المساعد الشخصي الرقمي

مشاهدة النسخة كاملة : مهدی منتظر جرم غیرقابل بخشش قتل دکتر محمد عبدالملک مردی صالح از آل بیت را محکوم می‌کند

Admin
03-11-2014, 05:02 PM
[ لمتابعة رابط المشاركـــــة الأصليّة للبيـان ] (https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=164075)
الإمام ناصر محمد اليماني
10 - 01 - 1436 هـ
03 - 11 - 2014 مـ
۱۲-آبان-۱۳۹۳ه.ش.
05:28 صباحاً
ـــــــــــــــــــ

مهدی منتظر جرم غیرقابل بخشش قتل دکتر محمد عبدالملک، مردی صالح از آل بیت را محکوم می‌کند.

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين من أولهم إلى خاتمهم محمد رسول الله وجميع المؤمنين في كل زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، أما بعد..
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته ای مردم یمن و تمام مسلمین، من در پایگاه خود وفات شهید استاد بزرگ دکتر محمد عبدالملک متوکل، معاون دبیر کل جبهه نیروهای مردمی و استاد علوم سیاسی دانشگاه صنعاء را که به دست مجرمان ملعون ناشناس به قتل رسید، به مردم یمن و امت عربی تسلیت می گویم. قاتلانی که هر کجا پیدا شوند می‌بایست دستگیر شده و به قتل رسانده شوند. آنها مردی را به قتل رسانده‌اند که من او را در راه خداوند بسیار دوست داشتم، چون می‌دانستم از مردان صالح ومصلح است. با وجود اینکه بین من و ایشان آشنایی شخصی وجود نداشت، اما در مصاحبه‌هایی که با روزنامه‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای انجام می‌داد، منطق او را دیده و دریافته بودم وی از مردان صالح است. قلب به او اطمینان داشت و عقل به منطق او معترف بود. چگونه این مجرمان جرأت کردند چنین مرد متواضعی را به قتل برسانند! او را در حالی که در خیابان راه می‌رفت با مکر و غدر و با گناهی بزرگ به قتل رساندند.
همانا که دکتر محمد عبدالملک متوکل به حق سخن گفته و در راه خداوند از سرزنش احدی نمی‌هراسید؛ اما تواضع این نیست که احتیاط را کنار گذاشته و مراقب خود نباشد. درست نبود که ایشان بدون محافظ در خیابان راه برود در حالی که می‌دانست به واسطه حق گویی در معرض خطر است و هدف قرار خواهد گرفت. از تقدیر خداوند نمی‌توان گریخت ولی ما باید احتیاط کرده و برحذر باشیم و به خدا توکل کنیم. آیا خداوند در آیات محکم کتاب خود نفرموده‌اند:

{ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ خُذُواْ حِذْرَكُمْ } صدق الله العظيم [النساء:۷۱].
اگر دکتر زنده بود من ایشان را به خاطر راه رفتن در خیابان بدون محافظ و مراقب مورد عتاب قرار می‌دادم؛ آیا نمی‌دانست که این راهی برای دوری از مکر دشمنان است؟ تصدیق فرموده خداوند تعالی:

{وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ وَمِنْ رِبَاطِ الْخَيْلِتُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّكُمْ وَآخَرِينَ مِنْ دُونِهِمْلَا تَعْلَمُونَهُمُ اللَّهُ يَعْلَمُهُمْ ۚ وَمَا تُنْفِقُوا مِنْ شَيْءٍ فِي سَبِيلِ اللَّهِ يُوَفَّ إِلَيْكُمْ وَأَنْتُمْ لَا تُظْلَمُونَ} صدق الله العظيم [الأنفال:۶۰].
از خدا برای دکتر محمد عبدالملک متوکل طلب مغفرت و برای خانواده و فرزندانش صبر و آرامش و تسلی می‌طلبم، إنالله وإنا إلیه راجعون. امیدوارم خداوند عاملین این قتل را رسوا سازد که پروردگار از این امر عاجز نیست و آنها از او پنهان نیستند. می‌بینم برخی افراد زعیم علی عبدالله صالح را متهم می‌کنند، اما فکر نمی‌کنم این کار زعیم علی عبدالله صالح باشد و می‌گویم: این بهتانی آشکار است و با زور و ظلم بهتان‌های بزرگی بر او زده شده ومسئولیت گناهان زیادی بر دوش او گذاشته می‌شود. اگر او در پیشگاه خداوند از این اتهامات بری باشد؛ حرف و حدیث مردم ضرری به او نمی‌رساند. خداوند از اعمال او آگاهی دارد و او به سوی خدا باز خواهد گشت و حسابش با خداوند است. این دفاع من برای راضی کردن علی عبدالله صالح نیست حاشا لله رب العالمین! رضایت و یا خشم علی عبدالله صالح برای من اهمیتی ندارد ولی سکوت در برابر حق شایسته امام مهدی نیست و چگونه می‌توانیم این همه افتراهایی که در شبکه "الحدث" (وابسته به شبکه العربیة) با وقاحت و تحقیر به او زده می‌شود را بشنویم در حالی که می‌دانیم او از آنها مبراست و جز آزار دادن او؛ ضرری به او نمی‌رساند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:

{وَإِنْ تَصْبِرُوا وَتَتَّقُوا لَا يَضُرُّكُمْ كَيْدُهُمْ شَيْئًا إِنَّ الله بِمَا يَعْمَلُونَ مُحِيطٌ (۱۲۰)} صدق الله العظيم [آل عمران].
اخبار شبکه‌های ماهواره‌ای باید بر اساس واقعیات و حقایق باشد و به دنبال مطالب راست و صحیح باشند نه اینکه از یک گروه جانبداری کنند. ولی تعداد زیادی از این شبکه‌ها ( در برابر چشمانمان) به مراکز پخش دروغ و نفاق و بهتان تبدیل شده‌اند، بدون آنکه وجدانی داشته باشند و در ضمیرشان خجالتی وجود داشته باشد! به هر حال هر مکری که در مورد زعیم علی عبدالله صالح بکار برند؛ خداوند او را نجات خواهد داد تا اراده خود را عملی سازد. به راستی که خداوند کار خود را به انجام می‌رساند اما اکثر مردم نمی‌دانند.
وسلامٌ على المرسلين والحمد لله رب العالمين..
أخوكم الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة: : https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=164079