المساعد الشخصي الرقمي

مشاهدة النسخة كاملة : سخن صواب وفصل الخطاب از امام مهدی

Admin
15-08-2016, 08:16 PM
الإمام ناصر محمد اليماني
12 - 11 - 1437 هـ
15 - 08 - 2016 مـ

1395-05-25 ه.ش.
04:09 مساءً

سخن صواب وفصل الخطاب از امام مهدی.....

نوشته اصلی توسط الوصابی:

امام مهدی و انصارش همیشه از خود سؤال می‌کنند که زعیم ( علی عبدالله صالح ) بیش از این منتظر چیست در حالی که روزانه خون صدها جوان و پیر و کودک بر زمین ریخته می‌شود...

زعیم با رفتارش همه عالم و مهدی و انصارش را متحیر کرده است

بِسْم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على محمدٍ رسول الله وكافة النبيين وجميع المؤمنين في كلّ زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين..

عزیز من احمد الوصابی و تمام انصار پیشگام برگزیده؛ به خداوند واحد قهار قسم من درمورد علی عبدالله صالح دچارحیرت نیستم. چرا متحیر باشم؟ پروردگارم به صورت مکرر؛ هشت بار در طول این دوازده سال به من خبر داده آن کسی که رهبری یمن را به من تسلیم خواهد کرد؛ رئیس علی عبدالله صالح است؛ پس چرا باید طبق فتوای تو متحیر باشم؟ انگار که او این وعده را به من داده و خلف وعده کرده است....در حالی که این خداوند سبحان و عظیم است که چنین وعده‌ای را به من داده است!

و به خداوند بزرگ قسم می‌خورم من مثقال ذره‌ای هم در این باره شک ندارم چون خداوند امر خود را به انجام می‌رساند و هیچ کس نمی‌تواند تقدیر خدا در کتاب مسطور را عوض کند؛ بدون در نظر گرفتن کارهای علی عبدالله صالح و سیاستش که این مربوط به خودش است و من با او هیچ تماسی ندارم چرا که به دنبال سلطه و قدرت نیستم؛ بلکه این خداوند است که او و تمام أحزاب را وادار خواهد کرد برای حل قضیه یمن و تمام جنگ‌های مذهبی که در دوران برانگیخته شدن امام مهدی ناصر محمد یمانی در میان کشورها در جریان است؛ اعتراف کنند او خلیفه خدا در زمین است تا جلوی خونریزی بیشتر مسلمانان و کافران گرفته شده و فساد از روی زمین محو گشته و ریختن خون یکدیگررا متوقف کنند. و اولین کار حل قضیه ی یمن است. ما هم چنان با قدرت خداوند همه را به چالش می‌کشیم که راهی برای تضمین سلامت و در امان بودن تمام أحزاب و مردم یمن وجود ندارد مگر تسلیم رهبری به امام مهدی ناصر محمد یمانی و اگر چنین نکنند؛ خداوند آنها را گرفتارعذاب بیشتری کرده و یا به ریختن خون یک‌دیگر ادامه می‌دهند و یا با نزول نشانه عذاب از آسمان ؛ آنها را وادار خواهد کرد از ترس در برابر خلیفه خدا در زمین خاضعانه سرفرود آورده و حاضر شوند به حکمیت براساس کتاب خدا و سنت حق رسولش گردن نهند.

اما متأسفانه بعضی از انصار وقتی می‌بینند من برای مدتی نوشتن بیانات جدید را متوقف می‌کنم؛ متحیر می شوند یا تصور می‌کنند من درمورد موضوع متحیرم؛ اما این کار من حکمت بالغه‌ای دارد که آنها از آن بی‌خبرند. من می‌گذارم تا محققان خودشان ببینند خداوند در همه موارد،بیانات امام مهدی ناصر محمد یمانی را در عالم واقعیات تصدیق می‌کند؛ باشد تا مسلمانان متذکر شوند؛ چون تصدیق بیانات معجزه‌ای از نزد پروردگار عالمیان و نشانه‌ای برای آنان است؛ تا شاید قبل از فرود عذاب خداوند بر سرشان، متذکر شوند. خداوند درمورد مسایلی که قبل از وقوع‌، خبرآنها را برایتان نوشته‌ و به صورت مفصل در بیانات گوناگون آنها را تشریح کرده‌ایم، خلف وعده نمی‌کند. برخی موارد را هم تفصیل نمی‌کنیم تا أحزاب درمورد ما به ناحق گمان نکنند که من فلان حزب را تشویق کرده و یا تمایلی به آن حزب دارم؛ پناه برخدا که به سمت احزابی متمایل شوم که به سبب آنها شما مسلمانان بعد از ایمان آوردنتان ؛ کافر شده اید؛ ای کسانی که گردن یکدیگر را می‌زنید.

شاید یکی ازعلمای مسلمین، از رهبران أحزاب بخواهد بگوید:" ناصر محمد یمانی؛ آیا فتوای تو این است که أحزاب مسلمانی که با یکدیگر می‌جنگند؛ کافر شده و از دین برگشته و مرتد هستند؟". در پاسخ به تمام أحزاب و پیروان‌شان می‌گوییم:
البته که اگر از پذیرش دعوت به حکمیت براساس کتاب خدا و سنت حق رسولش سرباز زنید چنین است و این یعنی شما مرتد شده‌اید.

وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
أخوكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة: : https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=234370