المساعد الشخصي الرقمي

مشاهدة النسخة كاملة : فتوا درمورد عادت مخفی خود ارضائی

Admin
18-10-2020, 04:40 AM
الإمام ناصر محمد اليماني
27 - محرم - 1433 هـ
22 - 12 - 2011 مـ
۱-دی-۱۳۹۰ه.ش.
06:50 صباحاً

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصليّة للبيان ]
https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=29425 (https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=29425)
ـــــــــــــــــــــــ

فتوا درمورد عادت مخفی [خود ارضائی] ...

بسم الله الرحمن الرحیم. سلام و صلوات بر جدّم محمد رسول‌الله و خاندان پاک و مطهرش و تمام انصارالله، تا روز قیامت باد....
سلام و رحمت و برکات خداوند بر انصار پیشگام برگزیده عزیزم در دوران گفتگو قبل از ظهور؛ خداوند در اینجا دو بار از«جنب» یاد کرده است. نوبت اول درمورد تمام مسلمانان مجرد و متأهل است. آنجا که خداوند تعالی می‌فرماید:
{يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَقْرَبُوا الصَّلَاةَ وَأَنتُمْ سُكَارَىٰ حَتَّىٰ تَعْلَمُوا مَا تَقُولُونَ وَلَا جُنُبًا إِلَّا عَابِرِي سَبِيلٍ حَتَّىٰ تَغْتَسِلُوا} صدق الله العظيم [النساء:۴۳].
از این آیه استنباط می‌کنیم که درمورد خواب صحبت می‌شود و کسی که در خواب می‌بیند با زن یا غیر آن نزدیکی می‌کند که حاصل خواب‌های شیطانی است و وقتی کسی در خواب به لذت جنسی می‌رسد و بی شک‌ وتردید به صورت واقعی مایع از بدنش خارج شده و «جنب» می‌گردد، غسل بر او واجب می‌شود. این به صورت عام برای برخی از افراد مجرد و متأهل رخ می‌دهد و این «جنب» شدن در خواب است که مورد نظر خداوند در این موضع است:
{يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَقْرَبُوا الصَّلَاةَ وَأَنتُمْ سُكَارَىٰ حَتَّىٰ تَعْلَمُوا مَا تَقُولُونَ وَلَا جُنُبًا إِلَّا عَابِرِي سَبِيلٍ حَتَّىٰ تَغْتَسِلُوا} صدق الله العظيم [النساء:۴۳].
همچنین «جنب» شدن متأهلان که بعد از نزدیکی با همسرانشان «جنب» می‌شوند و غسل بر آنان واجب می‌گردد.
ممکن است یکی از جوانان بخواهد صحبت مرا قطع کرده و بگوید: « اگر کسی از راهی غیر از همسرش به لذت جنسی برسد مثلا با حیوان یا از راه عادت مخفی[خودارضایی]؛ آیا غسل کند و نماز بخواند و اگر توبه کند گناهی بر اونیست و مانند کسی است که در خواب یا بعد از نزدیکی با همسرش «جنب» می‌شود؟» امام ناصر محمد یمانی در پاسخ او می‌گوید: خداوند تعالی می‌فرماید:
{اتْلُ مَا أُوحِيَ إِلَيْكَ مِنَ الْكِتَابِ وَأَقِمِ الصَّلَاةَ ۖ إِنَّ الصَّلَاةَ تَنْهَىٰ عَنِ الْفَحْشَاءِ وَالْمُنكَرِ ۗ وَلَذِكْرُ اللَّـهِ أَكْبَرُ ۗ وَاللَّـهُ يَعْلَمُ مَا تَصْنَعُونَ ﴿٤٥﴾} صدق الله العظيم [العنكبوت].
و خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَالَّذِينَ هُمْ لِفُرُ‌وجِهِمْ حَافِظُونَ ﴿٥﴾ إِلَّا عَلَىٰ أَزْوَاجِهِمْ أَوْ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُهُمْ فَإِنَّهُمْ غَيْرُ‌ مَلُومِينَ ﴿٦﴾ فَمَنِ ابْتَغَىٰ وَرَ‌اءَ ذَٰلِكَ فَأُولَـٰئِكَ هُمُ الْعَادُونَ ﴿٧﴾} صدق الله العظيم [المؤمنون].
حبیبان من در راه خدا! ازسؤال درباره مسایلی که بیان آنها برایتان ناخوشایند خواهد بود، بپرهیزید؛ چون ممکن است برخی از انصار جوان بخواهند سخن مرا قطع کرده و بگویند: «اماما! من متأهل نیستم و گاهی مجبور می‌شوم خودارضایی کنم» و در پاسخ او کلام خداوند را به صورت مستقیم می‌آوریم:
{وَالَّذِينَ هُمْ لِفُرُ‌وجِهِمْ حَافِظُونَ ﴿٥﴾ إِلَّا عَلَىٰ أَزْوَاجِهِمْ أَوْ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُهُمْ فَإِنَّهُمْ غَيْرُ‌ مَلُومِينَ ﴿٦﴾ فَمَنِ ابْتَغَىٰ وَرَ‌اءَ ذَٰلِكَ فَأُولَـٰئِكَ هُمُ الْعَادُونَ ﴿٧﴾} صدق الله العظيم.
عزیزان من! شاید بنا برحکمتی درمورد برخی مسایل سکوت می‌کنیم تا زمانش برسد، چون شاید برخی از کسانی که از دعوت امام مهدی آگاه می‌شوند و از این دعوتی که عقل و منطق را اقناع می‌کند، خوششان بیاید و بخواهند از آن پیروی کنند ولی کسی دیگر که پیرو شهوات است به او بگوید: « فلانی! ولی ناصر محمد یمانی از کسانی است که انواع لذت‌های جنسی را حرام می‌داند؛ مگر با همسران و تو مجردی و متأهل نیستی» و متأسفانه اگر این فرد از کسانی باشد که از شهوات پیروی کرده و نمازها را فرو می‌نهند؛ پیروی [از حق] را به تأخیر می‌اندازد و می‌گوید: « پس صبر می‌کنم و پیروی از ناصر محمد یمانی را به تأخیر می‌اندازم تا علمای امت بر او مهیمن و غالب گردند.» امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسخ می‌گوید: خیر تو پیروی از حق را تأخیر انداختی چون قادر به ترک این عادت مخفی نیستی؛ عزیز من از خدا بترس.
مراقب منی خود باشید چرا که حامل ذریّه شماست و از گام‌های شیطان پیروی نکنید. همانا که نقشه و گام‌‌های شیطان تمام آن چیزهایی است که باعث برانگیخته شدن میل جنسی می‌شود. آیا نمی‌دانید که وقتی تقوای الهی پیشه کنید؛ خداوند راه خروجی برایتان فراهم کرده و از راهی که گمان نمی‌کنید به شما روزی می‌رساند و سپس با کسی که می‌خواهید به اذن خداوند ازدواج می‌کنید؟ و بازگشت امور به سوی خداوند است که از خیانت چشم‌ها و رازهای مخفی در سینه‌ها آگاه است و او مولای ماست چه مولا و یاور خوبی.
برادرتان امام مهدی ناصر محمد یمانی
اقتباس المشاركة: : https://mahdialumma.xyz/showthread.php?p=29440