5
الإمام ناصر محمد اليماني
21 - 08 - 1429 هـ
24 - 08 - 2008 مـ
الإمام ناصر محمد اليماني
21 - 08 - 1429 هـ
24 - 08 - 2008 مـ
07:43 مساءً
ــــــــــــــــ
ای جماعت پرسشگران این شما واین پاسخ حق: من یمانی آخرین خلیفه از تمام خلفای خداوند هستم...
بسم الله الرحمن الرحيم، سلامٌ على المُرسلين والحمدُ لله ربّ العالمين، وبعد..
ای جماعت پرسشگران؛ و تمام مسلمانان! سزاوار نیست برای شما جز حق به خدا نسبت دهم و حق این است که ائمه مسلمین خلفای خداوند که مردم را به راه راست ارشاد میکردند-خلفای راشدین- بعد از محمد رسول الله -صلى الله عليه وآله وسلم- دوازده امام هستند و همگی آنان از آل بیت محمد رسول الله -صلى الله عليه وآله وسلم- میباشند. اولین آنها امام علی ابن ابی طالب علیه الصلاة و السلام است و بعد از او یازده امام که همگی از ذریه او هستند وهر یک در زمان مقدر شده در کتاب مسطورآمدند و آخرین آنها مهدی منتظر خلیفه خدا در زمین و آخرین خلیفه از خلفای خداوند است. شیعیان قادر به حذف یمانی از روایات حق نیستند؛ آنها میدانند که پرچم یمانی؛ هدایتگرترین پرچم است و مردم را به سوی حق دعوت و به راه راست و صراط مستقیم هدایت میکند؛ آنها میدانند یمانی از آل بیت رسول الله -صلى الله عليه وآله وسلم- است اما این کارشان عجیب است که با وجود این که به علم و امامتش معترفند؛ ولی مهدی منتظر بودنش را رد میکنند و با این کاربرخلاف اعتقادشان عمل کرده و با این که ائمه اهل بیت دوازده امام بیشتر نیستند؛ آنها را سیزده نفرمیکنند؛ لذا یمانی همان مهدی و آخرین خلیفه از خلفای خداوند است اگر که بدانند...
ــــــــــــــــ
ای جماعت پرسشگران این شما واین پاسخ حق: من یمانی آخرین خلیفه از تمام خلفای خداوند هستم...
بسم الله الرحمن الرحيم، سلامٌ على المُرسلين والحمدُ لله ربّ العالمين، وبعد..
ای جماعت پرسشگران؛ و تمام مسلمانان! سزاوار نیست برای شما جز حق به خدا نسبت دهم و حق این است که ائمه مسلمین خلفای خداوند که مردم را به راه راست ارشاد میکردند-خلفای راشدین- بعد از محمد رسول الله -صلى الله عليه وآله وسلم- دوازده امام هستند و همگی آنان از آل بیت محمد رسول الله -صلى الله عليه وآله وسلم- میباشند. اولین آنها امام علی ابن ابی طالب علیه الصلاة و السلام است و بعد از او یازده امام که همگی از ذریه او هستند وهر یک در زمان مقدر شده در کتاب مسطورآمدند و آخرین آنها مهدی منتظر خلیفه خدا در زمین و آخرین خلیفه از خلفای خداوند است. شیعیان قادر به حذف یمانی از روایات حق نیستند؛ آنها میدانند که پرچم یمانی؛ هدایتگرترین پرچم است و مردم را به سوی حق دعوت و به راه راست و صراط مستقیم هدایت میکند؛ آنها میدانند یمانی از آل بیت رسول الله -صلى الله عليه وآله وسلم- است اما این کارشان عجیب است که با وجود این که به علم و امامتش معترفند؛ ولی مهدی منتظر بودنش را رد میکنند و با این کاربرخلاف اعتقادشان عمل کرده و با این که ائمه اهل بیت دوازده امام بیشتر نیستند؛ آنها را سیزده نفرمیکنند؛ لذا یمانی همان مهدی و آخرین خلیفه از خلفای خداوند است اگر که بدانند...
برخی از روایات حقی که درمورد یمانی دارند؛ به این ترتیب است:
[وليس في الرايات أهدى من راية اليماني، فإذا خرج اليماني فانهض إليه، فإن رايته راية هدى. ولا يحل لمسلم أن يلتوي عليه، فمن فعل ذلك فهو من أهل النار، لأنه يدعو إلى الحق وإلى طريق مستقيم].
[پرچمی هدایتگرتر از پرچم یمانی نیست؛ وآن گاه که یمانی خروج کرد به سوی او بشتاب، و بر هیچ مسلمانی جایز نیست که با او مقابله نماید. پس هر کس چنین کند، او اهل آتش خواهد بود، زیرا او به حق و راه مستقیم فرا میخواند.]
و هم چنین:
[أولاً / (لا يحل لمسلم أن يلتوي، عليه فمن فعل ذلك فهو من أهل النار): وهذا يعني: أنّ اليماني صاحب ولاية إلهية، فلا يكون شخص حجة على الناس بحيث إن إعراضهم عنه يدخلهم جهنم وإن صلّوا وصاموا إلا إذا كان من خلفاء الله في أرضه وهم أصحاب الولاية الإلهية من الأنبياء والمرسلين والأئمة والمهديين][ اولاً ( بر هیچ مسلمانی جایز نیست که با او مقابله نماید. پس هر کس چنین کند، او اهل آتش خواهد بود) و این یعنی: یمانی صاحب ولایت الهی است و هیچ شخصی نمیتواند حجت بر مردم باشد که اگر از او روبگردانند وارد جهنم شوند ولو این که نماز بخوانند و روزه بگیرند؛ مگر این که آن شخص از خلفای خداوند در زمین باشد و انبیاء و رسولان و ائمه و مهدیون از اصحاب ولایت الهی هستند]
این برخی از روایات شیعیان است. پایان نقل قول از روایات شیعیان.
با این که شیعیان به این روایات حق درمورد یمانی ایمان دارند و میدانند او امامی است که مردم را به سوی هدایت فرا میخواند و پرچمش؛ هدایتگرترین پرچم است و ایمان دارند هرکس در برابر او عصیان کند؛ از اهالی آتش میباشد؛ یعنی کافر شدن به او؛ کافر بودن نسبت به خداوند و کتاب اوست و برای همین از اهالی آتش خواهد بود؛ ولی شیعه از خودشان به این روایت حق چیزی اضافه کرده و میگویند:
او شما را به سوی صاحبتان میخواند!
پناه برخدا که من مردم را به سوی یک عبد دعوت کنم؛ بلکه من مردم را با بصیرتی که از نزد پروردگارم آمده است؛ به سوی خدا میخوانم. هرکس مرا تصدیق کند؛ کتاب خدا را تصدیق کرده و هرکس مرا تکذیب نماید؛ کتاب خداوند را تکذیب نموده و قرارگاهش جهنم است که جایگاهی بسیار بد است. ای جماعت شیعیان؛ چطور است که معتقدید پرچم یمانی هدایتگرترین پرچم است و سپس آن را منحصر به دوران خودش میکنید؟ شما در اشتباهید. مگرخداوند خبر پرچم مرا در نام من ننهاده است: ناصر محمد؛ یعنی من برای یاری به آن چه که محمد آورده است به سوی شما میآیم و به اندازه تار مویی از آن منحرف نمیشوم و در راه خدا از ملامت احدی نمیترسم و شما را به منهاج حق نبوت بازمیگردانم؛ همان گونه که در زمان محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم بود و تمام –روایات- باطل و جعلی را رد کرده و زیر پایم له میکنم و نصّ حق از کتاب خدا قرآن عظیم را -که شما مهجور رها کردهاید- بر سر باطل میکوبم.
ای مردم سزاوار نیست یمانی مردم را به سوی مهدی دعوت کند؛ آیا تعقل نمیکنید؟ او مردم را به سوی خداوند حقّ میخواند؛ به راه خداوند عزیز و حمید و بعد از حق چیزی جز گمراهی نیست؛ آیا فکر نمیکنید؟ من نمیخواهم با روایات با شما محاجه کنم؛ چون میتوانید روایاتی بیاورید که برخلاف حقّ باشد و بگویید:" این روایاتی که ما آوردهایم حق است و روایت تو باطل است". برای همین من شما را به سوی کتاب خدا قرآن عظیم دعوت میکنم تا اگر به حق زبانتان را خاموش کردم؛ نتوانید -روایات- باطلی که برخلاف حق هستند را بیاورید؛ چون اگر چنین کنید به کتاب خدا کافر شده و پیرو باطل شدهاید.
پس به حق فتوا میدهم ائمه آل بیت دوازده امام هستند که اولین آنها امام علی و آخرینشان؛ آخرین خلیفه از خلفای خداوند و پروردگار عالمیان بر تمام امتهاست؛ تمام امتّهایی که در زمین راه میروند یا پرواز میکنند از پشه گرفته تا بالاتر ازآن اگر که میدانستید...
خداوند در قرآن عظیم درمورد شأن مهدی منتظر با شما سخن گفته و خبر داده که به واسطه او تمام مردم را هدایت خواهد کرد بجز شیاطین جن و انس از هر جنسی؛ آنان که با وجود این که میدانند او مهدی منتظر حق پروردگارشان است؛ نسبت به وی کافر میشوند؛ خداوند اینان را با مهدی منتظر هدایت نمیکند بلکه بر پلیدیشان میافزاید. اما غیر اینها؛ تمام مردم را با مهدی منتظر هدایت میکند و او به اذن خدا از همه آنها امتی واحد میسازد . خداوند درمورد مهدی منتظر به شما فتوا داده و فرموده که او را خلیفه خود بر تمام ملکوت، از پشه تا بالاتر از آن خواهد کرد و در مورد قدرتش برایتان مثال میزند چرا که او مالک الملک است و ملک خود را به هرکس که بخواهد عطا میکند. خداوند تعالی میفرماید:
{إِنَّ اللَّـهَ لَا يَسْتَحْيِي أَنْ يَضْرِبَ مَثَلًا مَا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا ۚ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِنْ رَبِّهِمْ ۖوَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّـهُ بِهَـٰذَا مَثَلًا ۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا ۚ وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ ﴿٢٦﴾الَّذِينَ يَنْقُضُونَ عَهْدَ اللَّـهِ مِنْ بَعْدِ مِيثَاقِهِ وَيَقْطَعُونَ مَا أَمَرَ اللَّـهُ بِهِ أَنْ يُوصَلَ وَيُفْسِدُونَ فِي الْأَرْضِ ۚ أُولَـٰئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ﴿٢٧﴾كَيْفَ تَكْفُرُونَ بِاللَّـهِ وَكُنْتُمْ أَمْوَاتًا فَأَحْيَاكُمْ ۖ ثُمَّ يُمِيتُكُمْ ثُمَّ يُحْيِيكُمْ ثُمَّ إِلَيْهِ تُرْجَعُونَ ﴿٢٨﴾} صدق الله العظيم [البقرة].
{ خداوند از این که [به موجودات کوچکی مانند] بعوضه، و بالاتر از آن، مثال بزند شرم نمیکند.آنان که ایمان آوردهاند، میدانند که آن، حقیقتی است از طرف پروردگارشان؛ و اما آنها که راه کفر را پیمودهاند، میگویند: «منظور خداوند از این مثل چه بوده است؟!» خدا جمع زیادی[نیمی] را با آن گمراه، و گروه بسیاری[نیمی] را هدایت میکند؛ ولی تنها فاسقان را با آن گمراه میسازد! (۲۶) فاسقان کسانی هستند که پیمان خدا را، پس از محکم ساختن آن، میشکنند؛ و پیوندهایی را که خدا دستور داده برقرار سازند، قطع نموده، و در روی زمین فساد میکنند؛ اینها زیان کارانند. (۲۷) چگونه به خداوند کافر میشوید؟! در حالی که شما مرده بودید، و او شما را زنده کرد؛ سپس شما را میمیراند؛ و بار دیگر شما را زنده میکند؛ سپس به سوی او بازگردانده میشوید. (۲۸)}{إِنَّ اللَّـهَ لَا يَسْتَحْيِي أَنْ يَضْرِبَ مَثَلًا مَا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا ۚ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِنْ رَبِّهِمْ ۖوَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّـهُ بِهَـٰذَا مَثَلًا ۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا ۚ وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ ﴿٢٦﴾الَّذِينَ يَنْقُضُونَ عَهْدَ اللَّـهِ مِنْ بَعْدِ مِيثَاقِهِ وَيَقْطَعُونَ مَا أَمَرَ اللَّـهُ بِهِ أَنْ يُوصَلَ وَيُفْسِدُونَ فِي الْأَرْضِ ۚ أُولَـٰئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ﴿٢٧﴾كَيْفَ تَكْفُرُونَ بِاللَّـهِ وَكُنْتُمْ أَمْوَاتًا فَأَحْيَاكُمْ ۖ ثُمَّ يُمِيتُكُمْ ثُمَّ يُحْيِيكُمْ ثُمَّ إِلَيْهِ تُرْجَعُونَ ﴿٢٨﴾} صدق الله العظيم [البقرة].
آیا در این آیه تدبر نمیکنید؟ وعدهی حق خداوند به مهدی منتظرحقّ را در آن مییابید که خداوند با او تمام مردم را هدایت میکند مگر شیاطین بشر و همانندشان از شیاطین جن را که ایمان دارند این قرآن از نزد خداوند است و میدانند محمد رسول حق خداست و او را مانند فرزندانشان میشناسند ولی نسبت به حق کافر شده و راه حق را درپیش نمیگیرند. خداوند اینان را با مهدی منتظر هدایت نمیکند؛ بلکه آنان مدتهای مدید و طولانی است که با تکثیر یأجوج و مأجوج در حال آماده شدن-برای جنگ با او –هستند . جنیان از انس تکثیر میشوند( مترجم: جنیان با انس رابطه جنسی برقرار کرده و باردار و به این ترتیب تکثیر میشوند ) اما جمعیت زیاد و کید آنها به هیچ وجه به کارشان نمیآید؛ خداوند جز این نمىخواهد که نور خود را به کمال برساند، هرچند مجرمان از جنس شیاطین جن و انس خشنود نباشند[اشاره به آیه کریمه سوره توبه: وَيَأْبَى اللَّـهُ إِلَّا أَن يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ ﴿٣٢﴾ّ ]و من بر آنان غالب و مسلط هستم و این واقعه غیرمنتظره بزرگی برای آنان است؛ آنها نمیدانستند خداوند با تمام لشکر خود در ملکوت آسمانها و زمین به مهدی منتظر یاری خواهد رساند.آنان فهمیدند مصیبت آنان در این آیهی نازل شده در قرآن آمده است؛ قرآنی که نسبت به آن کافرند در حالی که میدانند به حق از نزد پروردگارشان آمده است؛ مگر خداوند تعالی نمیفرماید که این نوع از کافران میدانند قرآن به حق از نزد پروردگارشان آمده ولی نسبت به آن کافرند؟ خداوند تعالی میفرماید:
{وأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّهُ بِهَذَا مَثَلًا} صدق الله العظيم [البقرة:26].
{و اما آنها که راه کفر را پیمودهاند، میگویند: «منظور خداوند از این مثل چه بوده است؟!»}
یعنی میدانند محمد رسولُ الله -صلى الله عليه وآله وسلم- هیچ افترایی به خدا نزده است و برای همین میگویند منظور خدا از این مثال چیست؟ چون فهمیدند مصیبت آنان در ورای این مثل پنهان شده است و از خلال آن دانستند که خداوند با او تمام مردم بجز شیاطین جن و انس را هدایت خواهد کرد ولی درنیافتند او مهدی منتظر است و خداوند با تمام جنود خود در ملکوت او را یاری خواهد کرد؛ تمام لشکریانش چه آنها که در زمین راه میروند چه آنها که در آسمانها و زمین با بالهای خود پرواز میکنند؛ تحت رهبری و قیادت مهدی منتظر حق پروردگارتان امام ناصر محمد یمانی بر ضد مسیح دجال و شیاطین جن و انس و لشکریأجوج و مأجوج خواهند بود. آنان گمان میکردند به خاطرجمعیت کثیرشان؛ غالب و پیروز خواهند شد ولی در این آیه ناگهان اتفاق غیرمنتظره وحقی را پیدا خواهند کرد. و اما مؤمنان به این قرآن خواهند دانست که من مهدی منتظر حق پروردگارشان هستم. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{إِنَّ اللَّـهَ لَا يَسْتَحْيِي أَنْ يَضْرِبَ مَثَلًا مَا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا ۚ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِنْ رَبِّهِمْ ۖوَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّـهُ بِهَـٰذَا مَثَلًا ۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا ۚ وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ ﴿٢٦﴾الَّذِينَ يَنْقُضُونَ عَهْدَ اللَّـهِ مِنْ بَعْدِ مِيثَاقِهِ وَيَقْطَعُونَ مَا أَمَرَ اللَّـهُ بِهِ أَنْ يُوصَلَ وَيُفْسِدُونَ فِي الْأَرْضِ ۚ أُولَـٰئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ﴿٢٧﴾كَيْفَ تَكْفُرُونَ بِاللَّـهِ وَكُنْتُمْ أَمْوَاتًا فَأَحْيَاكُمْ ۖ ثُمَّ يُمِيتُكُمْ ثُمَّ يُحْيِيكُمْ ثُمَّ إِلَيْهِ تُرْجَعُونَ ﴿٢٨﴾} صدق الله العظيم [البقرة].
{ خداوند از این که [به موجودات کوچکی مانند] بعوضه، و بالاتر از آن، مثال بزند شرم نمیکند.آنان که ایمان آوردهاند، میدانند که آن، حقیقتی است از طرف پروردگارشان؛ و اما آنها که راه کفر را پیمودهاند، میگویند: «منظور خداوند از این مثل چه بوده است؟!» خدا جمع زیادی[نیمی] را با آن گمراه، و گروه بسیاری[نیمی] را هدایت میکند؛ ولی تنها فاسقان را با آن گمراه میسازد! (۲۶) فاسقان کسانی هستند که پیمان خدا را، پس از محکم ساختن آن، میشکنند؛ و پیوندهایی را که خدا دستور داده برقرار سازند، قطع نموده، و در روی زمین فساد میکنند؛ اینها زیان کارانند. (۲۷) چگونه به خداوند کافر میشوید؟! در حالی که شما مرده بودید، و او شما را زنده کرد؛ سپس شما را میمیراند؛ و بار دیگر شما را زنده میکند؛ سپس به سوی او بازگردانده میشوید. (۲۸)}
وسلامٌ على المُرسلين، والحمدُ لله ربّ العالمين..
و اما درمورد این سؤالت که چرا یمانی با نام یمانی خوانده میشود؛ یمانی نامی نیست که مختص من باشد. هرکس که از یمن باشد؛ یمانی خوانده میشود و من یمانیّ از یمن هستم و از یمن و از راه اینترنت جهانی شما را دعوت میکنم. نام من " ناصر محمد" است و خداوند خبر و پرچم و عنوان کارم را در نامم نهاده است و حکمت التواطؤ-همراهی- اسم من با اسم محمد رسول الله -صلى الله عليه وآله وسلم- در نام پدرم نهفته است تا اسم حامل خبر باشد و این اسم مهدی منتظر امام دوازدهم از آل بیت پاک و مطهر است: امام ناصر محمد الیمانی.
وسلامٌ على المُرسلين، والحمدُ لله ربّ العالمين..
و اما درمورد این سؤالت که چرا یمانی با نام یمانی خوانده میشود؛ یمانی نامی نیست که مختص من باشد. هرکس که از یمن باشد؛ یمانی خوانده میشود و من یمانیّ از یمن هستم و از یمن و از راه اینترنت جهانی شما را دعوت میکنم. نام من " ناصر محمد" است و خداوند خبر و پرچم و عنوان کارم را در نامم نهاده است و حکمت التواطؤ-همراهی- اسم من با اسم محمد رسول الله -صلى الله عليه وآله وسلم- در نام پدرم نهفته است تا اسم حامل خبر باشد و این اسم مهدی منتظر امام دوازدهم از آل بیت پاک و مطهر است: امام ناصر محمد الیمانی.