المساعد الشخصي الرقمي

مشاهدة النسخة كاملة : آیا می‌توانیدهمراه با من صبر پیشه کنید تا از بندگان مقرب خداوند رحمن گردید

Admin
20-02-2016, 12:49 PM
الإمام ناصرمحمداليماني
19 - 02 - 1930 هـ
15 - 02 - 2009 مـ
۲۷ - بهمن - ۱۳۸۷ ه.ش.
09:47 بعد از ظهر
ــــــــــــــــــــــــ

آیا می‌توانید همراه با من صبر پیشه کنید تا از بندگان مقرب خداوند رحمن گردید؟
[بیان امام مهدی درمورد عفو کامل و فراگیر]

بسم الله الرحمن الرحيم، و صلوات و سلام بر آخرین نبی و رسول الهی و خاندان پاکش و بر تمام پیروان حق تا یوم الدین و اما بعد...
ای انصار پیشگام برگزیده! آیا می‌توانید با من صبر پیشه کنید تا از بندگان مقرب خداوند رحمان و از حبیبان پروردگار عالمیان گردید؟ پس از نیکوکارانی باشید که خداوند تعالی درباره آنان می‌فرماید:

{وَسَارِعُوا إِلَىٰ مَغْفِرَةٍ مِّن رَّبِّكُمْ وَجَنَّةٍ عَرْضُهَا السَّمَاوَاتُ وَالْأَرْضُ أُعِدَّتْ لِلْمُتَّقِينَ ﴿١٣٣﴾ الَّذِينَ يُنفِقُونَ فِي السَّرَّاءِ وَالضَّرَّاءِ وَالْكَاظِمِينَ الْغَيْظَ وَالْعَافِينَ عَنِ النَّاسِ ۗ وَاللَّهُ يُحِبُّ الْمُحْسِنِينَ(۱۳۴)} صدق الله العظيم [آل عمران].
و خداوند تعالى می‌فرماید:
{وَمَا لَنَا أَلَّا نَتَوَكَّلَ عَلَى اللَّهِ وَقَدْ هَدَانَا سُبُلَنَا ۚ وَلَنَصْبِرَنَّ عَلَىٰ مَا آذَيْتُمُونَا ۚ وَعَلَى اللَّهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُتَوَكِّلُونَ} صدق الله العظيم [إبراهيم:۱۲].
و خداوند تعالى می‌فرماید: {وَأَن تَعْفُوا أَقْرَبُ لِلتَّقْوَىٰ ۚ وَلَا تَنسَوُا الْفَضْلَ بَيْنَكُم} صدق الله العظيم [البقرة:۲۳۷].
و خداوند سبحان می‌فرماید: {إِن تُبْدُوا خَيْرًا أَوْ تُخْفُوهُ أَوْ تَعْفُوا عَن سُوءٍ فَإِنَّ اللَّهَ كَانَ عَفُوًّا قَدِيرًا} صدق الله العظيم [النساء:۱۴۹].

و خداوند عزّ وجل می‌فرماید: {وَلْيَعْفُوا وَلْيَصْفَحُوا ۗ أَلَا تُحِبُّونَ أَن يَغْفِرَ اللَّهُ لَكُم} صدق الله العظيم [النور:۲۲].
و خداوند تعالى می‌فرماید:{فَاعْفُ عَنْهُمْ وَاسْتَغْفِرْ لَهُمْ وَشَاوِرْهُمْ فِي الْأَمْر} صدق الله العظيم [آل عمران:۱۵۹]
و خداوند سبحان می‌فرماید:{فَاعْفُ عَنْهُمْ وَاصْفَحْ ۚ إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الْمُحْسِنِينَ} صدق الله العظيم [المائدة:۱۳]
و خداوند تعالى می‌فرماید:{فَاعْفُوا وَاصْفَحُوا حَتَّىٰ يَأْتِيَ اللَّهُ بِأَمْرِهِ} صدق الله العظيم [البقرة:۱۰۹].
و خداوند تعالى می‌فرماید: {وَيَسْأَلُونَكَ مَاذَا يُنفِقُونَ قُلِ الْعَفْوَ} صدق الله العظيم [البقرة:۲۱۹].
و خداوند سبحان می‌فرماید:{خُذِ الْعَفْوَ وَأْمُرْ بِالْعُرْفِ وَأَعْرِضْ عَنِ الْجَاهِلِينَ} صدق الله العظيم [الأعراف:۱۹۹].

از امام مهدی ناصر محمد یمانی به تمام انصار پیشگام برگزیده، اگر همان چیزی را دوست دارید که خدا و رسولش و مهدی منتظر دوست دارند؛ پس از کسی که به شما ظلم کرده‌است، بگذرید و خشم خود را فرونشانید و از نادانان درگذرید و از کسانی باشید که خداوند درمورد آنان فرموده است:

{وَإِذَا مَا غَضِبُوا هُمْ يَغْفِرُون} صدق الله العظيم [الشورى:۳۷].

و لذا اعلان می‌کنم من از همه کسانی که ورودشان به پایگاه ممنوع شده‌است [از هر جنسی که باشند و چه از جن و چه از انس] گذشتم و صفحه جدیدی را برای گفتگو با آنان باز می‌کنم؛ باشد تقوا کنند.
ای جماعت انصار! همانا که شما ناجی [مردم] هستید؛ آیا در برابر اذیت جاهلان صبر پیشه نمی‌کنید؟ ای جماعت انصار! همانا که من، مهدی منتظر، تمام انسان‌ها را به گفت‌وگو دعوت می‌کنم، از مسلمان گرفته تا کافر و مسیحی و یهودی و مجوس و ملحد و مشرک. ای جماعت انصار! همانا که ما پایگاه مهدی منتظر حق را به عنوان میز ومنبری برای گفتگوی آزادانه‌ی تمام مردم قرار داده‌ایم و تا زمانی که نادانان و جاهلان به خداوند و رسولش ناسزا نگویند، مشکلی نداریم و درمورد مهدی منتظر هم به اذن خداوند [دربرابر آزارها] صبر خواهیم کرد تا هدف مهم ما که همانا رضوان نفس خداوند بر بندگانش است محقق گردد و چگونه ممکن است خداوند در نفس خود راضی باشد؟ وقتی که همه چیز مشمول رحمت او گردد و تمام انسا‌ن‌ها با حول و قوت الهی و از روی رحمت به بنده‌اش به امتی واحد بدل شوند که در راه راست قرار دارند و وعده خداوند حق است و خداوند ارحم الراحمین...
ای جماعت شیاطین که من و انصارم را آزار می‌دهید؛ جز اذیت ضرری نمی‌توانید به ما بزنید. تصدیق فرموده خداوند تعالی:

{لَن يَضُرُّوكُمْ إِلَّا أَذًى ۖ وَإِن يُقَاتِلُوكُمْ يُوَلُّوكُمُ الْأَدْبَارَ ثُمَّ لَا يُنصَرون} صدق الله العظيم [آل عمران:۱۱۱].

ای حق‌جویان! مرا مجبور نکنید تا به دلیلِ ناسزا گفتن به انصارم، ورود شما به پایگاه را ممنوع کنم؛ هم چنین بدگویی و سبّ شما را بر انصارم حرام می‌کنم و اگر شما به آنها ناسزا بگویید مجبور می‌شوم دوباره عضویت افراد غیر محترم را لغو نمایم و بیانِ حاوی ناسزا را باقی می‌گذاریم تا دیگران ما را به خاطر ممانعت از ورود این افراد ملامت نکنند.
و اما مهدی منتظر برای تحقق هدف مهمش که همان نعیم اعظم است، صبر پیشه خواهد کرد. هدف او این است که خداوند همه چیز را وارد رحمت خود نماید و در نفس خود راضی گردد مگر کسی که از رحمت خدا باخبر باشد و بداند که خداوند همه گناهان را می‌آمرزد و برایش روشن شود که او حق است، اما رو گردانده و از رضوان خدا اکراه داشته باشد. اینها گمراه نیستند، بلکه مغضوب علیه هستند، کسانی که اگر راه حق را ببینند، آن را درپیش نمی‌گیرند و از راه حق اکراه دارند، چون همان طور که کافران از اهل قبور نا امیدند؛ آنها نیز از رحمت خداوند مأیوسند. آنها شیاطین جن و انس هستند و با وجود این، اگر استغفار کنند؛ خداوند را غفور و رحیم می‌یابند:

{وَلَوْ أَنَّهُمْ فَعَلُوا مَا يُوعَظُونَ بِهِ لَكَانَ خَيْرًا لَّهُمْ وَأَشَدَّ تَثْبِيتًا ﴿٦٦﴾ وَإِذًا لَّآتَيْنَاهُم مِّن لَّدُنَّا أَجْرًا عَظِيمًا ﴿٦٧﴾ وَلَهَدَيْنَاهُمْ صِرَاطًا مُّسْتَقِيمًا(۶۸)} صدق الله العظيم [النساء].

ای حق‌جویان! همانا که پایگاه ناصر محمد یمانی، میز جهانی گفت‌وگو برای تمام مردم و منبر رحمت برای مردمان مکرم و محترم عالم و تمام حق‌جویان محترم است. وسلامٌ على المُرسلين، والحمدُ لله ربّ العالمين..
المهديّ المُنتظَر الإمام ناصر مُحمد اليماني.
ــــــــــــــــــــــــ

اقتباس المشاركة: : https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=5604