از نشانه‌های تصدیق خلیفه‌‌‌ی او مهدی ناصر محمد یمانی است، در طغیانشان لجاجت ورزیده و سرگردان خواهند ماند! و به روگرداندن از پیروی از دعوتگر الهی و خلیفه او ناصر محمد یمانی ادامه خواهند داد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَلَوْ رَحِمْنَاهُمْ وَكَشَفْنَا مَا بِهِم مِّن ضُرٍّ لَّلَجُّوا فِي طُغْيَانِهِمْ يَعْمَهُونَ ﴿٧٥﴾} صدق الله العظیم [سورة المؤمنون]
آنچه‌ که در این بیانم آمده‌، شرطی برای دعوت این دعوتگر است. هریک از تصمیم‌گیرندگانی که نپذیرند، عذابی که ویروس کرونا نامیده می‌شود، نشانه و آیه تصدیق بیانیه‌ی جهانی است که در تاریخ ۱۰ رجب ۱۴۴۱/ ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ه.ش. صادر شد و در برابر آن استکبار ورزند، پس رهایشان کنید تا اگر راست می‌گویند، بر آنچه‌ که ویروس کرونا می‌نامند، چیره و غالب گردند!
و[یمن]، اگر ویروس کرونا واقعاً بعد از چند ماهی که خداوند آن را از آنان بازداشته‌بود، تا شاید شکرگزار گردند، وارد یمن شده‌ باشد، والله، والله، تا زمانی که در برابر دعوتگر الهی و خلیفه او امام مهدی ناصر محمد یمانی، استکبار ورزند، تمام عالم هرگز نمی‌توانند بر آنچه که ویروس کرونا می‌نامند، چیره شده و آن را تحت سیطره خود درآورند. همگان باید بدانند، عذابی که آن را ویروس کرونا می‌نامند، عذاب خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است، باشد که بعد از اینکه دریافتند امام مهدی ناصر محمد یمانی، به‌ حقّ خلیفه‌ی خدا بر عالمیان است، به‌ درگاه پروردگارشان تضرع کرده و از خداوند بخواهند با رحمت خود عذاب را از سر آنان بردارد تا از دعوتگر حقّ پروردگارشان پیروی کرده و در برابر او کاملاً تسلیم گردند. چون برداشتن عذاب خدا سودی ندارد درحالی‌که آن‌ها با لجاجت، کوردلانه به طغیان خود ادامه دهند و سپس خداوند با عذابی بسیار بزرگتر از آنچه بدان گرفتار شده‌اند، هلاکشان کند. به فرموده خداوند گوش سپارید و به آن توجه کنید؛ خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَلَوْ رَحِمْنَاهُمْ وَكَشَفْنَا مَا بِهِم مِّن ضُرٍّ لَّلَجُّوا فِي طُغْيَانِهِمْ يَعْمَهُونَ ﴿٧٥﴾ وَلَقَدْ أَخَذْنَاهُم بِالْعَذَابِ فَمَا اسْتَكَانُوا لِرَبِّهِمْ وَمَا يَتَضَرَّعُونَ ﴿٧٦﴾ حَتَّىٰ إِذَا فَتَحْنَا عَلَيْهِم بَابًا ذَا عَذَابٍ شَدِيدٍ إِذَا هُمْ فِيهِ مُبْلِسُونَ ﴿٧٧﴾} صدق الله العظيم [المؤمنون].

تصمیم‌گیرندگان در دولت‌های مختلف جهان باید از بیانی که در تاریخ ۱۰ رجب ۱۴۴۱/ ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ه.ش. با عنوان:

«ویروس کرونا از عذاب‌های خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است، شاید بازگردند»

نوشته‌ شد و در آن تمام عالم را به تحدی کشیده بودم، باخبر شوند و سپس به نکاتِ به‌ حقْ چالش‌برانگیز آن بیان قدیمی که در ۱۰ رجب ۱۴۴۱ نوشته شده‌بود، نگاهی بیندازند. ما در آن بیان قدیمی، همه را به تحدی کشیده و چند چالش مطرح کردیم که آن‌ها را به‌ صورت خلاصه در ادامه می‌آوریم:
۱- این یک عذاب جهانی از سوی خداوند است، نه اینکه تنها یک بیماری واگیر جهانی باشد.
۲- تمام پزشکان جهان هرگز قادر نخواهند بود دریابند ویروس کرونا چگونه عمل خواهد کرد.
۳- تمام پزشکان جهان هرگز قادر نخواهند شد بر آن چیره شده و آن را تحت سیطره درآورند. چگونه می‌توانند بر عذاب خداوند چیره شوند؟ پاک و منزه است او...
۴- تمام پزشکان جهان [چه مسلمان و چه کافر] حتی با یاری و کمک یکدیگر هرگز قادر نخواهند بود برای آن درمان یا واکسنی پیدا کنند.
۵- آن‌ها از آنچه که ویروس کرونا می‌نامند، مکرهایی خواهند دید که در تصورشان هم نمی‌گنجید.
بیانی که در آن از چندین چالش یاد کردیم، در تاریخ ۱۰ رجب صادر شده‌ بود، درحالی‌که تا آن زمان، آنچه که ویروس کرونا نامیده می‌شود، تنها چین و ایران را درنوردیده‌بود. اما تمام کشورهای عالم، قبل از اینکه مورد تهاجم آن قرار گیرند، به‌ شدت به لرزه افتادند و سؤالی که مطرح می‌شود این است: آیا خداوند، حقیقتاً، تحدی بنده و خلیفه‌ی خود را در عالم واقعیات و حقایق تصدیق نکرد؟ تا تمام تصمیم‌گیرندگان دولت‌ها در تمام جهان و ملت‌هایشان بدانند من راست می‌گویم و امام مهدی ناصر محمد یمانی به‌ حق از نزد خدا از اموری آگاه‌است که تمام بشریت از آن‌ها بی‌خبرند، چون خداوند علم کتاب خود قرآن عظیم را به‌ او عطا نموده‌است. ای مردم عالم! من دیوانه و مجنون نیستم که قبل از اینکه چنین ناتوان و عاجز شوید، از نزد خود با گزافه‌گویی شما را به تحدی کشیده و چنین چالش‌هایی را اعلان کنم. هیهات هیهات... به پروردگار زمین و آسمان‌ها قسم، من این‌ها را از کتاب خدا قرآن عظیم می‌دانم و همانا که به‌خاطر تسهیل جستجو در اینترنت آن را به آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، نامیدم.
و به تمام عالم بشارت آیاتِ عذابی را می‌دهم که از راه هوا و زمین و دریا در پیش‌اند و به عذاب ویروس کرونا که برای آنان فراهم می‌کند‌، اضافه خواهند شد تا در برابر خلیفه برگزیده‌ی خداوند [امام مهدی ناصر محمد یمانی] خضوع کرده و کاملاً تسلیم او گردند. آیا ما برای علمای مسلمین جهان و تمام مردمی که در دین خود گرفتار اختلاف شده‌اند، شرطی جز این قائل شدیم که خداوند را به‌ عنوان داور و حَکَم اختلافات دینی خود بپذیرند؟ تنها چیزی که بر عهده‌ی خلیفه‌ی خدا امام مهدی ناصر محمد یمانی است، استنباط حکم الهی از آیات محکم کتاب خداوند قرآن عظیم در مورد مسائل مطروحه است و آنان در برابر خلیفه‌ی خدا و کتابش قرآن عظیم استکبار ورزیدند، کتابی که از پیروی از آن روگردانده و حاضر به ترک گفتن آنچه که برخلاف آن است، نیستند. من پانزده سال است که از آن‌ها و مردم عالم دعوت می‌کنم، ولی روگردانده و در برابر خلیفه‌ی خدا استکبار ورزیدند تا اینکه خداوند به‌خاطر کتابش خشمگین شد، و راهی برای برطرف شدن عذاب الهی برایشان نمی‌یابم، مگر اینکه به درگاه خدا بازگشته و با توبه و انابه از او بخواهند قلب‌هایشان را هدایت فرماید تا از دعوتگر حق پروردگارشان، خلیفه‌ی خدا و عبدش در زمین، امام مهدی ناصر محمد یمانی پیروی کرده و کاملاً تسلیم او گردند. وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.
خليفةُ الله وعبدُه الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ
ـــــــــــــــــــــ
جهت یادآوری:

ویروس کرونا از عذاب‌های خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است شاید بازگردند...
10 - رجب - 1441 هـ
05 - 03 - 2020 مـ
۱۵ - اسفند - ۱۳۹۸ ه.ش.

https://mahdialumma.xyz/showthread.p...427#post332427
ــــــــــــــــــــــــــــ
اخرین به روز رسانی: 12-09-2022 12:17 PM
4

پاسخ امام مهدی ناصر محمد یمانی به کسانی که به دروغ اعلان کردند او به کرونا مبتلا شده‌است...

- 5 -
10 - شوال - 1441 هـ
02 - 06 - 2020 مـ
۱۳ - خرداد - ۱۳۹۹ ه.ش.
09:20 صبح

https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=330849
_________

پاسخ امام مهدی ناصر محمد یمانی به کسانی که به دروغ اعلان کردند او به کرونا مبتلا شده‌است...

بسم الله الرحمن الرحيم و صلوات و سلام بر محمد رسول الله و تمام مؤمنان در هر زمان و مکان تا یوم الدین، اما بعد...
وعليكم السلام ورحمة الله وبركاته به حبیب من در راه خدا، استاد فرهیخته و محترم "نجيب أحمد الحداد"، خداوند توبه شما را بپذیرد و از شما درگذرد و ما عذرخواهی شما را قبول کردیم و خداوند بهترین بخشندگان و عفوکنندگان است. خداوند از شما و تمام مسلمانانی که نمی‌دانند امام مهدی ناصر محمد یمانی، واقعاً و به حق امام مهدی خلیفه‌ی خدا بر مردم عالم است، درگذرد. امیدوارم خداوند بصیرت دیدن حق را به آنان عنایت فرماید و نورشان را کامل کرده و شرح صدر به آنان عطا کند؛ تمام آن کسانی‌ که خدا می‌داند اگر از حقّ آمده از نزد پروردگارشان باخبر شوند، از آن پیروی کرده و بعد از آنکه برایشان روشن شد حقِّ آمده از نزد پروردگار کدام است، غرور و تعصب آن‌ها را به گناه نمی‌کشاند.
حبیب من در راه خدا! خبر شایعه‌ی دروغِ افترازنندگان که به دروغ مدعی شده بودند ناصر محمد یمانی کرونا گرفته‌است، به من رسید. این دروغِ شایعه‌پراکنان روگردان است که از روی مکر خبر بی‌اساس منتشر می‌کنند تا باعث تزلزل [مردم] گردند! من از دروغ آن‌ها خنده‌ام گرفت، چون می‌دانم ویروس کرونا آمده‌ تا کسانی را گرفتار کند که از دعوت دعوتگر الهی «امام مهدی ناصر محمد یمانی» رومی‌گردانند، کسی که از آنان دعوت می‌کند از ذکری که برای عالمیان نازل شده، یعنی قرآن عظیم پیروی کرده و نسبت به هرچه که مخالف آیات محکم آن باشد، کافر شوند؛ پاک و منزه است خداوند بزرگ از اینکه خلیفه و عبدش مهدی ناصر محمد یمانی را به آن مبتلا کند!
به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم! اگر تمام بشریت ویروس کرونا بگیرند، خلیفه خدا بر عالمیان، امام مهدی ناصر محمد یمانی، مبتلا نخواهد شد و اگر خداوند مرا به عذاب کرونا مبتلا کند، نشانه‌ی تصدیق امام مهدی ناصر محمد یمانی باطل می‌شود. چگونه ممکن است نشانه‌ای که پروردگار برای موعظه کردنِ روگردانان از کتاب خدا قرآن عظیم [و به دلیل روگرداندن آن‌ها از کتاب خدا قرآن عظیم] نازل نموده، کسی را مبتلا کند که پانزده سال است مردم را به‌سوی آن دعوت می‌کند؟! پس بعد از گذشت پانزده سال، عذاب جهانی خداوند آغاز و وارد مرحله‌ی عذاب‌های سنگین و بعد از آن عذاب‌های فوق‌ سنگین شد. [فکر می‌کنید] چگونه من اعلان کردم آنچه که ویروس کرونا می‌نامند، عذابی جهانی و از دسته‌ی عذاب‌های کمتر و خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است؛ شاید که بازگردند و چطور یک هفته قبل از اینکه سازمان جهانی بهداشت در اعلامیه‌ای رسمی، همه‌گیری را اعلان کند، خبر دادم که تمام کشورهای عربی و غیرعربی گرفتار آن خواهند شد؟ و همچنین در چند مورد دانشمندان طب را به چالش کشیدم و گفتم نمی‌توانند منبع ویروس را پیدا کنند و از آن به عنوان بیماری واگیر جهانی یاد نکردیم، بلکه آن را عذاب جهانی از دسته‌ی عذاب‌های کمتر قبل از عذاب بزرگتر خواندیم، شاید [به سوی خداوند] بازگردند.
من همچنین علمای طب را به چالش کشیدم و گفتم اگر همگی با هم جمع شوند و به یاری هم بشتابند، نمی‌توانند برای آن درمان یا واکسن پیدا کنند. همچنین اعلان کردم به‌ هیچ‌وجه قادر نبوده و نیستند که بر بیماری واگیری که ویروس کرونا می‌نامند، تسلط یابند و از مکر آنچه که ویروس کرونا می‌نامند، چیزهایی خواهند دید که در تصور دانشمندان فیزیک پزشکی نمی‌گنجد و مسائلی بسیار غیرعادی را شاهد خواهند بود. این را متخصصان علم پزشکی درک می‌کنند، کسانی که شاهد موضوعات بسیار عجیبی خواهند بود و درمی‌یابند این سرباز مخفی، تحت امر خداوند حکیم و علیم است.
و سؤالی مطرح می‌شود؛ از آنجا که تمام مواردی که امام ناصر محمد یمانی به عنوان تحدی اعلان کرده بود، در عالم واقعیات به صورت حقیقی به وقوع پیوست و آنچه که در راه است، بسیار بزرگتر است، سؤال این است: ناصر محمد یمانی از کجا می‌دانست؟ آیا ناصر محمد یمانی دکترای ویروس‌شناسی داشته و پروفسور است؟ و جواب: حبیب من در راه خدا! من پزشک نیستم ولی علم کتاب خدا قرآن عظیم نزد من است و از خدا در مورد حقیقت آنچه که ویروس کرونا می‌نامید و موعظه‌ی عذاب سینه‌ها در آیات محکم ذکر است، چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید. من آیات مفصلی درباره‌ی آن دارم که هنوز نگفته‌ام، آیاتی که با نهایت دقت در محکمات کتاب خدا قرآن عظیم درباره این موضوع آمده‌است و خداوند با آگاهی [از وقوعشان] آن‌ها را در علم غیب کتاب خود آورده‌است و همچنین می‌دانم به زودی زود، موعظه‌ی بسیار بزرگتری از جانب پروردگارشان در راه است که از دسته موعظه‌ی عذاب‌های بسیار بزرگ است و باز هم درگیری اصلی در سینه‌هاست و همچنین بقیه قسمت‌ها را بیمار می‌کند... و این کید متین و استوار پروردگار عالمیان است که برای ظالمان شدّتش بیشتر است.
نزدیک است که نام آن را «ویروس مترفین» بگذاریم، تصمیم‌گیرندگان مرفه و ظالم جهان... و در مرتبه بعد مستکبران روگردان از خلیفه‌ی خدا و دعوتگر حقّ پروردگار را مبتلا خواهد کرد و خواهند دانست... وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
أخوكم؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ

اخرین به روز رسانی: 12-09-2022 12:44 PM
5

بیانی مهم و عمومی خطاب به تمام مردم عالم، برای تمام بشریت چه مسلمان و چه کافر...

- 6 -
07 - ذو القعدة - 1441 هـ
28 - 06 - 2020 مـ
۸ - تیر - ۱۳۹۹ ه.ش.
1:27 عصر

https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=331845

بیانی مهم و عمومی خطاب به تمام مردم عالم، برای تمام بشریت چه مسلمان و چه کافر...

بسم الله الرحمن الرحيم، پروردگار آسمان‌ها و زمین و مابین آنها و پروردگار عرش عظیم، خداوندی که ملائکه را از نور و جنّیان را از آتش و انسان را از گل خشکیده سفالگون آفرید، خداوندی که حرکت خورشید و ماه به دست اوست و باران را نازل کرده و درختان را می‌رویاند، پروردگار تمام مخلوقاتی که روی زمین حرکت می‌کنند یا در پروازند مثل «بعوضه» و مافوق آن. [آری] این است خداوند واحد قهار و پروردگار انبیا، از اولین تا آخرینشان، محمد رسول‌ الله و پروردگارِ مهدی منتظر، خلیفه و عبد خدا، ناصر محمد...
صلوات خدا بر تمام آنان که به خداوند بی‌شریک ایمان دارند، بندگان او در ملکوت الهی از اولین اقوام تا آخرینشان و در ملاء اعلی تا یوم الدین و اما بعد...
ای مردم جهان! از خداوند واحد قهار بترسید و از فرمان او در آیات محکم ذکر، قرآن عظیم که رساله خداوند برای تمام عالمیان از جنّ و انس است، اطاعت کنید. کتابی که دانشنامه و دائرة المعارف تمام کتب رسولان الهیِ دین اسلام، پروردگار عالمیان است و هرکس غیر از اسلام دینی اختیار کند، از او پذیرفته نمی‌شود و در آخرت از زیان‌کاران خواهد بود. پس به‌سوی خداوندی که پروردگار من و شماست توبه کنید و تسلیم او شوید و خداوند را بدون گرفتن شریک، به یگانگی عبادت نمایید. به خدا و رسولانش ایمان آورده و از او و آنچه که بر آخرین نبیّ و رسولش نبیّ امیّ محمد رسول‌الله نازل نموده، پیروی کنید. در برابر خلیفه خدا و بنده‌اش امام مهدی ناصر محمد یمانی سر خضوع فرو آورید قبل از آنکه درهای عذابِ شدیدتر خود را اضافه بر آنچه که تاکنون برسرتان آمده، باز کند؛ عذابی مانند عذاب «بعوضه»
مجهز [البعوضة المسومة*] و مخفی و نامرئی [برای چشم غیرمسلح] که در آیات محکم قرآن عظیم به عنوان کوچک‌ترین سپاه هوشمند خدا نامیده شده‌است و این تحدی خداوند در آیات کتابش و مثالی جدید [مخلوقی جدید] در قرآن مجید از کوچک‌ترین سپاهی خداوند در کتاب است. این یک تحدی از نزد خداوند شدید العقاب است که قدرت مقابله با آن را ندارید، درحالی‌که از کوچک‌ترین سپاهیان خدا در کتابش است و شما از آن بی‌خبرید و اطلاعاتی درباره‌اش ندارید.
ای مردم عالم! آیا نمی‌دانید که خداوند در آسمان‌ها و زمین لشکریانی دارد، از «بعوضه» مخفی کوچکی گرفته که از رده بعوضه‌های زیرک و هوشمند است تا بالاتر از آن؟.... خداوندی که او را آفرید، به وی فرمان داده‌است مردم عالم را وادار به خضوع کند تا از فرمان عبد و خلیفه خدا بر عالمیان امام مهدی ناصر محمد یمانی اطاعت کنند؛ سزاوار نیست جز حق به خدا نسبت دهم و این تصدیق وعده خداوند در آیات محکم کتابش در این فرموده خداوند است:
{إِنَّ اللَّـهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا ۚ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ ۖ وَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّـهُ بِهَـٰذَا مَثَلًا ۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا ۚ وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ ﴿٢٦﴾ الَّذِينَ يَنقُضُونَ عَهْدَ اللَّـهِ مِن بَعْدِ مِيثَاقِهِ وَيَقْطَعُونَ مَا أَمَرَ اللَّـهُ بِهِ أَن يُوصَلَ وَيُفْسِدُونَ فِي الْأَرْضِ ۚ أُولَـٰئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ﴿٢٧﴾ كَيْفَ تَكْفُرُونَ بِاللَّـهِ وَكُنتُمْ أَمْوَاتًا فَأَحْيَاكُمْ ۖ ثُمَّ يُمِيتُكُمْ ثُمَّ يُحْيِيكُمْ ثُمَّ إِلَيْهِ تُرْجَعُونَ ﴿٢٨﴾} صدق الله العظيم [البقرة].
**
و تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{قَالُوا رَبَّنَا أَمَتَّنَا اثْنَتَيْنِ وَأَحْيَيْتَنَا اثْنَتَيْنِ فَاعْتَرَفْنَا بِذُنُوبِنَا فَهَلْ إِلَىٰ خُرُوجٍ مِّن سَبِيلٍ ﴿١١﴾ ذَٰلِكُم بِأَنَّهُ إِذَا دُعِيَ اللَّـهُ وَحْدَهُ كَفَرْتُمْ ۖ وَإِن يُشْرَكْ بِهِ تُؤْمِنُوا ۚ فَالْحُكْمُ لِلَّـهِ الْعَلِيِّ الْكَبِيرِ ﴿١٢﴾} صدق الله العظيم [غافر].
ای مردم عالم! آیا نمی‌دانید که لشکریان آسمان‌ها و زمین تنها از آن خداست؟ تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَلِلَّـهِ جُنُودُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ وَكَانَ اللَّـهُ عَزِيزًا حَكِيمًا ﴿٧﴾} صدق الله العظيم [الفتح].
و دلیل اینکه خداوند با کوچک‌ترین مخلوقِ مامور به عذاب‌های کمترش، شما را به تحدی کشیده، روگردانی و تکبر ورزیدن گروهی از شما دشمنان خداوند است که در زمین در اوج قدرت و دشمنی با دین خدا و کتابش قرآن عظیم هستند. آن‌ها گمان می‌کردند قدرتشان قابل مهار نیست و کسی قادر به چیره شدن بر آنان نیست و می‌خواهند نور خداوند را خاموش سازند. پس خداوند در ابتدای کار، آنان را با کوچک‌ترین سپاهی مجهزش [المسومة] در کتاب که به علت کوچکی ابعادش، مخفی و [برای چشم غیر مسلح] نادیدنی است، به چالش کشید. موجودی که با معجزه‌ خداوند قادر است در مناطق مختلف آب و هوایی، در سرما و گرمای شدید و همچنین در مناطق معتدل زندگی کند. در تمام فصول و در تمام سال قادر به حیات است، مخلوقی جاندار و جدید، نمونه‌ای جدید از رده «بعوضه‌ها»، بلکه از کوچک‌ترین آن‌ها، «بعوضه خون» ای فرزندان آدم! این از دسته عذاب‌هایی است که در کتاب به عنوان «رجز» از آن یاد می‌شود، عذاب‌هایی که خداوند با آن‌ها فرعون و سپاهیانش را وادار به خضوع کرد. موجودی که گرچه کوچک است اما قدرت کشندگی بالایی دارد، بلکه ضرر آن بسیار بیشتر از طوفان سیل و ملخ و شپش و قورباغه‌هاست، این بیماری خونی است که مستقیم فرزندان آدم را گرفتار می‌کند و از دسته عذاب‌های خفیف‌تر برای روگردانان از کتاب است. ما هیچ آیه [و نشانه‌ای] به آنان نشان نمی‌دهیم، مگر اینکه از دیگری بزرگتر باشد و این نشانه‌های متشابه و با شدت ابتلا و اصابت مختلف است که خداوند با آن‌ها تمام انبیائش را یاری می‌کند و قوم انبیا را با عذاب خفیف قبل از عذاب بزرگ گرفتار می‌نماید، شاید بازگشته و خداوند را به یگانگی و بدون شریک بخوانند. و اگر استکبار ورزند، با بیشتر کردن مبتلایان و مرگ کسانی که خدا اراده نماید، دایره بر آنان تنگ‌تر شده و بر حزن و اندوهشان افزوده می‌گردد تا اینکه [بالاخره] از روی ناتوانی و ذلت در برابر خدا خاشع شده و با تضرّع رو به خدا کرده و تنها او را بخوانند و به پروردگارشان وعده ‌دهند که اگر عذاب و مصیبت‌هایی که به آنان رسیده را برطرف سازد، از دعوتگر الهی پیروی می‌کنند. پس خداوند دعایشان را اجابت کرده و بلا را رفع نموده و به سپاهیان خود که در سرزمین آنان مقیم شده بودند، فرمان می‌دهد از زمینشان خارج شوند و شفایشان می‌دهد ولی متأسفانه... بعد از اینکه از مصیبت رهایی یافته و درمان شدند می‌گویند این تنها بلا و بیماری بود که قبلاً پدرانمان به آن مبتلا شدند و شفا یافتند. خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَمَا أَرْسَلْنَا فِي قَرْيَةٍ مِّن نَّبِيٍّ إِلَّا أَخَذْنَا أَهْلَهَا بِالْبَأْسَاءِ وَالضَّرَّاءِ لَعَلَّهُمْ يَضَّرَّعُونَ ﴿٩٤﴾ ثُمَّ بَدَّلْنَا مَكَانَ السَّيِّئَةِ الْحَسَنَةَ حَتَّىٰ عَفَوا وَّقَالُوا قَدْ مَسَّ آبَاءَنَا الضَّرَّاءُ وَالسَّرَّاءُ فَأَخَذْنَاهُم بَغْتَةً وَهُمْ لَا يَشْعُرُونَ ﴿٩٥﴾} صدق الله العظيم [الأعراف].
در صورتی که این از نظر شدت، جزء عذاب‌های خفیف خداوند است و برای هرکس بر اساس اعمالش، درجاتی از آن هست ولی اکثر مردم نمی‌دانند. مگر نه اینکه خداوند آن‌ها را به این عذاب مبتلا می‌کند تا به آنان هشدار بدهد تا کار به جایی نکشد که همگی را درحالی‌که کافرند، با عذاب بسیار بزرگ خود هلاک کند؟ ولی متأسفانه.. بعد از تضرّع و خشوع و گریه در درگاه پروردگار و درخواست اینکه به آنان رحم نماید و گرفتاری را از آنان بردارد، به عقب برگشته و بعد از تضرّع و خشوع، باز قلبشان قسی و سخت می‌گردد. خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَلَقَدْ أَرْسَلْنَا إِلَىٰ أُمَمٍ مِّن قَبْلِكَ فَأَخَذْنَاهُم بِالْبَأْسَاءِ وَالضَّرَّاءِ لَعَلَّهُمْ يَتَضَرَّعُونَ ﴿٤٢﴾ فَلَوْلَا إِذْ جَاءَهُم بَأْسُنَا تَضَرَّعُوا وَلَـٰكِن قَسَتْ قُلُوبُهُمْ وَزَيَّنَ لَهُمُ الشَّيْطَانُ مَا كَانُوا يَعْمَلُونَ ﴿٤٣﴾ فَلَمَّا نَسُوا مَا ذُكِّرُوا بِهِ فَتَحْنَا عَلَيْهِمْ أَبْوَابَ كُلِّ شَيْءٍ حَتَّىٰ إِذَا فَرِحُوا بِمَا أُوتُوا أَخَذْنَاهُم بَغْتَةً فَإِذَا هُم مُّبْلِسُونَ ﴿٤٤﴾} صدق الله العظيم [الأنعام]

و برخی از آنان را با توفان و گردباد دریایی عذاب می‌کند و زمانی که در دریا هستند، امواج از هر سو و از چهار طرف به آنان هجوم می‌آورد، طوری که گمان می‌کنند توفان بر آنان غالب شده و بی‌شک‌ و تردید غرق خواهند شد؛ آن‌گاه به یاد دعوت نبیّ خود می‌افتند که از آنان دعوت می‌کرد خداوند یکتا را بدون شریک بخوانند. پس خداوند را به یگانگی و بدون شریک خوانده و می‌گویند اگر از این وضع نجاتشان دهد، از شکرگزاران بوده و از دعوتگر الهی پیروی خواهند کرد، چون برخی از آن‌ها در زمانی که نبی به‌سویشان فرستاده شده بود، در حین سفر دریایی گرفتار عذاب شده و در خطر غرق شدن قرار می‌گرفتند و از ترس قلب‌هایشان به گلو می‌رسید. خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَإِذَا أَذَقْنَا النَّاسَ رَحْمَةً مِّن بَعْدِ ضَرَّاءَ مَسَّتْهُمْ إِذَا لَهُم مَّكْرٌ فِي آيَاتِنَا ۚ قُلِ اللَّـهُ أَسْرَعُ مَكْرًا ۚ إِنَّ رُسُلَنَا يَكْتُبُونَ مَا تَمْكُرُونَ ﴿٢١﴾ هُوَ الَّذِي يُسَيِّرُكُمْ فِي الْبَرِّ وَالْبَحْرِ ۖ حَتَّىٰ إِذَا كُنتُمْ فِي الْفُلْكِ وَجَرَيْنَ بِهِم بِرِيحٍ طَيِّبَةٍ وَفَرِحُوا بِهَا جَاءَتْهَا رِيحٌ عَاصِفٌ وَجَاءَهُمُ الْمَوْجُ مِن كُلِّ مَكَانٍ وَظَنُّوا أَنَّهُمْ أُحِيطَ بِهِمْ ۙ دَعَوُا اللَّـهَ مُخْلِصِينَ لَهُ الدِّينَ لَئِنْ أَنجَيْتَنَا مِنْ هَـٰذِهِ لَنَكُونَنَّ مِنَ الشَّاكِرِينَ ﴿٢٢﴾ فَلَمَّا أَنجَاهُمْ إِذَا هُمْ يَبْغُونَ فِي الْأَرْضِ بِغَيْرِ الْحَقِّ ۗ يَا أَيُّهَا النَّاسُ إِنَّمَا بَغْيُكُمْ عَلَىٰ أَنفُسِكُم ۖ مَّتَاعَ الْحَيَاةِ الدُّنْيَا ۖ ثُمَّ إِلَيْنَا مَرْجِعُكُمْ فَنُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ ﴿٢٣﴾} صدق الله العظیم [يونس].
و سؤالی که مطرح می‌شود این است: چه کسی در ابتدای کار، باد موافق را به‌سوی آنان می‌فرستد و بعد شدت آن را زیاد می‌کند تا تبدیل به توفان و گردباد گردد؟ و بعد از آنکه به درگاه خداوند دعا کردند که نجاتشان دهد، چه کسی گردباد و توفان دریایی را به باد موافق بدل می‌کند و توفان به باد موافقی بدل می‌شود که کشتی بادبانی آنان را به حرکت درمی‌آورد؟ اگر خدا بخواهد، باد را متوقف می‌کند و کشتی شما در میان دریا مدت‌های طولانی بی‌حرکت می‌ماند و از گرسنگی می‌میرید. خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَمِنْ آيَاتِهِ الْجَوَارِ فِي الْبَحْرِ كَالْأَعْلَامِ ﴿٣٢﴾ إِن يَشَأْ يُسْكِنِ الرِّيحَ فَيَظْلَلْنَ رَوَاكِدَ عَلَىٰ ظَهْرِهِ ۚ إِنَّ فِي ذَٰلِكَ لَآيَاتٍ لِّكُلِّ صَبَّارٍ شَكُورٍ ﴿٣٣﴾ أَوْ يُوبِقْهُنَّ بِمَا كَسَبُوا وَيَعْفُ عَن كَثِيرٍ ﴿٣٤﴾ وَيَعْلَمَ الَّذِينَ يُجَادِلُونَ فِي آيَاتِنَا مَا لَهُم مِّن مَّحِيصٍ ﴿٣٥﴾} صدق الله العظیم [الشورى].
ممکن است یکی از پرسشگران بخواهد بگوید: «ناصر محمد یمانی! ولی ما مردمی هستیم که کشتی‌های بزرگی می‌سازیم که برای حرکت در دریا نیازی به باد ندارند، بلکه موتورهای آن‌ها با سوخت فسیلی کار می‌کند و از آنجا که شما می‌گویید اخبار ما و اخبار گذشتگان ما در این قرآن آمده است، آیا خداوند [در قرآن] خبر کشتی‌هایی را که بشر در این دوران می‌سازد داده‌است؟ چون این کشتی‌ها بادبانی نیستند که به باد متکی باشند، بلکه با موتورهایی که سوخت فسیلی دارند، کار می‌کنند». پس امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسخ پرسشگران می‌گوید: سبحان الله العظیم! مگر شما آن کشتی‌ها را با استفاده از آنچه که خدا آفریده است، نمی‌سازید؟ همچنین این خداوند سبحان است که سوخت آن را برایتان آفریده و دانش اکتشاف آن از دل زمین را به شما عطا نموده‌است. خداوند از کشتی‌های بزرگ شما که بادبانی نیست و با موتور حرکت می‌کند، باخبر است و به شما یادآوری می‌فرماید که نعمت‌های او را به یاد داشته و از خدا پروا کرده و شاکر باشید. همچنین به شما هشدار می‌دهد، هر چقدر هم کشتی‌هایی ساخته باشید که در برابر امواج مقاوم باشند، مغرور نشوید، چون هیچ پناهگاهی در برابر مکر خدا وجود ندارد و اگر بخواهد شما را غرق کند، فریادرسی نخواهید داشت. خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَآيَةٌ لَّهُمْ أَنَّا حَمَلْنَا ذُرِّيَّتَهُمْ فِي الْفُلْكِ الْمَشْحُونِ ﴿٤١﴾ وَخَلَقْنَا لَهُم مِّن مِّثْلِهِ مَا يَرْكَبُونَ ﴿٤٢﴾ وَإِن نَّشَأْ نُغْرِقْهُمْ فَلَا صَرِيخَ لَهُمْ وَلَا هُمْ يُنقَذُونَ ﴿٤٣﴾ إِلَّا رَحْمَةً مِّنَّا وَمَتَاعًا إِلَىٰ حِينٍ ﴿٤٤﴾} صدق الله العظيم [يس].
ممکن است یکی از کسانی که گویا نمی‌خواهند متوجه گردند، بخواهد بگوید: «این کشتی‌هایی که با باد حرکت نمی‌کنند بلکه با موتور و سوخت حرکت می‌کنند، کجا[ی قرآن] آمده‌است؟»، پس امام مهدی در پاسخ به پرسشگران می‌گوید: مگر خداوند خبر کشتی‌های دیگری مثل این‌ها را به شما نداده‌است، کشتی‌های دریای غیربادبانی؟ و مگر هشدار نداده‌است که مغرور نشوید چراکه اگر بخواهد، غرقتان می‌کند؟ خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَآيَةٌ لَّهُمْ أَنَّا حَمَلْنَا ذُرِّيَّتَهُمْ فِي الْفُلْكِ الْمَشْحُونِ ﴿٤١﴾ وَخَلَقْنَا لَهُم مِّن مِّثْلِهِ مَا يَرْكَبُونَ ﴿٤٢﴾ وَإِن نَّشَأْ نُغْرِقْهُمْ فَلَا صَرِيخَ لَهُمْ وَلَا هُمْ يُنقَذُونَ ﴿٤٣﴾ إِلَّا رَحْمَةً مِّنَّا وَمَتَاعًا إِلَىٰ حِينٍ ﴿٤٤﴾} صدق الله العظيم [يس].
همین‌ طور وسایل نقلیه غیر از شتر و اسب‌ها و استران و الاغ و همین‌ طور وسایل حمل و نقلی که با استفاده از مواد استخراج شده از معادن زمین که همگی توسط خدا آفریده شده‌اند، می‌سازید. همچنین این خداوند است که مشتقات نفتی که در دل زمین هستند را ایجاد کرده‌است، یا اگر راست می‌گویید، آیا شما معادن و سوخت‌های فسیلی را ساخته‌اید یا خداوند سبحان؟ شما بدون خواست و اذن خدا، از هیچ‌یک از علومی که نزد خداوند است، آگاه نمی‌شوید. خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَتَحْمِلُ أَثْقَالَكُمْ إِلَىٰ بَلَدٍ لَّمْ تَكُونُوا بَالِغِيهِ إِلَّا بِشِقِّ الْأَنفُسِ ۚ إِنَّ رَبَّكُمْ لَرَءُوفٌ رَّحِيمٌ ﴿٧﴾ وَالْخَيْلَ وَالْبِغَالَ وَالْحَمِيرَ لِتَرْكَبُوهَا وَزِينَةً ۚ وَيَخْلُقُ مَا لَا تَعْلَمُونَ ﴿٨﴾ وَعَلَى اللَّـهِ قَصْدُ السَّبِيلِ وَمِنْهَا جَائِرٌ ۚ وَلَوْ شَاءَ لَهَدَاكُمْ أَجْمَعِينَ ﴿٩﴾} صدق الله العظيم [النحل]*****

وقتی خداوند می‌فرماید: «و چیزهایی می‌آفریند که نمی‌دانید» این خطاب به کسانی که اسب و شتر و استر و الاغ داشتند و این خداوند است که احاطه علمی آن را به شما امت آخرالزمان عنایت کرده است؛ آیا شکرگزاری نمی‌کنید؟
در هر صورت... ای جماعت مسلمانان و کافران! نشانه کیهانی تصدیق امام مهدی ناصر محمد یمانی را باور و تصدیق کنید، نشانه رحمت و هشدار در مورد شرّی که فراگیرتر و سخت‌تر و ناگوارتر است؛ باور و تصدیق کنید که خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه اجتماع کرده‌است. برای همین خواهید دید اولین شب بدر در غروب روز شنبه/ شب یکشنبه رخ خواهد داد. این شب پانزدهم و شب نیمه ماه ذی‌القعده امسال [۱۴۴۱ هجری منطبق با ۱۳۹۹ ه.ش.] است؛ سالی که به دلیل عذاب کرونا، حجّ متوقف شده‌است؛ عذابی که به‌خاطر روگردانی کشورهای مسلمان و کافر از دعوت امام مهدی ناصر محمد یمانی در دوران قبل از ظهور و تمکین رخ داده‌است، و تمکین بر طبق وعده الهی، یک‌شبه رخ خواهد داد درحالی‌که شما ناتوان و خوار شده‌اید. تمام تصمیم‌گیرندگان و علمایی که بعد از روشن شدن اینکه امام مهدی ناصر محمد یمانی، همان مهدی است، از این دعوتگر حقّ الهی روگردانده و در برابرش استکبار ورزیدند... برخی از آنان استکبار ورزیدند و برخی سکوت کردند و حاضر نشدند بشارت برانگیخته شدن خلیفه خدا مهدی را بدهند. اما به دلیل استکبار و سکوتشان، این آن‌ها هستند که باعث گمراهی ملت‌هایشان شدند، چون بدون آنکه عقاید گذشتگان خود را به آیات محکم کتاب خدا قرآن عظیم عرضه کنند، کورکورانه از آنان پیروی کردند. هرچیزی را برخلاف آیات محکم قرآن عظیم یافتید، دروغ و باطل است و از نزد خدا و رسولش نبوده و در لابه‌لای سنت نبوی جاسازی شده‌است. ای جماعت مسلمین! از خدا بترسید، چگونه است که خداوند به شما فتوا می‌دهد که قرآن عظیم از تحریف محفوظ و مهیمن بر تورات و انجیل است و آنچه که در آن‌ها برخلاف [قرآن] برایتان آورده شود از طرف کسانی است که دانسته به خدا نسبت دروغ می‌دهند؛ اینان گروهی از اهل کتاب هستند که کلام خداوند در تورات و انجیل را بعد از تعقل [آگاهانه] تحریف می‌کنند، برای همین خداوند قرآن عظیم محفوظ از تحریف را مهیمن بر آن کتب گردانیده‌ تا بر اساس آن حکم شود. هرچه که در این دو کتاب برخلاف آیات محکم قرآن باشد، دروغ و باطل است. پس چطور ممکن است خداوند قرآن عظیم را مرجع و مهیمن برای حل اختلافات علمای حدیث در سنت نبوی قرار ندهد؛ آیا فکر نمی‌کنید؟ ای جماعت روگردانان از دعوتگر الهی و بنده و خلیفه‌اش امام مهدی ناصر محمد یمانی! آیا عذابی که کرونا نامیده‌اید، چیزی جز هشداری از نزد خداوند است؟
من بیش از پانزده سال است که شما را به امری واحد دعوت می‌کنم، سزاوار نیست دعوت امام مهدی ناصر محمد حقّ پروردگارتان در دوران گفتگو قبل از ظهور و بعد از ظهور و تمکین [با فتحی آشکار بر جهانیان در طی یک شب]، با هم فرق داشته باشد؛ فتحی که با امر الهی با عذابی دردناک رخ خواهد داد، درحالی‌که مستکبران خوار و ذلیل‌ می‌گردند. ای جماعتی که از کسی رو می‌گردانید که شما را به پیروی از کتاب خداوند قرآن عظیم و کافر شدن نسبت به هرچه که برخلاف آیات محکم آن است [چه در تورات و انجیل باشد یا در احادیث بیان در سنت نبوی] فرا می‌خواند! [بدانید] که امام مهدی ناصر محمد یمانی به دانشی که نزد شماست، نیازی ندارد. تنها بخش کوچکی از آن‌ها درست و حقّ است و قسمت اعظم آن باطل. لذا ما از شما دعوت می‌کنیم، آنچه را که دارید به آیات محکم کتاب خدا قرآن عظیم عرضه کنید. هرچه که برخلاف محکمات قرآن باشد، دروغ و باطل است. پس از ذکر محفوظ از تحریف قرآن عظیم پیروی کنید اگر به آن ایمان دارید. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{انَّمَا تُنذِرُ مَنِ اتَّبَعَ الذِّكْرَ وَخَشِيَ الرَّحْمَـٰنَ بِالْغَيْبِ ۖ فَبَشِّرْهُ بِمَغْفِرَةٍ وَأَجْرٍ كَرِيمٍ ﴿١١﴾} صدق الله العظيم [يس].
به ریسمان الهی قرآن عظیم تمسک جویید و هرچه مخالف آن باشد رها کنید، در این صورت هدایت خواهید شد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{يَا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءَكُم بُرْهَانٌ مِّن رَّبِّكُمْ وَأَنزَلْنَا إِلَيْكُمْ نُورًا مُّبِينًا ﴿١٧٤﴾ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا بِاللَّـهِ وَاعْتَصَمُوا بِهِ فَسَيُدْخِلُهُمْ فِي رَحْمَةٍ مِّنْهُ وَفَضْلٍ وَيَهْدِيهِمْ إِلَيْهِ صِرَاطًا مُّسْتَقِيمًا ﴿١٧٥﴾} صدق الله العظيم [النساء].
کسی که از دعوت به حکمیت بر اساس کتاب خداوند قرآن عظیم سرباز زند، از مسلمانان نیست. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{فَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّـهِ ۖ إِنَّكَ عَلَى الْحَقِّ الْمُبِينِ ﴿٧٩﴾ إِنَّكَ لَا تُسْمِعُ الْمَوْتَىٰ وَلَا تُسْمِعُ الصُّمَّ الدُّعَاءَ إِذَا وَلَّوْا مُدْبِرِينَ ﴿٨٠﴾ وَمَا أَنتَ بِهَادِي الْعُمْيِ عَن ضَلَالَتِهِمْ ۖ إِن تُسْمِعُ إِلَّا مَن يُؤْمِنُ بِآيَاتِنَا فَهُم مُّسْلِمُونَ ﴿٨١﴾} صدق الله العظيم [النمل].
سپاهیان کوچک خداوند مثل بعوضه مخفی که نسبت به آن علم و دانشی ندارید، همچنان به جنگ خود با کشورهای بزرگ ادامه می‌دهد. خداوند دقیقاً کسانی که گمان می‌کردند قدرتی دارند که کسی توان غلبه بر آن را ندارد، با کوچک‌ترین مخلوق کتاب [که ذکر خردمندان است] به هزیمت کشاند. کشورهای کوچک هم همین‌ طور، آن‌ها هم به اندازه خود نصیبی از این عذاب دارند و مستکبران به هیچ‌کارشان نمی‌آیند؛ آن‌ها در برابر عذاب الهی نه برای خود می‌توانند کاری بکنند و نه برای دیگران. تصیدق فرموده خداوند تعالی:
{وَالَّذِينَ تَدْعُونَ مِن دُونِهِ لَا يَسْتَطِيعُونَ نَصْرَكُمْ وَلَا أَنفُسَهُمْ يَنصُرُونَ ﴿١٩٧﴾} صدق الله العظيم [الأعراف].
و بلاهای سخت و کوبنده همچنان ادامه دارند تا زمان وعده الهی فرا رسد و خداوند خلیفه خود را در یک شب بر مستکبرانی که خوار و ناتوان شده‌اند، چیره گرداند. ای جماعت مسلمانان! خودتان را نجات دهید، چه کسی شما را از عذاب خداوند پناه خواهد داد؟ نسبت به دعوت برای حکمیت بر اساس قرآن عظیم که ذکر شما و تمام مردم جهان است، کافر نشوید. امام مهدی ناصر محمد همچنان طبق فرمان خداوند که به او امر نموده منتظر باشد، پای خود را روی پای دیگرش انداخته و این خداوند است که با حول و قوت خود متولی امر ظهور و تمکین [قدرت گرفتن] او بر عالمیان است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{خَاشِعَةً أَبْصَارُهُمْ تَرْهَقُهُمْ ذِلَّةٌ ۖ وَقَدْ كَانُوا يُدْعَوْنَ إِلَى السُّجُودِ وَهُمْ سَالِمُونَ ﴿٤٣﴾ فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾} صدق الله العظيم [القلم].
خدایا به حق ابلاغ کردم، خدایا شاهد باش... وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
خليفةُ اللهِ وعبدهُ الإمام المهديّ ناصرُمحمدٍ اليمانيّ
ـــــــــــــــــ

توضیح بیشتر از امام مهدی در پاسخ به دکتر عبدالإله الاضرعی به نقل از انصاری عبدالجبار محمد:
سؤال:
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته وعظيم نعيم رضوانه؛ سؤالی دارم و خواهش می‌کنم امام خودشان به آن پاسخ دهند. سؤالم این است: آیا مقصود امام علیه السلام از بعوضه این است که:
۱- پشه کوچکی وجود دارد که ویروس کرونا را مثل برخی بیماری‌ها که توسط پشه منتقل می‌شوند، انتقال می‌دهد (مثل بیماری‌های ویروسی و باکتریایی و انگلی از قبیل تب دنگو و مالاریا و غیره)؟
۲- یا ویروس کرونا خودش بعوضة است؟
جواب:
وعليكم السلام ورحمة الله وبركاته ونعيم رضوانه حبیب من در راه خدا دکتر عبدالإله! بر شماست بدانید که مثال بزرگ موعود در کتاب، آفرینش بعوضه‌ای است که خداوند آن را [برای انجام مأموریتش] آماده و مجهز کرده‌است تا به اذن خدا همگان را به چالش کشد و به عنوان نشانه و آیتی الهی، جنگ جهانی خود را آغاز کند تا جایی که دانشمندان علم پزشکی مکرهایی از آن خواهند دید که به هیچ‌وجه تصورش را نمی‌کردند. آگاهی آن از ارگان‌های بدن انسان به اندازه‌ای است که انگار خودش انسان را آفریده‌است و دانشمندان طب عجایبی را از آن خواهند دید و درس‌هایی در علم پزشکی از آن خواهند آموخت [که گمانش را هم نمی‌کردند]، چون اوامر خود را از خداوند و پروردگار عالمیان که خالق انسان است، دریافت می‌کند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{أَلَا يَعْلَمُ مَنْ خَلَقَ وَهُوَ اللَّطِيفُ الْخَبِيرُ ﴿۱۴﴾} [الملك]. صدق الله العظيم،
حبیبان من در راه خدا! یقین داشته باشید من هیچ‌چیز را اعلان نمی‌کنم، مگر اینکه به اذن خدا تفاصیل آن را از قرآن عظیم بدانم و هرچیزی به وقتش، پس از چیزهایی سؤال نکنید که اگر روشن شود، برایتان ناخوشایند خواهد بود [اشاره به آیه کریمه سوره المائدة: يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَسْأَلُوا عَنْ أَشْيَاءَ إِن تُبْدَ لَكُمْ تَسُؤْكُمْ(۱۰۱)] چون در ابتدای کار عقلتان آن را نمی‌پذیرد چراکه عقل دشمن چیزی است که از نظر علمی و فیزیکی از آن آگاهی ندارد. و شما اصلاً نمی‌دانید الآن چه چیزی در حال رخ دادن است، این «بعوضة» از هر نظر، نسبت به گونه خود، جدید و نشانه‌ای خارق العاده است. این تحدی خداوند با کلماتی است [کن فیکون] که قدرت آفرینشش هیچ محدودیتی ندارد و هرچه را که بخواهد، با آن می‌آفریند. من از به فتنه افتادن برخی از انصار می‌ترسم چون بسیاری از آنان در ابتدای کار به اطلاعات طبی پزشکان بشر اتکا خواهند کرد درحالی‌که هنوز این رخداد، خارج از دانش آن‌هاست و همچنان بر اساس دانش فیزیک پزشکی به دنبال منبع این ویروس غیرعادی هستند و به محض اینکه یکی از پزشکان غیر متخصص و کوچک بگوید این از نظر علمی صحیح نیست، گروهی از انصار به فتنه می‌افتند. درحالی‌که این تحدی الهی، از نظر علمی شگرف و غیرعادی است حتی برای متخصصین ویروس‌شناسی و هنوز در مورد آن متحیر و سرگردانند. پس هرچیز به وقتش و ما با مردم بر اساس درکشان سخن می‌گوییم. من برای مردمی که از انصار نیستند نگرانی ندارم، بلکه تنها برای انصار می‌ترسم. و اما استهزاکنندگان، بالاخره برای مردم جهان روشن می‌شود این حقّ است پس صبر جمیل پیشه کنید و آنچه را که نوشتیم، بدون اینکه یک کلمه از خودتان اضافه کنید به مردم ابلاغ نمایید. و سلام علی المرسلین و الحمدلله رب العالمین اخوكم الإمام المهدي ناصر محمد اليماني
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پی‌نوشت:
* المسومة به معنی مجهز بودن با توانایی‌هایی است که خداوند به مخلوق خود داده است تا مأموریت خود را انجام دهد.
**بیان مربوط به حقیقت بعوضة، موجودی نامرئی و مثالی از خلقت خداوند با کلمه «کن فیکون»:
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=332590
بیان مربوط به آیات [البقرة : ‍۲۸-۲۶] و معنای «ۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا» و حقیقت رمز «کثیر» در قرآن :
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=258648
*** بیان «رَبَّنَا أَمَتَّنَا اثْنَتَيْنِ وَأَحْيَيْتَنَا اثْنَتَيْنِ» [غافر: ۱۱] **** از مصادیق الضراء بیماری است و «عفوا» در این آیه به معنای شفای از بیماری و رهایی از عذاب الهی است
بیان «الجائر» آیه ۹ سوره النحل: این مصنوعاتی است که انسان با استفاده از آفریده‌های خداوند ساخته است، «الجائر» همان وسایل مسافرت امروزی است، مانند کشتی و هواپیما و اتوموبیل و اتوبوس و قطار. و همین‌ طور وسایل سفر دجال (خیول الدجال) که شما از آن‌ها بی‌خبرید. آن‌ها نیز آفریده‌های خداوند در زمین دارای دو مشرق هستند و شما از آن بی‌اطلاعید.
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=220884#post_220884
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اخرین به روز رسانی: 14-09-2022 07:26 AM
6

ویروس کرونا... درحالی‌که این کرونا نیست بلکه «رجز» و عذابی است از شرکاء؛ پیمان و ائتلاف ویروسی...

- 7 -
17 - ذو القعدة - 1441 هـ
08 - 07 - 2020 مـ
۱۸ - تیر - ۱۳۹۹ ه.ش.
09:17 صبح

https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=332393
________

ویروس کرونا... درحالی‌که این کرونا نیست بلکه «رجز» و عذابی است از شرکاء؛ پیمان و ائتلاف ویروسی...

بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته ونعيم رضوانه، انصار پیشگام برگزیده‌ عزیزم، از خدا بترسید و در انتشار بیانات مربوط به آنچه که ویروس کرونا نامیده می‌شود سستی و کوتاهی نکنید و در تشریح آن برای حق‌جویان عجله نکرده و مطلبی را که نگفته باشیم، نقل نکنید! من ویروسی را که در راه است به عنوان «أُسُودِ الفايروسات» شیران ویروس‌ها توصیف کردم که مفرد آن «أسد» است و مقصودم قدرت و توان بسیار بالای آن است و منظور دیگری ندارم!
انصار عزیزم! همانا که اشتباه شما بر گردن خودتان است و به امام مهدی ناصر محمد یمانی ربطی ندارد، چون من در بیاناتی که درباره آنچه که ویروس کرونا می‌نامند می‌آورم، چیزی جز آنچه که به یقین از کتاب خداوند قرآن عظیم دریافته‌ام، بیان نکرده و نخواهم کرد. اما شما عجله می‌کنید و شاید فکر کرده باشید مقصود من از «بعوضة» همان حشره‌ای است که بشر به عنوان پشه ناقل و گزنده می‌شناسد، ولی در اشتباه هستید. شایسته امام مهدی ناصر محمد نیست که فتوای حقّ خود را نقض کند، چون من جز حق به خدا نسبت نداده و از روی ظن و گمان سخن نمی‌گویم و پناه بر خدا که از جاهلان باشم.
قبلاً به حقّ فتوا داده بودیم که منبع و مصدر آنچه که ویروس کرونا نامیده می‌شود، در آیات قرآن عظیم مجهول نیست. مخلوقی جدید «بعوضة ما» که از آن اطلاعی ندارید و کلمه «ما» به ناشناخته بودن آنچه که در راه است اشاره دارد و اکنون زمان تصدیق «مثل» تحدی‌جویانه‌ای که خداوند در کتاب وعده آن را داده بود، فرا رسیده‌است. همچنین انواعی از ویروس‌ که برای بشریت جدید است، عمر طولانی داشته و قادر است در آب و خشکی و در زمستان و تابستان زندگی کند؛ هم خودش و هم مصدر و منبعش تجهیز و آماده شده‌اند.
معجزه‌ای الهی که توانایی زندگی در تمام آب و هواها را دارد تا بتواند عذابی جهانی را رقم زند. این مانند ویروس‌های واگیر شناخته شده برای بشریت نیست، بلکه عمرش طولانی است، در بدن انسان زندگی می‌کند و فقط از انسان به انسان منتقل شده و بعد از خروج از بدن انسان، در هوای آزاد زندگی می‌کند و همچنین بدون نیاز به بدن انسان تا زمانی که خدا بخواهد، در این حال می‌ماند تا دیگران را مبتلا کند. حرکت آن تحت فرمان پروردگارش است و با آن هر که را بخواهد مبتلا کرده و آن را از هر کس که بخواهد بازمی‌دارد و منبع و مصدر آن [یعنی بعوضه جدید] نقش زیادی [در بیماری‌زایی] دارد که آن را با سرعتی زیاد به انجام می‌رساند، و این همان «بعوضة ما» یعنی «بعوضه ناشناخته‌ای» است که چشم شما قادر به دیدن آن نیست؛ این مخلوقی جدید و تحدی خداوند است؛ این مخلوق جدید «بعوضه» ناشناخته، مانند هواپیمای جنگی عمل می‌کند، بلکه سرعت آن از هواپیماهای جنگی و موشک‌های زمینی و هوایی و فضایی شما بسیار بسیار بیشتر است و حرکت و جابجایی آن تحت فرمان و با کلمات خداوند سبحان صورت می‌گیرد و مأموریت آن وارد شدن به داخل قفسه سینه انسان است تا تخم خود را با سرعت بسیار زیاد در سینه انسان بیفشاند، لذا با سرعت زیاد تخم خود را در سینه انسان می‌گذارد تا به این ترتیب بتواند ذریّه ویروسی خود را از انسان به انسان منتقل کند و بعد از آن، تخم‌ها باز شده و تکثیر پیدا کرده و به سرعت آتشی که به کاه خشک افتاده باشد، در تمام بدن منتشر می‌شوند و سپس از انسان به انسان منتقل می‌گردند. حیوانات یا پرندگان به آن مبتلا نمی‌شوند. هر چقدر دروغ بگویند، برهان و دلیل آشکار علمی برای این امر ارائه نکرده‌اند و همچنین پشه‌هایی که قابل رؤیت هستند نیز به هیچ‌وجه مبتلا نمی‌شوند، بلکه منشأ و منبع آن مخفی است: «بعوضة نامرئی» و این مثالی از خلقت خداوند با کلمه «کن فیکون» است. خداوند این آفریده جدید را بدون داشتن پدر و مادر [جنس مذکر و مؤنث] خلق نموده‌است؛ این «بعوضة» یک تحدی از نزد خدا و گونه‌ای جدید از رده «بعوضة‌»هاست. خداوند این «بعوضة» را با کلمه «کن فیکون» آفریده‌است و از گروه حشرات گزنده و یا ناقلین بیماری‌ها و از رده «بعوضة»های شناخته‌شده در نزد شما نیست. حاشالله، بلکه از گروه «الذاریات ذرواً» است که سرعت بسیار زیاد و خارق‌العاده و قدرت نفوذ بالا دارد و از سینه انسان‌هایی که به آن‌ها حمله می‌کند به عنوان آشیانه تخم خود [و سکوی پرتاب] استفاده می‌کند و با سرعت زیاد تخم‌های خود را گذاشته و سپس بعد از گذاشتن تخم خود در داخل سینه انسان، با سرعت بسیار زیاد بدن را ترک می‌کند. تخم ‌دوره کمون و نهفتگی را در بدن انسان گذرانده و باز می‌شود و تعداد بسیار زیادی ویروس از آن خارج شده و در بدن انسان تکثیر می‌شوند و مرکز آن در قفسه سینه [ریه] است اما سازنده تخم، «بعوضة ربانیّ»، بلافاصله بدن انسان را ترک می‌کند و همانا که از انسان به عنوان محلی برای گذراندن دوره نهفتگی و کمون تخمش استفاده می‌کند تا از تخم خارج شوند و با سرعتی زیاد مانند سرعت آتشی که به کاه خشک افتاده باشد، در تمام بدن منتشر شوند. تمرکز آن در سینه [ریه] است تا تخم‌هایش که از سینه خارج می‌شود، فرد را مبتلا کند و روش ابتلا از فردی به فرد دیگر از طریق هوای آزاد صورت می‌گیرد. این‌ها زنده و در هوا شناورند و در آن زنده می‌مانند و این تنها یک بیماری واگیر اپیدمیک نیست. هر کس می‌خواهد بخواهد و هرکس نمی‌خواهد، نخواهد... چون اپیدمی و طغیان بیماری واگیر فروکش می‌کند و می‌رود ولی هیهات هیهات، من برای مردم جهان، آن را به عنوان اپیدمی یک بیماری واگیر معرفی نکردم، بلکه گفتم این عذابی است که به فرمان خداوند واحد قهار به صورت شبانه‌روزی در کشورهای مختلف جهان استمرار داشته و شدت آن در افراد با هم فرق داشته و بر اساس اعمالی است که انجام داده‌اند؛ گاهی به عنوان هشدار عمل می‌کند و گاهی شرّ و عذابش فراگیر و دردناک است. بلکه این «بعوضه مادر جدید» قارعه‌ای جهانی از نوع عذاب‌های خفیف‌تر است؛ شاید با فروتنی به درگاه پروردگارتان رو کرده و با تضرّع، توبه و انابه کنید تا شما را مورد رحمت خود قرار داده و عذاب را از شما بردارد تا از کتاب خدا قرآن عظیم پیروی کرده و از خداوند و خلیفه او بر جهان و بنده‌اش امام مهدی ناصر محمد یمانی اطاعت کنید.
در برابر خلیفه خدا استکبار نورزید، در غیر این صورت، شما را هم مانند شیطان که حاضر نشد در برابر آدم، انسانی که اولین خلیفه خدا از جنس انسان‌ها بود، سجده کند، به شدت لعنت خواهد کرد. گمان نکنید امام مهدی نادان است، بلکه او زیرک و باهوش است. من می‌دانم چه می‌گویم و همچنان اصرار دارم که آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، موجود زنده‌ای «مُنفَطِر و مُنشَطِر» است، یعنی در بدن انسان‌ها تکثیر می‌شود. این ویروس از انواع ویروس‌های حیوانی نیست و در بدن خوک، الاغ، گاو، شتر یا سایر چهارپایان یافت نمی‌شود. حیوانات و پرندگان در این عذاب جهانی که به صورت شبانه‌روزی در مناطق مختلف آب‌وهوایی جهان ادامه دارد، نقشی ندارند.
خدا را گواه می‌گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است که این مانند ویروس‌های عادی نیست که برای پزشکان متخصص ویروس‌شناسی شناخته‌شده‌اند و تنها قادر به زندگی در جسم هستند. شما قادر نیستید این ویروس و منبع آن «بعوضة نامرئی» را با هیچ حشره‌کشی از بین ببرید. بلکه قادر است در داخل بدنتان یا خارج از آن، در هوا و دریا و خشکی به زندگی خود ادامه دهد. همچنین قادر است در تمام مناطق آب‌وهوایی زنده بماند، چه بخواهید و چه نخواهید. اما این امر ابدی نیست و فقط تا زمانی که در برابر خلیفه خدا خاضع نشده باشید، ادامه خواهد داشت. پس خاضع شده و از کتاب خدا قرآن عظیم پیروی کرده و نسبت به هرچه که مخالف آیات محکم کتاب خدا قرآن عظیم باشد کافر گردید. من ناصح امین شما هستم؛ پیش از آنکه بر قلب‌ها پرده کشیده شده و به عقب بازگردانده شوید یا مانند «اصحاب سبت» مورد لعنت شدید خدا واقع گردید...که این در صورتی است که موعظه عذاب «بعوضة» که از تخم‌های آن صادر می‌شود، در شما کارگر نیفتد. این عذاب در سینه‌ها همچنان تقسیم شده و تکثیر می‌شود و هر یک باز تقسیم و تکثیر می‌شوند، باشد که ایمان بیاورید. در این مورد مثالی برایتان می‌آورم: یک دانه یا بذر، هفت خوشه می‌رویاند که در هر خوشه، یکصد دانه است. پس به این دانه‌هایی که می‌خورید بنگرید: دانه اصلی اول، تقسیم و تکثیر شده و از آن، صدها دانه تولید می‌شود. این مثال برای این بود که معنی «انفطار» و «انشطار» [روش تکثیر] را بفهمید و من کلمات و لغات را از روی سرگرمی و یا نثر به‌کار نمی‌برم، پس از خداوند واحد قهار بترسید...
همچنین تمام شما مستکبران را از عذابی هولناک‌تر و تلخ‌تر برحذر می‌دارم. و مردمی که به قرآن عظیم ایمان دارند، می‌دانند که من راست می‌گویم و جز حقّ بر زبان نمی‌آورم. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{إِنَّ اللَّهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ} صدق الله العظيم [البقرة: من الآية ۲۶].

اما مشکل در اظهارنظرهای شخصی انصار است و گویا قبل از اینکه مهدی منتظر از [آیات] محکم ذکر، مطلب را بیان کند، می‌خواهند خبر را برای مردم عالم تشریح کنند. درحالی‌که آنچه که شرح می‌دهند، از اطلاعاتی است که از پزشکان بشر به دست آورده‌اند و امام ناصر محمد آن را نگفته‌است. ای عجب از جماعت انصار!!! چگونه است که خلیفه خدا از تحدی پروردگار واحد قهار سخن می‌گوید که همگان را با عذابی به تحدی می‌کشد که مخفی و پنهان است و از راهی وارد می‌شود که از آن خبر ندارند؟ لذا دانشمندان بشریت از آن بی‌اطلاع هستند چون از راهی وارد می‌شود که نمی‌دانند. و من امام مهدی می‌دانم و آگاهم که چه می‌گویم و چیزی را که از آن یقین نداشته باشم به خداوند نسبت نمی‌دهم. من اشتباه و سراسیمه فتوا نمی‌دهم، بلکه آن‌ها گیج و آشفته‌اند و علت اشتباه و گیج شدنشان این است که هنوز اطلاعی از آن ندارند.
ما همچنان از آیات محکم تنزیل در قرآن عظیم، توضیحات و تفاصیل زیادی داریم، ولی هر چیز به وقتش و آن‌ها را در طغیانشان، سرگردان رها می‌کنیم چون هنوز اعتراف نکرده‌اند این عذاب رجز دردناکی است که پروردگار عالمیان بر آنان نازل کرده و رهایشان نمی‌کند [رجز الیم مقیم علیهم]؛ حتی مسلمانان هم همین‌طورند، انگار که ملحدند! پس رهایشان می‌کنیم تا یا به «حقّ» آمده از نزد پروردگارشان اعتراف کنند یا خداوند بر عذاب خود بیفزاید و دروازه عذاب بسیار شدید خود را بر روی آنان بگشاید، چون مردمی ملحدند و در برابر پروردگارشان، نه فروتنى کردند و نه زارى مى‌کنند و خواهند دانست که سپاهیان مخفی و هوشمند و زیرک خداوند به اذن خالقشان، غالب و مسلط و پیروز‌اند؛ این خداوند است که آن‌ها را آفریده و فرستاده و به آنان یاد داده چگونه عمل و مکر کنند. و خداوند خیرالماکرین است و این خداوند و پروردگار عالم است، پس [هوشیار باشید تا] دانشمندان دروغگو و تکذیب‌کننده در دولت‌های جهان، شما را به فتنه نیندازند.
همچنان قارعه عذابی که ویروس کرونا نامیده می‌شود در زمین جهانیان ادامه دارد و خدا را به شهادت می‌گیرم و شاهد بودن خدا کافی است، آنچه که به عنوان ویروس کرونا نامیده می‌شود، آن‌طور که گمان می‌کنند [جنگ] بیولوژیک نیست و نمی‌تواند ساخته دست بشر باشد. والله اگر همگان جمع شوند، قادر به آفریدن هیچ چیزی نه پشه و نه مگس هم نیستند؛ آنچه که ویروس کرونا می‌نامند، موجودی زنده و از مخلوقات خداوند است. ای جماعت ملحدان نسبت به خداوند و پروردگار عالمیان! به من مخلوقی را نشان دهید که خدا خالقش نباشد و کسی غیر از خدا آن را آفریده باشد. شما همچنان درگیر عذاب خفیف هستید که به عذاب‌های بزرگ‌تر و بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌انجامد. خداوند اعلان جنگ کرده‌است و به عقب بازنمی‌گردد، پاک و منزه است او... تا زمان وعده الهی فرا رسد و خداوند خلف وعده نمی‌کند و نور خود را کامل گرداند ولو مجرمان از ظهورش خرسند نباشند.
وسلامٌ على المُرسَلين، والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.
خليفة الله وعبده؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ

اخرین به روز رسانی: 26-07-2022 09:58 PM
7

زمان وقوع عذاب دردناک و برانگیخته شدن اصحاب کهف و «الرقیم» عیسی‌بن مریم نزدیک شده است...

- 8 -
04 - ذو الحجة - 1441 هـ
25 - 07 - 2020 مـ
۴ - مرداد - ۱۳۹۹ ه.ش.
12:17 عصر

https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=333512

زمان وقوع عذاب دردناک و برانگیخته شدن اصحاب کهف و «الرقیم» عیسی‌بن مریم نزدیک شده است...

بسم الله الرحمن الرحيم
{الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي أَنزَلَ عَلَىٰ عَبْدِهِ الْكِتَابَ وَلَمْ يَجْعَل لَّهُ عِوَجًا ۜ ﴿١﴾ قَيِّمًا لِّيُنذِرَ بَأْسًا شَدِيدًا مِّن لَّدُنْهُ وَيُبَشِّرَ الْمُؤْمِنِينَ الَّذِينَ يَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا حَسَنًا ﴿٢﴾ مَّاكِثِينَ فِيهِ أَبَدًا ﴿٣﴾ وَيُنذِرَ الَّذِينَ قَالُوا اتَّخَذَ اللَّهُ وَلَدًا ﴿٤﴾ مَّا لَهُم بِهِ مِنْ عِلْمٍ وَلَا لِآبَائِهِمْ ۚ كَبُرَتْ كَلِمَةً تَخْرُجُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ ۚ إِن يَقُولُونَ إِلَّا كَذِبًا ﴿٥﴾ فَلَعَلَّكَ بَاخِعٌ نَّفْسَكَ عَلَىٰ آثَارِهِمْ إِن لَّمْ يُؤْمِنُوا بِهَٰذَا الْحَدِيثِ أَسَفًا ﴿٦﴾ إِنَّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الْأَرْضِ زِينَةً لَّهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَيُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا ﴿٧﴾ وَإِنَّا لَجَاعِلُونَ مَا عَلَيْهَا صَعِيدًا جُرُزًا ﴿٨﴾ أَمْ حَسِبْتَ أَنَّ أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ كَانُوا مِنْ آيَاتِنَا عَجَبًا ﴿٩﴾ إِذْ أَوَى الْفِتْيَةُ إِلَى الْكَهْفِ فَقَالُوا رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنكَ رَحْمَةً وَهَيِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا ﴿١٠﴾ فَضَرَبْنَا عَلَىٰ آذَانِهِمْ فِي الْكَهْفِ سِنِينَ عَدَدًا ﴿١١﴾ ثُمَّ بَعَثْنَاهُمْ لِنَعْلَمَ أَيُّ الْحِزْبَيْنِ أَحْصَىٰ لِمَا لَبِثُوا أَمَدًا ﴿١٢﴾} صدق الله العظيم [الكهف]*

مدت اقامت اول آن‌ها به این شرح است: سیصد سال بر اساس سال قمری [محاسبات زمان در کره ماه]؛ تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَلَبِثُوا فِي كَهْفِهِمْ ثَلَاثَ مِائَةٍ سِنِينَ وَازْدَادُوا تِسْعًا﴿٢٥﴾ قُلِ اللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا لَبِثُوا ۖ لَهُ غَيْبُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۖ أَبْصِرْ بِهِ وَأَسْمِعْ ۚ مَا لَهُم مِّن دُونِهِ مِن وَلِيٍّ وَلَا يُشْرِكُ فِي حُكْمِهِ أَحَدًا ﴿٢٦﴾} صدق الله العظيم [الكهف].
و اما مدت اقامت [خواب] اول اصحاب کهف، سیصد سال قمری بر اساس محاسبات زمان در خود کره ماه است که مدت آن بر اساس حساب ایام و ماه‌ها و سال شما، دقیقاً برابر ۹ هزار سال شماست و اما مدت اقامت [خواب] دوم برابر ۹ سال خورشیدی [بر اساس محاسبات زمان در خورشید] است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَازْدَادُوا تِسْعًا ﴿٢٥﴾ قُلِ اللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا لَبِثُوا ۖ لَهُ غَيْبُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۖ أَبْصِرْ بِهِ وَأَسْمِعْ ۚ مَا لَهُم مِّن دُونِهِ مِن وَلِيٍّ وَلَا يُشْرِكُ فِي حُكْمِهِ أَحَدًا ﴿٢٦﴾} صدق الله العظيم [الكهف].
همانا که مدت اقامت دوم اصحاب کهف، ۹ سال خورشیدی بر اساس محاسبات زمان در خود خورشید است که یک ماه آن برابر هزار ماه و یک سال آن برابر دوازده هزار ماه است. یعنی یک سال خورشیدی در خود خورشید، برابر هزار سال شماست. پس ۹ سال خورشیدی بر اساس ایام و ماه و سال شما، معادل ۹ هزار سال می‌شود. یعنی مدت اقامت اول آن‌ها بر اساس «ایّام الله» در محاسبات کتاب، ۹ روز است و مدت اقامت دوم آن‌ها هم بر اساس «ایّام الله» در محاسبات کتاب ۹ روز. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَيَسْتَعْجِلُونَكَ بِالْعَذَابِ وَلَن يُخْلِفَ اللَّهُ وَعْدَهُ ۚ وَإِنَّ يَوْمًا عِندَ رَبِّكَ كَأَلْفِ سَنَةٍ مِّمَّا تَعُدُّونَ ﴿٤٧﴾ وَكَأَيِّن مِّن قَرْيَةٍ أَمْلَيْتُ لَهَا وَهِيَ ظَالِمَةٌ ثُمَّ أَخَذْتُهَا وَإِلَيَّ الْمَصِيرُ ﴿٤٨﴾} صدق الله العظيم [الحج].
نزدیک است فرمان عذاب در رسد و سیارک عذاب، علاوه بر بیماری واگیری که کرونا می‌نامید بر سرتان نازل شود. آنچه که شما کرونا می‌نامید، عذابی است که از یک «بعوضه» منفرد صادر شده و خداوند آن را از دو زوج [از یک موجود مذکر و یک موجود مؤنث به عنوان والد] خلق نکرده است. بلکه این نمونه و مثلی جدید از قدرت الهی است و خداوند سبحان، آن را بدون اینکه والد مذکر و مؤنثی داشته باشد، خلق کرده است. بلکه مثالی از آفرینشی جدید در آیات محکم قرآن عظیم است؛ این «بعوضه ناشناخته» منفرد است. همان که خداوند، تکذیب‌کنندگانِ کافر و مسلمانِ ذکرش، قرآن عظیم را
با آن به تحدی کشیده است. و همچنان این «بعوضه» جدید [که کوچک‌ترین موجود زنده‌ی نامرئی است که در کتاب، از آفرینش آن یاد شده است] برای بدترین موجودات دونالد ترامپ و یارانش، یک تحدی است. کسانی که گمان می‌کنند قدرتی دارند که کسی یارای غلبه بر آنان را ندارد. اما خداوند با کوچک‌ترین موجود زنده‌ای که در کتاب از آن یاد شده است، آنان را مقهور کرده‌است. «بعوضه»ای که دانشی در مورد آن ندارید. و برای خدا شهادت می‌دهم که این تنها یک «بعوضه» منفرد است که همچنان به جنگ جهانی خود علیه کافران نسبت به قرآن عظیم و دشمنان قرآن عظیم و بر ضد مسلمانانی که از ذکر پروردگارشان، قرآن عظیم، رومی‌گردانند ادامه می‌دهد. مسلمانانی که خود را مؤمن به قرآن عظیم می‌دانند و مانند کسانی هستند که گفتند: «شنیدیم و سرپیچی و عصیان می‌کنیم» و حاضر نشدند دعوت عبد و خلیفه خدا مهدی ناصر محمد یمانی را برای حکمیت بر اساس آنچه را که خداوند در کتابش نازل فرموده است، بپذیرند. حتی مسلمانان از حکم خدا در کتابش روگرداندند و لذا خداوند برای کتابش خشمگین شده است؛ پس چه کسی شما را از عذاب او نجات خواهد داد اگر راست می‌گویید...
در هر صورت، ای جماعت کافران و مسلمانان روگردان! خداوند به خاطر کتابش خشمگین شده‌است، پس چه کسی شما را از عذاب او نجات خواهد داد اگر راست می‌گویید؟ از کسانی که به جای خدا می‌خوانید، بخواهید آسیب و سختی [ضرّ] عذاب «بعوضه تحدی» را از سرتان بردارند. این «بعوضه» مذکر نیست، بلکه مؤنث است و تخم‌گذاری می‌کند و خداوند از «مایع» تخمش [سائل بویضتها]، موجودی جدید خلق می‌کند که همانی است که ویروس کرونا می‌نامید. همچنین موجودی جدید که از تخم نشأت می‌گیرد و خداوند آن را از «زلال» [سفیده] تخم‌های «بعوضه ناشناخته» منفرد می‌آفریند که خلقتشان متشابه و در عین حال متکاثر هستند، خداوند همه‌اش را با کن فیکون آفریده است. موجود زنده جدیدی که قادر است بدون نیاز به بدن، به صورت مستقل در خشکی و دریا و هوا زندگی کند. شاهد هستید که من از همان اولین بیان، اصرار داستم آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، موجود زنده جدیدی است که بدون نیاز به بدن [انسان] زنده می‌ماند و در داخل بدن و خون زندگی می‌کند.
ای فرزندان آدم! از خدا بترسید. توان جنگیدن با خدا را ندارید؛ ای کسانی که خود را از مکر خدا در امان می‌پنداشتید، شما به پروردگارتان اعلان جنگ کردید و می‌خواهید نور خدا را خاموش کنید اما شکست خوردید و خداوند نور خود را کامل خواهد کرد، ولو مجرمان از ظهورش خرسند نباشند. همچنان چیزی درمورد «بعوضه ناشناخته» کتاب نمی‌دانید، این مانند «بعوضه»‌های مرئی که می‌شناسید، نیست. چون آنچه که شما می‌شناسید جنس مذکر دارد که قبل از تخم‌گذاری با آن لقاح می‌کند و بعد تخم‌هایی می‌گذارد که با ذریه «بعوضه» مذکر بارور شده‌است. اما خداوند «بعوضه‌ی تحدی» را بدون داشتن والد مذکر و مؤنث و با قدرت کن فیکون آفریده است و این نمونه و مثالی جدید در خلقت است که شما قادر به دیدن آن نیستید! او همچنان به حملات جنگی خود در قاره‌ها و اقیانوس و دریاها و قطب‌ها ادامه می‌دهد و با کلمات خداوند پرواز کرده و به حرکت درآمده و تخم خود را که بدون ذریه است، می‌گذارد و خداوند از «زلال» [سفیده] تخمش، موجودات زنده ویروسی متشابه و متفاوت را می‌آفریند و خداوند همه‌ی آن را با حرف کاف و نون می‌آفریند و می‌فرماید: «کن فیکون» تا بدانید که خداوند بر هر کاری قادر است اما اکثر مردم نمی‌دانند.
و آنچه من در کتاب از «بعوضه‌ی تحدی» می‌دانم این است که منفرد است و لاغیر
و اما در مورد ویروس‌های تخم آن، کسی جز خداوند از سپاه خدا خبر ندارد، [این بعوضه] وارد سینه‌ها می‌شود و در آسمانِ خشکی‌ها و دریاها پرواز می‌کند، همچنین در آسمانِ قطب‌ها و به قومی دیگر حمله می‌برد. همانا که او دشمنِ دشمنان خداست، هرجا که باشند با اذن خدا از جنگیدن با آنان عاجز نمی‌شود تا کافران و بدکاران دو جنس [جن و انس = ثقلین] بدانند قدرت آن‌ها در برابر قدرت خداوند چقدر است! چیزی نیست که مساوی قدرت این «بعوضه» مکرم و مجهزی باشد که با کلمات الهی یاری می‌شود، در تمام شرایط آب‌وهوایی مختلف قادر است زندگی کند، در مناطق با برودت یا گرمای شدید و مناطق معتدل. همچنان در تمام عالم می‌چرخد، از شرق و غرب تا شمال و جنوب تا کانون‌های مرکزی را تشکیل دهد، بلکه هم در سطح زمین و هم در باطن آن [زمین مفروشه] می‌گردد و اندوه و گرفتاری ناشی از جنگ جهانی آن تشدید خواهد شد و این تنها عذاب کمتر و خفیف‌تر است؛ فقط اینکه درجه عذاب آن متفاوت است، جایی برای تذهیب است و جایی برای تأدیب و جایی برای عذاب است و جایی شرّی فراگیر و عذابی بسیار سخت. قرنطینه و فاصله‌گذاری اجتماعی به کارتان نمی‌آید، به شما خواهد رسید و گرفتار عذاب خواهید شد تا اینکه ملائکه را ببینید که هنگام مرگ برای گرفتن جانتان بر چهره و پشتتان می‌زنند، مرگ شما در کتاب، یکسان نیست اگر می‌دانستید...
ای جماعت تصمیم‌گیرندگان! راه فرار کجاست؟ به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم، قادر نیستید از «بعوضه‌یِ عذاب رجز» بگریزید. حتی اگر به سطح ماه بگریزید، از شما پیشی گرفته و در سطح ماه بی‌صبرانه منتظر رسیدنتان خواهد بود تا تخم‌هایش را در سینه‌تان بیفشاند و خداوند امر این تخم‌ها را با کلمات تامّه خود عهده‌دار است و از آن ویروس‌هایی را می‌آفریند که زنده‌اند و تقسیم و تکثیر می‌شوند. محل پرورش و تکثیر ویروس انسان است و این ویروس‌های بشری از انسان به انسان منتقل می‌شوند. هیچ یک از چهارپایان و حیواناتی که در خشکی و دریاها هستند یا پرندگان و خزندگان و حشرات، محل پرورش و تکثیر آن نیستند، بلکه هرکس از دو جنس [جن و انس = ثقلین] که خدا بخواهد، محل پرورش و تکثیر آن می‌شود تا شاید بازگردند و بدانند که خدایی دارند که جز او کسی نمی‌تواند آسیب و سختی را از آنان بردارد، این خداوند سبحان و پروردگار من و شما و پروردگار عالمیان است، آیا شما به او ایمان دارید؟ پس به سوی او بازگردید، جز او کسی این سختی را از شما برنمی‌دارد، آیا خدایی جز او هست؟ پاک و منزه و برتر است از آنچه که با او شریک می‌گیرید. پس به سوى خدا بگریزید، که من از سوى او براى شما هشداردهنده‌اى آشکارم [اشاره به آیه کریمه سوره الذاریات: فَفِرُّوا إِلَى اللَّـهِ ۖ إِنِّي لَكُم مِّنْهُ نَذِيرٌ مُّبِينٌ ﴿٥٠﴾] و یقین داشته باشید راه فراری ندارید مگر به سوی خداوند، پس از خدا به سوی او بگریزید و به درگاه او توبه واقعی کنید. در پیشگاه او انابه کرده و بخواهید قلب‌هایتان را هدایت فرماید و فرقان به شما عنایت نماید و این [فرقان] نور و شفای آن چیزی است که در سینه‌هاست و همچنین بصیرت قلب‌ها اگر فکر کنید....
ای مردم! ای مسلمانان روگردان و ای کافران! بشنوید و بنیدیشید، در جنگ خداوند واحد قهار، بازگشت و عقب‌گردی در کار نیست، عذاب از همه طرف احاطه‌تان کرده‌است. از آسمان و زمین و خشکی و دریا و فضا و همچنین از میان خودتان. خداوند فقط و فقط بر عذاب خود می‌افزاید، پس ای خردمندان از خدا پروا کنید. شما همچنان گرفتار جنگ «بعوضه» جنگی خدا و ویروس‌های تخم آن هستید که در سینه‌ها و در هوا آزادنه زندگی می‌کنند.
خداوند واحد قهار را به شهادت می‌گیرم و گواه بودن خداوند کافی است که من امام مهدی ناصر محمد یمانی از اولین بیان خود که در دهم رجب صادر شد، اصرار داشتم آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، موجود زنده‌ای است که قادر است به تنهایی بدون نیاز به جسم [انسان] در هوا زندگی کند. موجودی که برای زنده بودن، قائم به ذات خود است و به سینه‌ها حمله می‌کند و راه علاجی برای آن نمی‌یابم مگر آنچه که در بیانی آورده بودیم که عنوان آن این است:
«ويروس كرونا و بیان جداکننده حقّ از باطل؛ بیانی که بیهوده و شوخی نیست!» پایان عنوان بیان
و خداوند واحد قهار را به شهادت می‌گیرم که من نه شعر برایتان می‌سرایم و نه در نثر مبالغه می‌کنم، بلکه این بیان حق ذکر برای کسانی از شماست که می‌خواهند متذکر شوند و از خدا و روز آخرت می‌ترسند. هشداردهنده، معذور است و تنها خردمندان متذکر شده و پند می‌گیرند. تمام فتواهایی که در بیان آمده‌اند، از آیات محکم قرآن، برهان دارند. امام مهدی ناصر محمد یمانی چیزی را که نمی‌داند، نمی‌گوید. بی‌شک‌ و تردید و به اذن خدا، حق بودن بیانات امام مهدی ناصر محمد یمانی در عالم واقعیات را خواهید دید، درست مانند ۲=۱+۱.
و اما تحدی خداوند در برابر دشمنانش با مثال زدن در مورد آفرینش «بعوضه ناشناخته» جدید، خبری است که در آیات محکم ذکر قرآن عظیم و در این فرموده خداوند تعالی آمده است:
{إِنَّ اللَّهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا ۚ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ ۖ وَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّهُ بِهَٰذَا مَثَلًاۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا ۚ وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ ﴿٢٦﴾ الَّذِينَ يَنقُضُونَ عَهْدَ اللَّهِ مِن بَعْدِ مِيثَاقِهِ وَيَقْطَعُونَ مَا أَمَرَ اللَّهُ بِهِ أَن يُوصَلَ وَيُفْسِدُونَ فِي الْأَرْضِ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ﴿٢٧﴾} صدق الله العظيم [البقرة].**

و ما تفاصیل بیشتری در بیان حق قرآن مجید که از نزد خداوند عزیز و حمید نازل شده، در نزد خود داریم. وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
خليفةُ الله وعبدُهُ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پی‌نوشت:
* بیان در مورد الرقیم [مسیح عیسی‌بن‌مریم] :
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=157272#post_157272
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=191841
**بیان مربوط به حقیقت بعوضة، موجودی نامرئی و مثالی از خلقت خداوند با کلمه «کن فیکون»:
بیان مربوط به آیات [البقرة : ‍۲۸-۲۶] و معنای «ۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا» و حقیقت رمز «کثیر» در قرآن :

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اخرین به روز رسانی: 27-07-2022 01:34 PM
8

از خلیفه خدا و عبدش مهدی به دشمن خدا امانوئل ماکرون و امثال او در جهان...

- 9 -
امام مهدي ناصر محمد اليماني
07 - ربيع الأول - 1442 هـ
24 - 10 - 2020 مـ
۳ - آبان - ۱۳۹۹ ه.ش.
2:00 عصر

https://mahdialumma.xyz/showthread.php?t=41140

از خلیفه خدا و عبدش مهدی به دشمن خدا امانوئل ماکرون و امثال او در جهان...

از خلیفه خدا و عبدش، امام مهدی ناصر محمد یمانی به رئیس‌جمهور فرانسه، امانوئل ماکرون، دشمن خدا و دشمن دین خدا اسلام، دشمن محمد رسول‌الله که با دین اسلام آمده است و دشمن مسیح عیسی‌بن‌مریم رسول‌الله که با دین اسلام آمده است و دشمن موسی رسول‌الله که با دین اسلام آمده است و دشمن تمام رسولان الهی که همگی دین اسلام را آورده‌اند، از اولین تا آخرینشان محمد رسول‌الله، که صلوات بر او تمام رسولان الهی باد که همگی دین اسلام را آورده‌اند؛ در برابر آنها تسلیم کامل هستیم و میان هیچ‌ یک از رسولان خدا فرقی نمی‌گذاریم، رسولانی که دین اسلام و تسلیم در برابر پروردگار عالمیان را آورده‌اند تا [انسان] خداوند را بدون قائل شدن شریکی عبادت کند، این دینی است که رحمت برای مردم جهان است تا آرامش و صلح حاکم گشته و مانع ظلم کردن انسان به برادر انسانش گردد و صلح جهانی را بین ملت‌های عالم برقرار سازد و مسلمان و کافر زندگی مسالمت‌آمیزی در کنار هم داشته باشند. در دین خدا اسلام، اکراه و اجبار راه ندارد، هر کس می‌خواهد ایمان بیاورد و هر کس می‌خواهد کافر شود. وظیفه‌ی ما ابلاغ است و حساب مردم با خداوند است، خدایی که بهشت را برای شکرگزاران و آتش را برای کافران مقرر داشته است و اما بعد....
سلام و رحمت خدا بر رئیس‌جمهور صهیونیست فرانسه، امانوئل ماکرون مباد! همچنین بر رئیس جمهور صهیونیست دونالد ترامپ و همه کسانی که در عالم امثال آنها هستند، شیاطین بشری که به صورت آشکار و نهان علیه دین خدا، اسلام، اعلان جنگ کرده‌اند و خداوند بر مجرمان احاطه داشته و از آنان آگاه است و برخی از اعراب، کفر و نفاقشان شدیدتر است، خدا بر آن نبوده است تا مؤمنان را [به حالی که هستند] واگذارد، تا آنکه در برابر چشم مسلمانان، پلید را از پاک جدا کند. هر کس اعلان نکند که سفیر فرانسه را اخراج کرده و روابط دیپلماتیک و تجاری با حکومت فرانسه را قطع نکند، همانی بر او رواست که بر دشمنان خدا روا شده است: لعنت خدا و ملائکه و تمام صالحین بر آنان باد.
ای رهبران مسلمانان عرب و غیر عرب! چنانچه نسبت به محمد رسول‌الله که دین خدا، اسلام، را برای عالمیان آورده است غیرت ندارید، پس نسبت به خداوند و تمام رسولان الهی که دین اسلام را آورده‌اند، غیرت ندارید! ای ماکرون لعین! محمد رسول‌الله اولین کسی نبود که دین اسلام را آورد، بلکه خداوند نبی الله محمد، بنده و رسولش را و همچنین نبی الله مسیح عیسی‌بن‌مریم بنده و رسولش را و نبی الله موسی بنده و رسولش را با دین اسلام فرستاد. اما کافران غیر از آنچه را که آنان‌ آورده بودند، گفتند و وای بر آنان و امثال آنها، کسانی مانند تو در عصر حاضر، از عذاب‌های شدیدی که به کمک عذاب بسیار شدید کنونی یعنی عذابِ خونی [عذاب الدّم] بر شما وارد می‌شود و در آیات محکم قرآن عظیم آمده است، همان چه که شما آن را ویروس کرونا می‌نامید و تمام پزشکان جهان تلاش می‌کنند برای آن واکسنی پیدا کنند و از آنجا که این نشانه‌ای از نشانه‌های الهی است تا مردم عالم در برابر خلیفه خداوند مهدی ناصر محمد یمانی سر طاعت فرود آورند، و از آنجا که من به یقین از نزد پروردگار عالمیان از این امر خبر دارم؛ لذا به فرمان خدا پیشاپیش نتیجه تهیه واکسن‌هایتان را اعلام می‌کنم. این واکسن‌ها نه تنها موفق به متوقف کردن آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، نخواهند بود، بلکه به اراده خداوند این واکسن‌ها به نفع این ویروس بوده و صد در صد به آن کمک خواهند کرد. این جزای تکبر شما در برابر خدا و خلیفه اوست تا بدانید خداوند بر همه کاری قادر است و بازگشت همه امور به سوی خداوند است. همان‌ گونه که خدایی جز او نیست، بدی را نیز تنها او می‌تواند از سر مردم بردارد؛ پاک ومنزه است از شریکانی که برایش قائل می‌شوید، او بسی والاتر و برتر است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{قُلِ الْحَمْدُ لِلَّهِ وَسَلَامٌ عَلَىٰ عِبَادِهِ الَّذِينَ اصْطَفَىٰ ۗ آللَّهُ خَيْرٌ أَمَّا يُشْرِكُونَ ﴿٥٩﴾ أَمَّنْ خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَأَنزَلَ لَكُم مِّنَ السَّمَاءِ مَاءً فَأَنبَتْنَا بِهِ حَدَائِقَ ذَاتَ بَهْجَةٍ مَّا كَانَ لَكُمْ أَن تُنبِتُوا شَجَرَهَا ۗ أَإِلَٰهٌ مَّعَ اللَّهِ ۚ بَلْ هُمْ قَوْمٌ يَعْدِلُونَ ﴿٦٠﴾ أَمَّن جَعَلَ الْأَرْضَ قَرَارًا وَجَعَلَ خِلَالَهَا أَنْهَارًا وَجَعَلَ لَهَا رَوَاسِيَ وَجَعَلَ بَيْنَ الْبَحْرَيْنِ حَاجِزًا ۗ أَإِلَٰهٌ مَّعَ اللَّهِ ۚ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٦١﴾ أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ وَيَجْعَلُكُمْ خُلَفَاءَ الْأَرْضِ ۗ أَإِلَٰهٌ مَّعَ اللَّهِ ۚ قَلِيلًا مَّا تَذَكَّرُونَ ﴿٦٢﴾ أَمَّن يَهْدِيكُمْ فِي ظُلُمَاتِ الْبَرِّ وَالْبَحْرِ وَمَن يُرْسِلُ الرِّيَاحَ بُشْرًا بَيْنَ يَدَيْ رَحْمَتِهِ ۗ أَإِلَٰهٌ مَّعَ اللَّهِ ۚ تَعَالَى اللَّهُ عَمَّا يُشْرِكُونَ ﴿٦٣﴾} صدق الله العظيم [النمل].
اما خداوند، من امام مهدی ناصر محمد یمانی را در میان این امت لائیک [بی‌دین] که به شدت نسبت به خداوند و پروردگار عالمیان ملحد هستند، برانگیخته است. اگر خداوند عذاب کمی بر سرشان نازل کند تا موعظه‌ای باشد و پروا کنند، این امر تنها باعث کافر شدن بیشتر آنان نسبت به خدا می‌شود. اگر گرفتار توفان سیل شوند، می‌گویند بلایای طبیعی. اگر گردباد دریایی توفنده [إعصار الريح البحريّ العاصف] بر سرشان بفرستد، می‌گویند بلایای طبیعی. اگر باد دریایی بسیار شدید [الريح البحريّ القاصف] به سویشان بفرستد، می‌گویند بلایای طبیعی. اگر در خشکی، تندبادهای بنیان‌کَن از گروه «النازعات» که انسان‌ها را از جا برمی‌کند، به سویشان بفرستد
[إعصاراً برّياً قمعيّاً من النازعات تنزع الناس] می‌گویند بلایای طبیعی است. و اگر بادهایی را بفرستد که از گروه «النازعات» غرق‌کننده دریایی [ريحاً من النازعات غرقاً بحريةً] هستند، می‌گویند بلایای طبیعی. یا اگر تندبادی حامل آتش بفرستد تا پاره‌ای از آتش به جان جنگل‌ها و بیشه‌هایشان بیندازد و سپس آن را به بادی تبدیل کند که باعث افروخته شدن بیشتر آتش و سرعت آن و گسترش دامنه آن به شهرهایشان ‌گردد، باز می‌گویند بلایای طبیعی که علت آن را اصطکاک درختان بر اثر باد و در نتیجه ایجاد آتش می‌دانند، اما دروغ می‌گویند و تفسیر شما برای آتش گرفتن جنگل‌های سبز را عقل و منطق نمی‌پذیرد. بلکه در اول کار، خداوند بادی تند و شدید حامل آتش را بر می‌انگیزد که باعث آغاز آتش‌سوزی در جنگل‌های سبز شما می‌شود، سپس این تند باد را به بادی استوایی بدل می‌کند تا باعث افروخته شدن بیشتر آتش و گسترش دامنه آن به سمت دیارتان گردد تا باغ‌ها و بوستان‌های حاوی درختان تنومند را که در اطراف دیارتان هستند به آتش بکشد؛ ولی شما مردمانی ملحد هستید و ملحدان شما تنها چیزی که می‌گویند این است که این‌ها بلایای طبیعی است. و اگر با زلزله از زیر پاهایتان، عذابتان کند، ملحدان شما می‌گویند این از بلایای طبیعی شناخته شده‌است که گاه‌به‌گاه رخ می‌دهد.
و حال این عذاب جدیدی است که خداوند، به تدریج شما را گرفتار آن کرده است که تا به حال به هیچ وجه چیزی مانند آن در طبیعت وجود نداشت و رده‌ای [از موجودات] است که به رده‌های گوناگون تقسیم می‌شود و بیماری‌هایی در سینه و خون ایجاد می‌کند، در خلقت مشابه‌اند اما از نظر ژنتیکی با هم متفاوتند
و خداوند آن را از تخمِ «بعوضة ناشناخته» منفردی که فقط مؤنث است [بعوضة ما أنثى واحدةٌ]، خلق کرده است و شما از نظر علمی به آن احاطه ندارید. با کلمات [قدرت] خداوند، در جهان چرخش می کند و در خشکی و دریا و جوّ جابه‌جا می‌شود و برای آنچه که شما «ویروس‌های کرونا» می‌نامید، مَدَد می‌آورد و سزاوار او [بعوضه] نیست که مَدَدی بیاورد که از همان نوع مَدَد اول باشد، بلکه هر مدد، گونه‌‌های جدید در خلقت است و ذریه ندارد و مأموریت او تنها این است که به اذن خدا تخم‌ریزی کند و خداوند با کلمات «کن فیکون» خود، امر تخم‌ها را بر عهده گرفته و این کلمات را به تخم‌های ویروس‌ها القا می‌کند و سپاه خداوند را کسی جز خدا نمی‌شناسد.
و خدا را گواه می‌گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است، آنچه که از مکر و حیله‌ی چیزی که ویروس کرونا می‌نامید در عالم رخ می‌دهد، به دلیل
یک «بعوضة» منفرد [جنس ماده] است که از مخلوقات جدید خداوند می‌باشد که وعده آن در محکمات کتابش به شما داده شده‌است و خداوند از اینکه روگردانان مستکبر از پیروی از کتابش قرآن عظیم را به تحدی بکشد، شرم نمی‌کند. خداوند با موجود زنده جدید «بعوضة» که درباره آن چیزی نمی‌دانند، آنان را به چالش کشیده است و مثالی جدید زده و خداوند با کلمات قدرت خود، آن [بعوضه] را مادر ویروس‌های جدید قرار داده است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{إِنَّ اللَّهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا ۚ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ ۖ وَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّهُ بِهَٰذَا مَثَلًا ۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا ۚ وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ ﴿٢٦﴾ الَّذِينَ يَنقُضُونَ عَهْدَ اللَّهِ مِن بَعْدِ مِيثَاقِهِ وَيَقْطَعُونَ مَا أَمَرَ اللَّهُ بِهِ أَن يُوصَلَ وَيُفْسِدُونَ فِي الْأَرْضِ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ﴿٢٧﴾ كَيْفَ تَكْفُرُونَ بِاللَّهِ وَكُنتُمْ أَمْوَاتًا فَأَحْيَاكُمْ ۖ ثُمَّ يُمِيتُكُمْ ثُمَّ يُحْيِيكُمْ ثُمَّ إِلَيْهِ تُرْجَعُونَ ﴿٢٨﴾} صدق الله العظيم [البقرة]*.
شایسته امام مهدی نیست که بدون اینکه دانشی از نزد خدا داشته باشد، از دهم رجب سال ۱۴۴۱ (۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ه.ش.) در شروع موعظه در مورد عذابی که سینه‌ها را گرفتار می‌کند، چالش‌های پیش‌ِ رو را مطرح نماید. من نمی‌توانم در مورد عذابی که سینه‌ها را فرامی‌گیرد به شما خبری بدهم مگر زمانی که رخ دهد، چون که در کتاب آمده‌است که نقاط تحدی را به اذن خداوند در زمانی بگذارم که موعظه عذاب سینه‌ها‌ آغاز شده باشد، یعنی حین وقوع آن نه قبل از رخ دادنش. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{يَا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءَتْكُم مَّوْعِظَةٌ مِّن رَّبِّكُمْ وَشِفَاءٌ لِّمَا فِي الصُّدُورِ وَهُدًى وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِينَ ﴿٥٧﴾} صدق الله العظيم [يونس].

لذا نمی‌توانم آیه را تغییر بدهم و بگویم ای مردم، موعظه‌ای از سوی خدا برایتان خواهد آمد که درمانی است برای آنچه که در سینه‌هاست. ولی وقتی واقعه شروع شد، اعلان کردم که این نشانه و آیه عذابی جهانی است و تنها یک بیماری فراگیر جهانی نیست که بیاید و برود، همچنان که پدرانتان را گرفتار می‌کرد. هیهات، هیهات... این عذابی مستمر، همراه با تقسیم و تکثیر و جهش‌های ژنتیکی است. به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم، پزشکان تأثیرات جدیدی از این ویروس بر روی جسم پیدا می‌کنند که اصلاً فکرش را هم نمی‌کردند و ما در اولین بیان در مورد آن به شما خبر داده بودیم که از مکر آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، چیزهایی خواهید دید که گمانش را هم نمی‌کردید. و حال می‌بینید که ویروس کرونا مهارت بسیار بالایی داشته و تمام پیچیدگی‌های بدن انسان را به خوبی و با دقت می‌شناسد و پزشکان متخصص عجایب زیادی از مکر و حیله‌های این ویروس را خواهند دید، انگار که خود این ویروس بدن انسان را آفریده و به تمام ظرایف و پیچیدگی‌های آن احاطه داشته و نسبت به بدن انسان آگاهی کامل و دقیق دارد. علت این است که این ویروس تعالیم و فرمان‌های خداوندی که انسان را آفریده و پروردگار من و شماست، اجرا می‌کند؛ خداوندی که خالق همه چیز است، پاک و منزه است و نسبت به همه چیز آگاهی و بصیرت دارد و بر هر کاری قادر است.
ای مردم جهان! خدا را گواه می‌گیرم که آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، مختص بشر است یعنی منبع انسانی دارد و اما ماده‌ای که خداوند این ویروس را از آن خلق نموده، از زلال [سفیده] تخم‌های «بعوضة»ای است که شما از آن چیزی نمی‌دانید. در هر حال شایسته امام مهدی خلیفه خدا بر عالم نیست که چیزی را که به آن یقین ندارد، بگوید. ما همچنان به بشریت یادآوری می‌کنیم که ما تحدی و چالش‌ها را در تاریخ ده رجب سال گذشته، سال ۱۴۴۱ به صورت زودهنگام گذاشته بودیم و در مسائل حقِ موردِ چالش، تناقضی نداریم، چون من چیزی جز آنچه که از کتاب خدا قرآن عظیم استنباط کرده باشم، نمی‌گویم و به خدا نسبت نمی‌دهم.
خداوند را به شهادت می‌گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است که خداوند عذاب سخت خونی [القارعة الدّم] را که ویروس کرونا می‌نامید، از سر تمام عالم بر نمی‌دارد مگر اینکه در برابر خلیفه خدا امام مهدی ناصر محمد یمانی سر فرود آورید و دعایی را بخوانید که در تاریخ ۲۶ رمضان ۱۴۴۱ (۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹) در بیانی آورده بودیم با عنوان «ويروس كرونا و بیان جداکننده حقّ از باطل؛ بیانی که بیهوده و شوخی نیست!» پایان عنوان بیان .
در آن بیان، موعظه و راه درمان عذاب سینه‌ها آورده شده‌است. قفسه سینه کانون آن چیزی است که ویروس کرونا می‌نامید و سپس پیشرفت کرده و تمام دستگاه‌های بدن انسان را درگیر می‌کند و باعث فلج کامل آن می‌شود و در هر فردی که خدا بخواهد باعث از کار افتادن عمل این دستگاه‌ها با درجات متفاوت می‌شود، از توقف کار جزئی تا توقف نیمی از آن یا توقف کامل و تعداد فوتی‌ها در آینده بیشتر و بیشتر خواهد بود. همانا که ما در بیان اول به شما گفتیم در ابتدای کار تعداد فوتی‌ها کم است، چون می‌دانم در آینده افراد بیشتری فوت خواهند کرد و تعداد بیشتری مبتلا خواهند شد. چه کسی شما را از عذاب خداوند و پروردگار عالمیان نجات خواهد داد؟! برای هر یک از شما درجاتی از درگیری وجود دارد و آن‌ها را به درجات مختلفی تقسیم کردیم. برخی به صورت تهذیب است یعنی عذابی خفیف، برای بعضی حکم تأدیب را دارد یعنی عذابی با شدت کم و برای برخی حکم تعذیب دارد یعنی عذابی شدیدتر و بالاخره برای گروهی عذابی بسیار شدید و سخت و فراگیر که بالاترین درجه عذاب است که گریبان مستکبران و مجرمان مفسد فی الارض را می‌گیرد و برخی از شما گرفتار ویروس خونی که در راه است خواهید شد که در عرض یک روز بر بیمار غلبه یافته و کار کسی که به آن مبتلا شده را یک روزه یعنی در عرض ۲۴ ساعت تمام کرده و باعث مرگ او می‌شود و برخی از شما به کما رفته و گرفتار مرگ بالینی می‌شوید تا زمانی که خدا بخواهد و روحش گرفته شود، و برخی بعد از ابتلا به ویروس بینایی را از دست داده و کور می‌شوند و برخی شنوایی و بینایی را از دست می‌دهند. در برخی از شما سیستم عصبی درگیر شده و قادر به تکان دادن دست و پا نیست و صدایش را به کل از دست می‌دهد و امراض و درگیری‌های بیشتر... خداوند بیش از این نزد خود دارد و دری از عذاب بسیار شدید را بر روی مجرمان و تمام کافران سرکش که به ناحق در زمین استکبار می‌ورزند، باز می‌کند.
دوباره به شما هشدار می‌دهم... از خدا به سوی خدا بگریزید و درهای خانه‌های خدا را بر روی کسانی که به سوی خدا گریخته و بر روی معتکفین و اهل رکوع و سجود نبندید. خانه‌های خدا مانند سینما نیست که برای جلوگیری از تجمع و حفظ فاصله اجتماعی آن را تعطیل کنید، بلکه خانه‌های خدا مقدس هستند و این حدود خداست از عذاب خدا که اضافه بر آنچه که کووید ۱۹ و کووید ۲۰۲۰ می‌نامید و از زمین و آسمان و دریا در راه است، برحذر باشید تا زمانی که در برابر خلیفه خدا سر فرود آورده و کاملاً تسلیم او گردید؛ و هر کس هلاک مى‌شود، از روى حجّت و آگاهى هلاک شود و هر کس حیات یافت، از روى دلیل، حیات یابد و تمام این‌ها به اذن خداوند و پروردگار عالمیان است. خدایا ابلاغ کردم پس شاهد باش وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.
خليفةُ الله وعبدُه الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
* بیان مربوط به حقیقت بعوضة، موجودی نامرئی و مثالی از خلقت خداوند با کلمه «کن فیکون»:
بیانات مربوط به آیه [غافر: ۱۱] و معنای «رَبَّنَا أَمَتَّنَا اثْنَتَيْنِ وَأَحْيَيْتَنَا اثْنَتَيْنِ»:
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=124085
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=125060

اخرین به روز رسانی: 27-07-2022 01:38 PM
9

خبری برای تصمیم‌گیرندگان و تمام بشریت در مناطق دور و نزدیک ..

-10-
الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
29 - ربيع الأول - 1442 هـ
15 - 11 - 2020 مـ
۲۵- آبان- ۱۳۹۹ه.ش.
12:16 مساءً

https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=338898

خبری برای تصمیم‌گیرندگان و تمام بشریت در مناطق دور و نزدیک ..

بسم الله الرحمن الرحيم و صلوات و سلام بر تمام انبیا و رسولان الهی از اولین تا آخرینشان محمد رسول‌الله و تمام پیشینیان و آیندگان كه دعوت آنان را استجابت کرده و از راه آنها به‌ سوی خداوند عزیز و حمید پیروی نمودند و کسانی که در ملاء الأعلی هستند تا روز قيامت امّا بعد..
سلام و برکات و رحمت و رضوان خدا بر شما انصار پیشگام برگزیده عزیزم و سلام و رحمت خدا بر تمام بندگان خدا، کسانی که اگر حق آمده از نزد پروردگارشان برایشان روشن گردد؛ در برابر دعوتگر الهی تکبر نورزیده و غرور و تعصب آنان را به گناه نکشانده و در برابر آن تسلیم می‌شوند. چشم امیدمان به خداست و امیدواریم خداوند از نزد خود در پیروزی و نصرت موعود و در تمکین با فتحی آشکار برعالمیان تعجیل فرماید. امام مهدی ناصر محمد و انصار صادق او در میان ملت‌های مختلف جهان، همان سخنی را می‌گویند که رسولان خداوند و پیروانشان در دوران قبل از فتح و تمکین می‌گفتند. وقتی از تکبر و آزار مستکبران نسبت به دعوت حق پروردگار، سینه‌هایشان تنگ می‌شد، به درگاه پروردگار شکایت برده و می‌گفتند: نصرت و یاری الهی کی فرا می‌رسد؟ و خداوند به آنان پیروزی و نصرت عطا نمود چرا که کلمات و سنت الهی در مورد روگردانان از دعوتگر الهی، تغییر نمی‌کنند و کسی را نمی‌یابند که در برابر عذاب الهی یاریشان دهد چون خدایی جز او نیست و الله به وعده خود وفا می‌کند. هر زمان که خداوند رسولی را به‌سوی بندگان می‌فرستاد تا آنان را از عبادت کردن دیگر بندگان بازداشته و به‌سوی عبادت پروردگار بندگان بیاورد [خدایی که جز او خداوند و معبودی نیست و هیچ احدی در حکم با او شریک نیست] و هر کتاب جدیدی که بر هر یک از رسولان نازل می‌شد را مرجع و مهیمن کتاب‌هایی قرار می‌داد که قبل از آن نازل شده بودند. خداوند تعالی می‌فرماید:
{ كَانَ النَّاسُ أُمَّةً وَاحِدَةً فَبَعَثَ اللَّهُ النَّبِيِّينَ مُبَشِّرِينَ وَمُنذِرِينَ وَأَنزَلَ مَعَهُمُ الْكِتَابَ بِالْحَقِّ لِيَحْكُمَ بَيْنَ النَّاسِ فِيمَا اخْتَلَفُوا فِيهِ ۚ وَمَا اخْتَلَفَ فِيهِ إِلَّا الَّذِينَ أُوتُوهُ مِن بَعْدِ مَا جَاءَتْهُمُ الْبَيِّنَاتُ بَغْيًا بَيْنَهُمْ ۖ فَهَدَى اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا لِمَا اخْتَلَفُوا فِيهِ مِنَ الْحَقِّ بِإِذْنِهِ ۗ وَاللَّهُ يَهْدِي مَن يَشَاءُ إِلَىٰ صِرَاطٍ مُّسْتَقِيمٍ ﴿٢١٣﴾ أَمْ حَسِبْتُمْ أَن تَدْخُلُوا الْجَنَّةَ وَلَمَّا يَأْتِكُم مَّثَلُ الَّذِينَ خَلَوْا مِن قَبْلِكُم ۖ مَّسَّتْهُمُ الْبَأْسَاءُ وَالضَّرَّاءُ وَزُلْزِلُوا حَتَّىٰ يَقُولَ الرَّسُولُ وَالَّذِينَ آمَنُوا مَعَهُ مَتَىٰ نَصْرُ اللَّهِ ۗ أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ ﴿٢١٤﴾ } صدق الله العظيم [البقرة].*
و خداوند تعالی می‌فرماید:
{ وَلَقَدْ كُذِّبَتْ رُسُلٌ مِّن قَبْلِكَ فَصَبَرُوا عَلَىٰ مَا كُذِّبُوا وَأُوذُوا حَتَّىٰ أَتَاهُمْ نَصْرُنَا وَلَا مُبَدِّلَ لِكَلِمَاتِ اللَّهِ وَلَقَدْ جَاءَكَ مِن نَّبَإِ الْمُرْسَلِينَ (٣٤) } صدق الله العظيم [الأنعام].
امام مهدی ناصر محمد یمانی از بیانی که هیئت علمای بزرگ کشور عربستان سعودی در مورد «اخوان المسلمین» صادر کرده است، باخبر شد و میان شما به حق حکم کرده و می‌گوییم: «أَتَأْمُرُونَ النَّاسَ بِالْبِرِّ وَتَنسَوْنَ أَنفُسَكُمْ؟» من از بیانی که دو روز پیش هیئت علمای بزرگ سعودی صادر کرده بودند، باخبر شدم که به قرآن عظیم استناد کرده و برهان آشکاری را در آن آورده بودند که در بیانات امام ناصر محمد یمانی برای حرام دانستن تعدد مذاهب و احزاب در دین خدا و عدم ایجاد اختلاف و تفرقه در میان مسلمانان آمده است و از اصرار او برای اتحاد صفوف مسلمانان حکایت دارد؛ اما متأسفانه مطالبی را بیان می‌کنند که خود به آن عمل نمی‌نمایند! اگر راست می‌گویید، چرا قبل از اینکه مسلمانان گرفتار این وضعیت خفت‌بار و اسف‌آور فعلی شوند، به دعوتگر الهی که بیش از پانزده سال است شما را به حکمیت بر اساس کتاب خدا قرآن عظیم در نفی تعدد مذاهب و احزاب طایفه‌ای دعوت می‌کند؛ پاسخ ندادید؟ تمام احزاب طایفه‌ای و مذاهب هم‌چنان از دعوت امام مهدی ناصر محمد برای حکمیت براساس کتاب خداوند قرآن عظیم روگردانند؛ کتابی که در گذر زمان و در طول قرن‌ها از تحریف و دست‌کاری محفوظ مانده است تا خداوند آن را مرجع حکمیت و مهیمن بر تورات و انجیل و مهیمن بر احادیث سنت نبوی قرار دهد. تمام آنچه که در آنها آمده و بر خلاف آیات محکم کتاب خداوند است، باطل بوده و به دروغ به خدا و رسولش نسبت داده شده‌ است.
اجازه دهید به حق برایتان فتوا داده و بگویم: ای جماعت هیئت علمای بزرگ! نه شما و نه «اخوان المسلمین» و مذاهب چهارگانه اهل سنت و نه شیعیان با مذهب دوازده امامی برحق نبوده و چیزی در دستتان نیست؛ همین‌طور تمام کسانی که مانند شما هستند و در دین خود تفرقه ایجاد کرده و دسته دسته شده‌اند؛ مگر اینکه به دعوت براساس حکمیت کتاب خدا، قرآن عظیم، که به قلم امام مهدی ناصر محمد یمانی نگاشته شده، پاسخ دهند تا در تمام موارد اختلاف دینی میانتان حکم کنیم؛ اگر در سخنانتان صادق هستید... علی‌رغم اینکه علمای مسلمین خود را مؤمن به قرآن عظیم می‌انگارند، ولی مسلمانان هم‌چنان از دعوت به حکمیت بر اساس کتاب خدا، قرآن عظیم، رومی‌گردانند! ولی خداوند بهتر می‌داند که شما با چه چیزی، دعوت حق پروردگارتان را می‌فهمید و به شما و کافران بشارت عذاب دردناکی را می‌دهم که به عذابی که با رده‌های ویروس عذاب خونی بر سرتان آمده است، اضافه خواهد شد؛ عذاب ویروس خونی که کانون مرکزی آن در سینه‌هاست [عذاب کوچک و مدد بزرگتر] و از راه مجاری خونی در بدن منتشر می‌شود؛ چرا برای قومی مجرم و مستکبر تأسف بخورم؟ به دلیل کبر آنان در برابر دعوتگر حق پروردگارشان، خداوند قلب‌های آنان را [از حق] منصرف و دور کرده است؛ می‌بینید که راه درست را مشاهده می‌کنند ولی آن را در پیش نمی‌گیرند و اگر بیراهه و باطل را ببینند، آن را انتخاب می‌کنند؛ آیا نمی‌دانید این منهاج و روش شیاطین است که در برابر دعوتگر الهی استکبار می‌ورزند؟ برای همین خداوند قلب‌های آنها را از پذیرش حکمیت بر اساس کتاب خداوند، قرآن عظیم، دور کرده و قلب‌های آنان را از پیروی از آیات محکم و مبین کتابش بازداشته است و دلیل آن تکبر ورزیدنشان در برابر خلیفه خدا و بنده اوست و حتی اگر برایشان روشن شود ظالم هستند؛ چون به خاطر تکبر، غرور و تعصب آنان را به گناه کشانده؛ حتماً خداوند قلب‌های آنان را از پیروی از آیات محکم کتابش دور کرده و منصرف می‌کند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{ سَأَصْرِفُ عَنْ آيَاتِيَ الَّذِينَ يَتَكَبَّرُونَ فِي الْأَرْضِ بِغَيْرِ الْحَقِّ وَإِن يَرَوْا كُلَّ آيَةٍ لَّا يُؤْمِنُوا بِهَا وَإِن يَرَوْا سَبِيلَ الرُّشْدِ لَا يَتَّخِذُوهُ سَبِيلًا وَإِن يَرَوْا سَبِيلَ الْغَيِّ يَتَّخِذُوهُ سَبِيلًا ذَٰلِكَ بِأَنَّهُمْ كَذَّبُوا بِآيَاتِنَا وَكَانُوا عَنْهَا غَافِلِينَ ﴿١٤٦﴾ } صدق الله العظيم [الأعراف]..
خدا ما را کافی است و او بهترین حامی ماست [وحسبنا الله ونعم الوكيل] و عاقبت از آن متقیان است وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين...
شاید استهزاکنندگان بخواهند بگویند: «صبر کن! صبر کن! ناصر محمد یمانی! ای کسی که ادعا می‌کنی امام مهدی ناصر محمد، خلیفه خدا بر همه عالم بوده و به زعم تو ویروس کرونا از نشانه‌های تصدیق و از عذاب‌های الهی است تا مردم عالم سر خضوع و طاعت در برابر خلیفه خدا و عبدش مهدی ناصر محمد فرو آورند؛ آیا چالش‌هایی که از همان اول در مورد ویروس کرونا در تاریخ دهم رجب سال گذشته مطرح کرده بودی؛ جای خود باقی است؟ اینکه گفته بودی این ویروس خاص بشر است و موجودی زنده است که در هوا زندگی کرده و مانند ویروس‌های دیگری که همه‌گیری ایجاد کرده و تمام می‌شدند، نیست؟ بلکه فتوا می‌دهی این عذابی پایدار است و پزشکان جوامع انسانی به هیچ‌وجه نمی‌توانند راه درمان یا واکسنی برایش پیدا کنند ولو اینکه به کمک و یاری یک‌دیگر بشتابند! این از چالش‌هایی است که در بیان خود در تاریخ ده رجب با عنوان:
«ویروس کرونا از عذاب‌های خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ، شاید که بازگردند»
مطرح کرده بودی؛ ناصر! آیا به تو نگفتیم کار را به کاردان بسپار؟ چه چیزی درمورد علم ویروس‌شناسی می‌دانی که چنین چالش‌هایی را مطرح می‌کنی؟ و اینک، دو شرکت یکی آلمانی و دیگری آمریکایی اعلان کردند که با کمک هم توانسته‌اند به واکسنی برای ویروس کرونا برسند و بر اساس اعلانشان، به زودی آن را در جهان پخش می‌کنند. موضع تو در برابر سازمان جهانی بهداشت چیست که با توزیع واکسن این ویروس تکاملی؛ تو را شرمسار خواهد کرد؟ و به این ترتیب این ویروس امر خداوند برای خاضع کردن تمام عالم در برابر خلیفه خدا مهدی ناصر محمد یمانی نخواهد بود. اگر سازمان جهانی بهداشت با همیاری لشکر سفیدپوش [یعنی پزشکان جهان] ویروس را وادار به خضوع کرده و بر ویروس کرونا پیروز شوند، مستر ناصر محمد؛ در این صورت [این ویروس]هرگز از آیات تصدیق تو نخواهد بود!».
پس مهدی منتظر ناصر محمد یمانی در پاسخ استهزاکنندگان می‌گوید: اگر چنین کردید [که قادر نخواهید بود]، ناصر محمد از دروغگویان است. بلکه به مستکبران بشر، بشارت می‌دهم که همان طور که به اذن خداوند به شما وعده داده بودم، ویروس جدیدی به کمک کووید خواهد آمد که بسیار شدیدتر و سرسخت‌تر از کووید است که اصلاً قابل مقایسه با کووید ۱۹ نیست و همچنین کمکی جدید که مستقیم به دنبال آن خواهد آمد؛ کیدی متین از جانب خداوند است که مختص مرفهین متنعم مجرمی است که در کشورها سرکشی کرده و باعث بیشتر شدن فساد شدند. همانا که خداوند در کمین آنان است؛ این اضافه بر ویروس کووید ۱۹ است و اولین گروه کووید ۲۰۲۰ از راه رسید که اولین کمک کننده به ویروس جدید بود و پشت‌سر آن مدد دیگر در راه است و مددها به آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، هم‌چنان ادامه دارد و بزرگ و بزرگ‌تر می‌شود تا به عذاب بسیار شدید و سختی منجر گردد تا خداوند دری از عذابی بسیار شدید بر تمام کافران سرکش باز نماید، پس منتظر باشید که من هم با شما منتظرم و ظالمان خواهند دانست که بازگشتشان به کجاست [اشاره به آیه کریمه سوره الشعراء: وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُونَ ﴿٢٢٧﴾].
ما منحصراً از قرآن عظیم، تفاصیل کامل و فراگیری درمورد ویروس اول و ویروس جدید و همه رده‌هایش که به کمک آن آمده است داریم، ولی گروهی از شما سرقت علمی می‌کنند و خواهید دانست من راست می‌گویم و آن چالش‌هایی که از سال قبل، در مورد آنچه که ویروس کرونا می‌نامید گذاشتم، سرخود نیست و من وحی جدیدی برایتان نیاورده‌ام؛ بلکه از قرآن مجید وقایع را برایتان بیان خواهم کرد و خداوند وکیل و گواه سخنان من است.
و همچنین به روگردانان بشارت عذابی از نزد خداوند واحد قهار می‌دهم که علاوه بر آنچه که ویروس کرونا می‌نامید [و کرونا نیست]، از آسمان و دریا و زمین برسرشان نازل خواهد شد. مرا از اینکه بشارت خیر به روگردانان شما بدهم، معذور دارید. چگونه به امتی بشارت خیر بدهم که با تکبر و غرور این قرآن را مهجور گذاشته‌اند؟ و به شدت زاری و واویلا خواهند کرد، و جز خداوند ولی و نصیری برای اذنابِ بدترین جنبنده و بزرگ‌ترین شیطان در میان شیاطین بشر دونالد ترامپ نخواهد بود. او دروغ می‌گوید و هنوز کرونا نگرفته و نصیب او از عذاب بزرگ‌تر است. سلام خدا بر او و اولیایش در جهان مباد؛ وسلامٌ على المُرسَلين وجميع الصالحين، والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.

خليفةُ الله وعبدُه الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني

ـــــــــــــــــــــــــــــ
* یکی از مصادیق «الضَّرَّاءِ» بیماری است

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اخرین به روز رسانی: 30-08-2023 07:30 PM
10

ویروس کرونا و اعلان معجزه‌ی شفا و بهبودی، بدون واکسن و یا دارو

- 11 -
امام مهدي ناصر محمد اليماني
24 - ربيع الآخر - 1442 هـ
09 - 12 - 2020 مـ
۱۹ - آذر - ۱۳۹۹ ه.ش.
09:01 صبح

https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=340081
________

ویروس کرونا و اعلان معجزه‌ی شفا و بهبودی، بدون واکسن و یا دارو

بسم الله الرحمن الرحيم
از بنده و خلیفه‌ی خدا ناصر محمد به تمام مردم، ای مردم! من امام مهدی ناصر محمد، تنها خلیفه‌ی خدا در یمن نیستم، بلکه خلیفه‌ی خدا بر تمام مردم عالم هستم؛ والله برای من یمنی و چینی با هم فرقی ندارند.
ای رهبران بشر و تصمیم‌گیرندگان ملت‌های جهان، ای تمام انسان‌های عاقل و بالغ، عرب و غیر عرب، مسلمان و کافر! گوش فرا داده و به فتوایی که به حقّ برایتان خواهیم داد توجه و در آن تدبر کنید، فتوای حقی که فصل الخطاب است و بیهوده‌گویی نیست:
به خداوند واحد قهار قسم می‌خورم، برای عذابی که خداوند در سینه مردمان مقرر داشته، نه واکسنی می‌شناسم و نه درمانی، مگر اینکه بدون تکبر ورزیدن نسبت به خلیفه‌ی خداوند مهدی منتظر، این‌گونه به درگاه خداوند دعا کنید و کلماتی که لازم است برای رفع عذاب سینه‌ها گفته شوند، این است که با التماس و تضرع به درگاه الهی بگویید:

«ربّنا ظلمنا أنفسنا فإن لم تغفر لنا وترحمنا لنكوننّ من الخاسرين»
«پروردگارا! ما به خویشتن ستم کردیم و اگر ما را نبخشى و بر ما رحم نکنى، از زیانکاران خواهیم بود.»

و بعد از توبه گفته شود:
«خداوندا! منِ بنده‌ات، به حق لا اله الا انت و به حقِّ رحمتی که بر خود واجب نموده‌ای و به حقِّ بزرگی و عظمت نعیم رضوان نفست که از بهشت تو بزرگ‌تر است، از تو مسئلت می‌کنم مرا از بیماریِ ناشی از عذاب کرونا شفا دهی یا آن را از من بگردانی که ما به دعوتگر حقی که از نزد تو آمده، ایمان داریم. خدایا عذابت را که از هر دری بر ما وارد می‌شود، از ما دور بدار تا از راه حقِّ تو پیروی کنیم و ما را در وفای به عهدمان، استوار بدار؛ ای خدایی که بین انسان و قلبش حائل می‌شوی. ما جز رحمتی که بر خود واجب فرمودی، چیزی نداریم و اگر ما را نبخشی و بر ما رحم نکنی، از زیان‌کاران خواهیم بود. خداوندا! در آیات محکم کتابت فرموده‌ای:

{وَقَالَ رَبُّكُمُ ادْعُونِي أَسْتَجِبْ لَكُمْ} صدق الله العظيم [غافر: ٦٠]
پس دعا و انابه از من و اجابت از تو که تو خلف وعده نمی‌کنی. پاک و منزهی پروردگارِ ما، وعده‌ی تو حق است و ارحم الراحمینی. بارالها! ما را در وفای به وعده‌ای که برای پیروی از دعوتگر الهی و جهانی، خلیفه خدا در زمین، امام مهدی ناصر محمد یمانی دادیم، ثابت‌قدم و استوار نگاه دار. پروردگارا! برانگیخته شدن امام مهدی ناصر محمد یمانی را نعمتی برایمان قرار ده و نکند که به خاطر روگرداندن از دعوتِ حقِ امام مهدی ناصر محمد یمانی، برانگیخته شدنِ او، مایه کیفر و عذابمان گردد».
الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني

اخرین به روز رسانی: 26-07-2022 10:18 PM