المساعد الشخصي الرقمي

مشاهدة النسخة كاملة : اگر یزیدبن معاویه الان زنده بود از دست ما جان بدر نمی برد

Admin
19-09-2014, 11:11 AM
[لمتابعة رابط المشاركـة الأصليّة للبيـــان] (https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=158091)
الإمام ناصر محمد اليماني
12- ذو الحجة - 1435 هـ-
07-09-2014مـ

۱۶-شهریور-۱۳۹۳ه.ش.
10:09 صباحاً
(بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى)
ـــــــــــــــــــ

اگر یزید بن معاویه الان زنده بود از دست ما جان بدر نمی‌برد

نوشته اصلی توسط روح الحب
شکر خداوند که به من توفیق صحبت کردن با مولای متقیان امام مهدی را عنایت فرمود.
سلام بر شما ای ناصح امین
من سؤالات زیادی دارم که می‌خواهم مطرح کنم ولی الان برخی از آنها را در میان می‌گذارم. آقای من و فرزند رسول خدا: ۱- کی برای خون‌خواهی حسین جدّت که با ظلم و جور در کربلا سربریده شد اقدام خواهی کرد؟ وزمان زدودن بی عدالتی‌های موجود که همه جا را فرا گرفته و اغلب راه‌های حق را سدّ کرده، کی می‌رسد چرا که مردم علی‌رغم داشتن بینایی؛ کور شده و قادر به دیدن -حق-نیستند؟
۲-کسی که شما را در خواب می‌بیند؛ آیا واقعاً شما هستید و صحبت‌هایی که به عنوان توصیه می‌کنید؛ آیا از جانب آن فرد لازم الاجراست؟

سلام من بر شما فرزند رسول خداوند و من منتظر پاسخ شما هستم

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين وآلهم الطيبين الطاهرين من أولهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وأسلم تسليماً، أما بعد..
سلام الله عليكم ورحمته وبركاته؛ ای نور چشم امام مهدی! آنچه که به تو می‌گویم حق است: اگر یزید بن معاویه الان زنده بود؛ از دست ما جان سالم به در نمی‌برد، ولی اگر درحال حاضر فقط فرزند او که گناهی نکرده و در جرم پدر دخالتی نداشته زنده باشد؛ بر امام مهدی واجب است که به فرمان خداوند پای‌بند باشد که درآیات محکم کتابش می‌فرماید:
{وَلَا تَكْسِبُ كُلُّ نَفْسٍ إِلَّا عَلَيْهَا ۚ وَلَا تَزِرُ وَازِرَةٌ وِزْرَ أُخْرَىٰ ۚ ثُمَّ إِلَىٰ رَبِّكُم مَّرْجِعُكُمْ فَيُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ فِيهِ تَخْتَلِفُونَ (۱۶۴)}صدق الله العظيم [الأنعام].
عزیز من نمی‌شود کسی را بخاطر گناه فردی دیگر مورد محاسبه قرار داد و این ظلم است، خداوند امام مهدی را برای ظلم کردن به مردم برنیانگیخته است، بلکه او باید مانع ظلم انسان به برادر انسانش شود؛ آیا این کار نیکی است که فرزندان یک گروه دیگر را به خاطر اعمال پدران و پیشینیانشان مورد محاسبه و محاکمه قرار دهیم! پناه بر خدا که از جاهلان باشیم. آن مردم دورانشان گذشته است و حسابشان با پروردگار عالمیان است که به حق بین آنها حکم کرده و مجرمان را عذاب خواهد کرد؛ گروهی به بهشت خواهند رفت و گروهی دیگر راهی جهنم خواهند شد. خداوند ما را به خاطر اعمال دیگران مورد محاسبه قرار نمی‌دهد، اشرار مسئول اعمال خود و نیکان نیز مسئول اعمال خویشند و خداوند هر دو گروه را مورد محاسبه قرار خواهد داد؛ ما وکیل –خداوند- برای محاسبه آنها نیستیم؛ چون دوران آنها قبل از ما بوده است و خداوند به خاطر اعمال آنها از ما سؤال نخواهد کرد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{تِلْكَ أُمَّةٌ قَدْ خَلَتْ ۖ لَهَا مَا كَسَبَتْ وَلَكُم مَّا كَسَبْتُمْ ۖ وَلَا تُسْأَلُونَ عَمَّا كَانُوا يَعْمَلُونَ(۱۳۴)}صدق الله العظيم [البقرة].
عزیز من، خداوند به ما اجازه نمی‌دهد پسر را به خاطر جرم و خونی که بر گردن پدر است به قتل برسانیم، مردمی که خداوند در زمان حادثه هنوز آنها را نیافریده است چه گناهی دارند؟! آیا این کار در نزد خداوند ظلم به حساب نمی‌آید؟ تصدیق فرموده خداوند تعالی است:

{وَمَا اللَّهُ يُرِيدُ ظُلْمًا لِّلْعِبَادِ}صدق الله العظيم [غافر:۳۱].
شکرگذار باش که خداوند تو را از دعوت امام مهدی ناصرمحمد یمانی در "دوران گفتگوی قبل از ظهور" آگاه کرده است؛ از پیشگامانی باش که با دعوت و تبلیغ بیان حق قرآن عظیم به یاری امام مهدی آمده اند؛ از ظن و گمان پیروی مکن که ظن کسی را از حق بی نیاز نمی‌کند.
ای عزیزان من؛ ای شیعیان اثنی عشری و ای اهل سنت و جماعت؛ به خداوندی که جز او خدایی نیست قسم که من امام مهدی حق هستم و از جانب خداوند فرستاده شده‌ام. خداوند مرا با وحی جدیدی برای دین خدا برنیانگیخته است، بلکه می‌خواهیم شما را به مسیر اولیه نبوت بازگردانیم تا از کتاب خداوند قرآن عظیم و سنت حق نبوی که از جانب خداست؛ پیروی کنید. سزاوار حقی که از جانب خداست نیست که از امیال شما پیروی کند تا شما راضی شوید، بلکه به دعوت به حکمیت آیات محکم کتاب خداوند قرآن عظیم پاسخ مثبت دهید تا در اختلافات، میانتان به حق حکم نماییم شاید که مورد رحمت قرار گیرید و از آنچه که پروردگارتان نازل نموده پیروی کنید. از آنانی نباشید که گفتند شنیدیم و سرپیچی می‌کنیم در حالی که نشنیدند. ای مردمانی که امام ناصر محمد یمانی در میانشان برانگیخته شده است؛ از شکرگذاران باشید. خداوند با نعمت برانگیختن امام مهدی برای شما امتیاز قائل شده و برای کسانی از شما که از آن روبرگردانند عقوبت و سختی قرار داده است. چرا که کسی که حاضر نشود دعوت امام مهدی را بپذیرد؛ از دعوت به پذیرش حکمیت خداوند و پروردگار عالمیان روبرگردانده است. شایسته امام مهدی که به حق از جانب خداوندتان برانگیخته شده نیست تا به یکی از گروه‌های مذهبی شما وابسته باشد و باعث تفرقه بیشتر درمیانتان گردد و پناه بر خدا که از جاهلان باشیم تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{إِنَّ الَّذِينَ فَرَّقُوا دِينَهُمْ وَكَانُوا شِيَعًا لَّسْتَ مِنْهُمْ فِي شَيْءٍ ۚ إِنَّمَا أَمْرُهُمْ إِلَى اللَّهِ ثُمَّ يُنَبِّئُهُم بِمَا كَانُوا يَفْعَلُونَ (۱۵۹) مَن جَاءَ بِالْحَسَنَةِ فَلَهُ عَشْرُ أَمْثَالِهَا ۖ وَمَن جَاءَ بِالسَّيِّئَةِ فَلَا يُجْزَىٰ إِلَّا مِثْلَهَا وَهُمْ لَا يُظْلَمُونَ (۱۶۰)قُلْ إِنَّنِي هَدَانِي رَبِّي إِلَىٰ صِرَاطٍ مُّسْتَقِيمٍ دِينًا قِيَمًا مِّلَّةَ إِبْرَاهِيمَ حَنِيفًا ۚ وَمَا كَانَ مِنَ الْمُشْرِكِينَ (۱۶۱)قُلْ إِنَّ صَلَاتِي وَنُسُكِي وَمَحْيَايَ وَمَمَاتِي لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (۱۶۲) لَا شَرِيكَ لَهُ ۖ وَبِذَٰلِكَ أُمِرْتُ وَأَنَا أَوَّلُ الْمُسْلِمِينَ (۱۶۳) قُلْ أَغَيْرَ اللَّهِ أَبْغِي رَبًّا وَهُوَ رَبُّ كُلِّ شَيْءٍ ۚ وَلَا تَكْسِبُ كُلُّ نَفْسٍ إِلَّا عَلَيْهَا ۚ وَلَا تَزِرُ وَازِرَةٌ وِزْرَ أُخْرَىٰ ۚ ثُمَّ إِلَىٰ رَبِّكُم مَّرْجِعُكُمْ فَيُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ فِيهِ تَخْتَلِفُونَ (۱۶۴) وَهُوَ الَّذِي جَعَلَكُمْ خَلَائِفَ الْأَرْضِ وَرَفَعَ بَعْضَكُمْ فَوْقَ بَعْضٍ دَرَجَاتٍ لِّيَبْلُوَكُمْ فِي مَا آتَاكُمْ ۗ إِنَّ رَبَّكَ سَرِيعُ الْعِقَابِ وَإِنَّهُ لَغَفُورٌ رَّحِيمٌ (۱۶۵)}صدق الله العظيم [الأنعام].
بلکه خداوند امام مهدی منتظر را برای آن برانگیخته است تا با او صفوفتان را متحد و یکی سازد. خداوند با وجود او پراکندگی‌تان را مرتفع ساخته و همگی شما را دربرابر مسیح کذاب و سپاهیانش متحد و یک صف می‌گرداند. از لشکریان امام مهدی باشید که خیر شما در این است تا خداوند قلب‌هایتان را از حق منصرف نسازد که به لشکر مسیح کذاب ملحق شوید. او می‌خواهد بعد از گذشتن سیاره عذاب از کنار زمین در موعد بعث اول؛ خود را به شما نشان داده و به عنوان مسیح عیسی بن مریم معرفی نماید و سپس ادعا کند پروردگار عالمیان اوست! در حالی که شایسته مسیح عیسی بن مریم حق نیست که خود را خدا بخواند؛ او مسیح کذاب است نه مسیح عیسی بن مریم حقیقی که صلوات بر او و خاندانش باد...
از فتنه مسیح کذاب ملک هاروت و همتایش ملک ماروت برحذر باشید؛ به تارعنکبوت نیاویزید که سست ترین خانه؛ لانه عنکبوت است. همگی به حبل خداوند و به عروة الوثقی که گسستی در آن نیست چنگ زنید که من خیرخواه شما شیعیان و اهل سنت هستم و به دعوت به پذیرش حکمیت قرآن عظیم پاسخ دهید باشد که هدایت یابید.
ممکن است یکی از عزیزان شیعه یا سنّی بخواهد بگوید: "صبرکن ناصر محمد، باید بدانی که ما جماعت شیعیان و سنّیان در مورد نام امام مهدی با هم اختلاف نداشته و معتقدیم نام ایشان (محمد) است. ما شیعه و سنّی متفق القولیم و بر اساس حدیث حقّی که از نبی روایت شده است نام او را (محمد) می‌دانیم.محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم فرموده است:

[لا تَقُومُ السَّاعَةُ ، حَتَّى يَمْلِكَ رَجُلٌ مِنْ أَهْلِ بَيْتِي ، يُوَاطِئُ اسْمُهُ اسْمِي ، يَمْلأُ الأَرْضَ عَدْلاً وَقِسْطاً ، كَمَا مُلِئَتْ ظُلْمًا وَجَوْراً]

[ ساعت و قیامت برپا نمی‌شود تا مردی از اهل بیت من فرمانروا شود که نام او نام مرا همراهی می‌کند و زمین را از عدل و قسط پر خواهد کرد همان گونه که لبریز از ظلم و جور شده است].حُکم در این باره چیست؟"
پس امام مهدی منتظر ناصر محمد در جواب تمام پرسش‌گران می‌گوید: ای علمای شیعیان و اهل سنّت و تمام فرق اسلامی که دین خود را فرقه فرقه کرده‌اید؛ من خدا را بر همه شما شاهد می‌گیرم و از شما می‌خواهم ثابت کنید معنی لغوی "تواطؤ" تطابق است؛ اگر راست می‌گویید دلیلتان را بیاورید ! اما تمام علمای شیعه و اهل سنّت و سایر فرق اسلامی که دینشان را فرقه فرقه کرده‌اند، می‌دانند معنای لغوی و اصطلاحی "تواطؤ" همراهی و هم پوشانی است چون نمی‌شود چیزی با خودش توافق داشته باشد؛ بلکه چیزی در مرافقت و همراه چیز دیگر می‌آید. برای مثال: اسم محمد همراه و هم پوشان نام امام مهدی است (ناصر محمد). خداوند نقطه همراهی را در اسم امام مهدی منتظر ناصر محمد در نام پدر او نهاده است تا اسم امام مهدی ناصر محمد ویژگی برانگیخته شدنش را درخود داشته باشد. چون امام مهدی منتظر با دین جدیدی برانگیخته نمی‌شود؛ بلکه خداوند او را برای یاری (ناصر ) محمدٍ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم بر می‌انگیزد تا شما را به سوی همان چه که محمدٍ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم آورده؛ دعوت نماید.
همانا که برانگیخته شدن امام مهدی منتظر ناصر محمد یمانی یکی ازعلایم و شروط بزرگ ساعت است و اگر از کمک و یاری او ابا کنید و منتظر این باشید تا نشانه‌ی دیگری از نشانه‌های بزرگ ساعت رخ دهد؛ بدانید نشانه‌ای از آسمان خواهد آمد که شما را وادار خواهد ساخت تا از ترس دربرابر خلیفه‌ی خداوند امام مهدی خاضعانه گردن فرود آورید. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{طسم (۱) تِلْكَ آيَاتُ الْكِتَابِ الْمُبِينِ (۲) لَعَلَّكَ بَاخِعٌ نَّفْسَكَ أَلَّا يَكُونُوا مُؤْمِنِينَ (۳)إِن نَّشَأْ نُنَزِّلْ عَلَيْهِم مِّن السَّمَاء آيَةً فَظَلَّتْ أَعْنَاقُهُمْ لَهَا خَاضِعِينَ (۴)}صدق الله العظيم [الشعراء].
ممکن است کسی سؤال کند:" این نشانه‌ای که باعث می‌شود همه مردم به امام مهدی ایمان آورده وبا خواری در برابر فرمان او سرفرود آورند چیست؟" پس به حق برایتان فتوا داده و می‌گوییم: آن نشانه که یکی از شروط ساعت بزرگ است دود آشکار "دخان مبین" است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{فَارْتَقِبْ يَوْمَ تَأْتِي السَّمَاءُ بِدُخَانٍ مُّبِينٍ ﴿١٠﴾ يَغْشَى النَّاسَ هَـٰذَا عَذَابٌ أَلِيمٌ﴿١١﴾ رَّبَّنَا اكْشِفْ عَنَّا الْعَذَابَ إِنَّا مُؤْمِنُونَ ﴿١٢﴾ أَنَّىٰ لَهُمُ الذِّكْرَىٰ وَقَدْ جَاءَهُمْ رَسُولٌ مُّبِينٌ ﴿١٣﴾ ثُمَّ تَوَلَّوْا عَنْهُ وَقَالُوا مُعَلَّمٌ مَّجْنُونٌ ﴿١٤﴾ إِنَّا كَاشِفُو الْعَذَابِ قَلِيلًا إِنَّكُمْ عَائِدُونَ﴿١٥﴾ يَوْمَ نَبْطِشُ الْبَطْشَةَ الْكُبْرَىٰ إِنَّا مُنتَقِمُونَ ﴿١٦﴾}صدق الله العظيم [الدخان].
ممکن است کس دیگری سؤال کند : " آیا این نشانه درعصر محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلّم رخ نداده است؟".در جواب او به حق می‌گوییم:به راستی که برانگیخته شدن محمدٍ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلّم از نشانه‌های کوچک ساعت بود نه از نشانه‌های بزرگ آن؛ درحالی که دود آشکار-دخان مبین- از نشانه‌های بزرگ -نزدیک شدن- ساعت است و عذاب این دود آشکار در زمان زندگی محمدٍ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلّم فرود نیامده است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَمَا كَانَ اللَّهُ لِيُعَذِّبَهُمْ وَأَنْتَ فِيهِمْ وَمَا كَانَ اللَّهُ مُعَذِّبَهُمْ وَهُمْ يَسْتَغْفِرُونَ(۳۳)}صدق الله العظيم [الأنفال].
ای جماعت مؤمنان! به درگاه خداوند استغفار و توبه کنید باشد که رستگار شوید.
وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
برادر تمامی مسلمانان الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة: : https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=158103